پنجاب سانتی متر را تحسین کانادا ایستادگی در برابر ‘رفراندوم 2020’

Chandigarh: Punjab وزیر Amarinder سینگ در اینجا در شنبه استقبال از تصمیم کانادا به رد ‘رفراندوم 2020’ در حال سازماندهی شده توسط سیک ها برای عدالت (SFJ) یک نرم افزار-Khalistan ،

رئیس جمهوری اظهار امیدواری کرد که کشورهای دیگر نیز به دنبال کانادا و رد secessionist ‘رفراندوم 2020’ که SFJ ارتقای تقسیم هند در جمعی خطوط.

سینگ بود در واکنش به گزارش رسانه ها به نقل از یک سخنگوی وزارت امور خارجه کانادا که گفت: “کانادا احترام به حاکمیت و وحدت و تمامیت ارضی هند و دولت کانادا نمی خواهد به رسمیت شناختن همه پرسی.”

رئیس جمهوری گفت: موضع گرفته توسط جاستین ترودو دولت نمونه بود و کشورهای دیگر نیز باید بیرون آمده و آشکارا در برابر SFJ ممنوع توسط هند به عنوان یک سازمان تروریستی و موسس که Gurpatwant سینگ Pannu شده است اعلام کرد یک تروریست برای ترویج پاکستان-حمایت از فعالیت های تروریستی در خاک هند.

سینگ گفت: شکست آشکارا به مخالفت با تجزیه طلبان SFJ می تواند مجموعه ای از یک سنت خطرناک برای هر کشور به عنوان آن می تواند دیده می شود به عنوان یک مورد از حمایت پنهانی از یک سازمان است که تبلیغ secessionist فعالیت است.

آن را به نفع صلح و امنیت جهانی را رد نیروهای خم بر گسترش ترور او گفت:, و اضافه سیک در پنجاب را رد کرده بود SFJ را por-Khalistan جنبش است.

منبع: IANS

سلب مسئولیت: این داستان auto-generated از سرپرستان خدمات.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*