امنیت اجتماعی به نفع 70,000 فاقد صلاحیت افراد متوقف شد: Punjab سانتی متر

Chandigarh: Punjab وزیر Amarinder سینگ گفت: 70,000-فرد فاقد شرایط لازم بهره مند شدند از ambit از امنیت اجتماعی و حفاظت ارائه شده توسط دولت است.

او گفت: سفارشات صادر شده است برای بازیابی یک مبلغ مجموعا تومان 162.35 کرور در این موارد جعلی که به افزایش کمک های مالی به مستحق ذینفع.

در واقع رئیس جمهوری گفت: کنگره دولت اضافه شده بود شش لاخ واقعی ذینفع به لیست پس از مصرف بیش از دولت کمر دوباره در حالی که وجین کردن آنهایی که فاقد شرایط لازم بودند متقلبانه استخراج مزایای تامین اجتماعی تحت حمایت سابق غمگین-BJP دولت است.

این چیزها اتفاق می افتد زمانی که احزاب سیاسی تبدیل خودخواه و افراط در اعمال غیر قانونی برای ترویج منافع خود او اضافه شده است.

تنها سزاوار مردم حذف شده بود از ذینفع لیست وی تصریح کرد:, و اضافه کرد که تعداد کل بهره مند بود و در واقع رفته تا از 19 لاخ به 25 لاخ در دوره سه سال.

در پاسخ به یک سوال از یک Hoshiarpur ساکن در ‘Facebook Live’ جلسه #AskCaptain ارشد وزیر گفت که او کاملا متعهد به شفافیت در انتخاب ذینفع و دولت او خواهد اطمینان حاصل شود که هیچ فرد واجد شرایط در سمت چپ و یا محروم از توجه به اشتراک گذاری اجتماعی.

یک سخنگوی رسمی اشاره کرد که 70,137 جعلی تامین اجتماعی بهره مند شدند weeded پس از تأیید کامل و دوباره تأیید ورزش انجام شده و امنیت اجتماعی زنان و کودکان بخش توسعه پس از وزیر باشد.

اشاره به این که بسیاری از این فاقد شرایط لازم بهره مند بودند از این حوزه از Badal, clan, وزیر بعد از جنگ جهاني در Shiromani Akali Dal (SAD) رهبران برای رشوه دادن به’ رای دهندگان با ساختگی تامین اجتماعی حقوق بازنشستگی و کمک های مالی در اجرا تا سال 2017 مجمع انتخابات است.

آن را یک ماده مختلف است که این shameless تاکتیک های شکست خورده به آنها خدمت می کنند گفت: با استناد به Akalis’ تکمیل تار و مار در پای صندوقهای رای است.

با توجه به تومان 162.35 کرور خسارات وارده توسط دولت خزانه به عنوان یک نتیجه از اتهام انحراف از مزایای تامین اجتماعی از جمله سن و بیوه حقوق بازنشستگی به این جعلی ذینفع واقعی آنهایی بودند و محروم از افزایش مزایای مختلف دولت طرح به عنوان وعده داده شده توسط کنگره پیش از سال 2017 مجمع انتخابات است ،

اطلاع رسانی به منظور بررسی و شناسایی مظنون بازنشستگان صادر شد توسط تامین اجتماعی در بخش در ماه ژوئن سال 2017 به زودی پس از کنگره و دولت به قدرت رسید در پنجاب.

این مانور نشان داد که به عنوان بسیاری از 36,617 افراد بوده است رسم قدیمی سن بازنشستگی متقلبانه بدون انجام معیار سن 58 سال و در زنان 65 سال برای مردان است. دسته دیگر که جعلی ذینفع بودند شناسایی شده شامل کسانی که نقشه کشی بازنشستگی برای بیوه زنان بی بضاعت و ناتوان است.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*