حفاظت از عمومی یا متخلف در حقوق ؟ ردیابی حرکات پدوفیلیا منتشر شده از بیمارستان روانی

کمی بیش از یک هفته پیش مقامات گفتند 59 ساله کری جی اسمیت — یک بستری پدوفیلیا — منتشر شد به خشم بسیاری از پس از چند دهه در دولت بیمارستان روانی.

پس از حرکات او شده اند ردیابی توسط پلیس و مردم است. تقریبا به عنوان به زودی به عنوان او به بررسی به یک مرکز مراقبت های بهداشتی و یا متل پلیس اعلام کرد در رسانه های اجتماعی به جوامع خود که اسمیت در میان آنها بود.

به طور معمول چند ساعت بعد او را به یکی دیگر از شهرستان.

در حالی که مقامات گفته اند که سایه اسمیت است که به منظور حفاظت از جامعه خود را مورد غیر معمول افزایش می دهد به سوالات در مورد نظارت یک انسان آزاد است که نه نیاز به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی و کسی که چهره هیچ انتظار اتهامات عنوان شده علیه.

“من نمی خواهد فکر می کنم هر کسی دلسوزی برای او, اما اگر شما در حال نقض حقوق خود چه چیزی به شما جلوگیری از نقض حقوق من?” می پرسد سابق دادستان و وکیل مدافع جنایی رودی Loewenstein که درگیر نیست در این مورد.

پلیس موشکافی

بلافاصله پس از آزادی سازمان های اجرای قانون صدا زنگ به شهروندان از طریق رسانه های اجتماعی. همه آنها خیلی اظهار داشت: همان چیزی که اسمیت در منطقه بود و پلیس او را به تماشای.

اولین آژانس اعلام اسمیت محل نارنجی بود اداره پلیس. اسمیت تا به حال بررسی به یک مرکز مسکونی در توستین خیابان و خیابان چاپمن در توصیه به مراقبت درمانی اورنج کانتی گفت: پرتقال پلیس Sgt. فیل McMullin.

افسران پلیس نشان داد مدیر مرکز مشاوره از دفتر دادستان منطقه در مورد اسمیت.

“در برابر امنیت عمومی هشدار از افسران مدیر پذیرش کری اسمیت را در مرکز” پلیس گفت: در آن زمان. در افسران راه اندازی یک نظارت جزئیات برای تماشای اسمیت اضافه کرد آنها می خواهم “همه چیز را ما می تواند به کری اسمیت منتقل کرد.”

در مصاحبه این هفته McMullin اذعان کرد که اسمیت نیست می خواستم برای هر جرم و جنایت و نه مشروط. وقتی پرسیده شد که اگر این نظارت می تواند دیده می شود به عنوان یک تهاجم اسمیت حریم خصوصی او نگهداری افسران تصمیم به انجام نظارت زیرا اسمیت می تواند یک تهدید برای جامعه است.

McMullin گفت: اکثر ساکنان ابراز نگرانی های خود را سپاسگزار است که پلیس بودند و به تماشای مرد.

“و اکثریت (از) مردم, حمایت,” او گفت:. “و آنها ناراحت شدند که او منتشر شد آغاز خواهد شد.”

ساعت پس از بررسی در Smith چپ نارنجی تسهیلات.

“او یک فرد آزاد و چپ خود” McMullin گفت. “او می تواند زندگی می کنند که او می خواهد.”

پس از اسمیت نیز تا به حال مختصری در اطراف باقی می ماند نارنجی رودخانه و سن دیگو شهرستان گاهی اوقات در متل است. آن ناشناخته که چرا او نقل مکان کرد و یا اگر او در نظر دارد برای ماندن طولانی مدت در هر نقطه.

خطرناک تاریخچه

اسناد دادگاه نشان می دهد اسمیت آیا باید برای ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی پس از او به اعدام محکوم شد و در سال 1985 از یک کودک دلخوری بزه برای تلاش به پرداخت یک پسر جوان به اجرا از طریق یک بارانی ، اما آن را جرم است که او را در بیمارستان بستری است.

اسمیت برگزار شده بود در برابر اراده او در کولینگا بیمارستان دولتی و قبل از آن پاتون بیمارستان دولتی در سان برناردینو شهرستان از سال 1999. او سپس به مقامات نامه اسمیت نوشت: در مورد تمایل خود را به ربودن و تجاوز در 7 سال در کوستا مسا محله.

در گذشته اسمیت بستری fantasizing در مورد تعرض پسران و فاش او می خواهم نامه های نوشته شده در مورد داشتن رابطه جنسی با و شکنجه افراد زیر سن قانونی. او با اشاره به خود را به عنوان “آقای RTK” مخفف و تجاوز به عنف و شکنجه و کشتن.

در این زمان از سال 1999 حادثه او را محکوم به جرم اما قفل شده بود تا تحت یک به ندرت اعمال قانون دولت اجازه داده است که مقامات به نگه داشتن مردم که در حال تاسیس می شود خطرناک و روانی نقص یا اختلال در یک بیمارستان اگر دادگاه موافقت هر شش ماه.

