مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های اجرایی دستور به قطع داروهای تجویزی قیمت

واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا کرده است چهار دستور اجرایی با هدف برش مواد مخدر, قیمت, که اجازه می دهد تخفیف و واردات ارزان تر مواد مخدر از خارج از کشور.

“چهار سفارشات من امضای امروز به طور کامل بازسازی داروهای تجویزی بازار” بی بی سی به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن است که مورد انتقاد “فصل” قیمت عنوان کرد و گفت در روز جمعه.

رئیس جمهور برنامه ریزی شده است برای دیدار با دارویی کارفرمایان در جولای 28.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که حملات مکرر علیه کسانی که در تعیین قیمت دارو و متعهد به برداشتن گام های افراطی به آنها را کاهش می دهد.

اما برخی از تحلیلگران صنعت را مورد انتقاد قرار روز جمعه حرکت می کند گفت: این امر اثر خیلی زیادی ندارد.

“این دولت تصمیم گرفته است به دنبال رادیکال و خطرناک سیاست به تعیین قیمت بر اساس نرخ پرداخت در کشورهای که او (تهمت) را به عنوان برچسب سوسیالیستی که آسیب بیماران مبتلا به امروز و به آینده” تحقیقات دارویی و تولید کنندگان از امریکا به نقل از به نقل از بی بی سی.

آن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در حرکت بود “بی پروا حواس پرتی که مانع توانایی ما برای پاسخ به این زمان (coronavirus) همه گیر و کسانی که ما می تواند در آینده”.

با توجه به یک 2019 گزارش سازمان همکاری اقتصادی و توسعه گروه صنعتی سازمان ملل, آمریکا خرج می کند و تقریبا دو برابر این مقدار به طور متوسط صرف شده توسط دیگر کشورهای عضو در داروسازی در سر.

به عنوان مثال در انگلستان پرداخت می شود $497 هر سر در سال 2015 ما صرف $1,162.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*