پس از یک قاضی یا هیئت منصفه بارها تلقی او را بیش از حد خطرناک می شود منتشر شده است.

در سال 2005 نیاز به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی به پایان رسید. معلوم نیست چرا.

انتشار در سوال

در طول هر یک دادگاه مدنی که در آن اسمیت اجازه داده شد به استدلال می کنند برای آزادی مقامات پزشکی و اورنج کانتی مشاور مبارزه برای تجدید نگه دارید که او را نگه داشته و بازداشت شده پس از سال 1999.

اما این بار معاون County وکیل رابرت Ervais گفت: ثبت نام در مدت کوتاهی قبل از اسمیت آزادی که بیمارستان دولتی نیست ارسال یک درخواست برای تمدید “5300 نگه داشتن” در برابر اسمیت اجازه می دهد آن را به پایان می رسد در شنبه, جولای 11 و آزادی قریب الوقوع است.

وقتی پرسیده شد که در مورد شرایط اطراف اسمیت انتشار سخنگوی وزارت کالیفرنیا از بيمارستان های دولتی در پاسخ به یک ایمیل تنها: “فدرال و دولت قانون ممنوع DSH از تصدیق کرد که یک فرد است و یا تا به حال شده است یک بیمار در یک بیمارستان دولتی.”

در طول 20 سال گذشته Ervais گفت: اسمیت نگه جلسه معیارهای 5300 قانون که می گوید یک فرد برگزار می شود اگر آنها “نشان داد خطر تحمیل قابل توجهی آسیب فیزیکی بر دیگران” به دلیل یک اختلال روانی.

در جولای 14, نامه ای به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, District Attorney تاد اسپیتزر و سرپرست میشل جراحی نگرانی که اسمیت نمی تواند مدیریت خود را “انحرافی تکانه های جنسی” و افزود که او نیاز به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی.

اما اسمیت منتشر شد و دادستان منطقه سخنگوی کیمبرلی Edds گفت: دادستان باید پاسخ دریافت نکرده از فرماندار ، اعضای عمومی شروع یک درخواست دعوت فرماندار به نیاز اسمیت برای ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی. آن را به دست آورد دهها هزار نفر از امضا.

اسمیت وکیل Staycie سنا در بیانیه ای گفت که در تجدید قرارداد بیمارستان تعیین می شود او دیگر یک خطر است.

“او دریافت کرده است دهه از درمان است. ما باید اعتماد توانبخشی روند” سنا گفت. “آقای اسمیت به طور مداوم تحت نظارت پلیس است همکاری کامل با سازمان های اجرای قانون و همکاری با متخصصان بهداشت روانی برای اطمینان از ایمنی از جامعه است.”

‘او حقوق بیش از حد’

Loewenstein درک عمومی خشم بیش از مرد آزاد است. اما او می گوید: اجرای قانون است حمله به اسمیت حقوق و حریم خصوصی.

“این یک وضعیت دشوار است زمانی که شما یک مرد است که چنین عمیق مسائل. بخشی از من می خواهد به نگه داشتن چشم در او اما وکیل بخشی می گوید او حقوق, هم,” او گفت:.

Loewenstein mused که بسیاری از مردم نمی تواند دلسوز اسمیت حقوق داده خود اعتراف كنيد ،

“اما اگر دولت می گوید او دیگر یک خطر و سپس شما باید به احترام آن. شما باید به دنبال قانون و شما لازم نیست که حق به نقض حریم خصوصی خود را,” او گفت:.

Loewenstein ترس است که این نظارت ممکن است درایو اسمیت “زیرزمینی” و به دور از چشم ناظر.

رسانه ها از جمله اورنج کانتی ثبت نام نوشت: در مورد اسمیت حرکت می کند به عنوان سازمان های اجرای قانون خود را ارسال کنید.

در حالی که داستان این است که ارزش خبری دارند و از منافع عمومی به آن نیاز دارد به گزارش آموزنده زمینه گفت: Jason شپرد, صندلی ارتباطات در Cal State فولرتون.

“روزنامه نگاران باید متعادل در پوشش خود را از اجازه دادن به مردم می دانم که در آن او زندگی و … آنها همچنین باید مسئولیت برای انتقال است که برای همه چیز ما می دانیم که او یک حق قانونی به رایگان و به زندگی در جایی” شپرد گفت.

“در برخی از نقطه, روزنامه نگاران می تواند تبدیل به همدستی در آزار و اذیت,” او گفت:.

رسانه های اجتماعی و همچنین می توانید ایجاد یک محیط افزایش داد. اکثر ادارات پلیس به اشتراک گذاشته اند اخبار اسمیت حضور طریق رسانه های اجتماعی به جمعیت کثیری از پیروان و دوستان است.

“من نمی خواهم برای به حداقل رساندن حق مردم را نگران یا ناراحت … در این مورد رسانه های اجتماعی می تواند اضافه کردن به حس ترس و وحشت” شپرد گفت. “در واقعیت وجود دارد مجرم جنسی ثبت شده زندگی همه ما است.”

از بعد از ظهر جمعه اسمیت در یک مرکز بهداشت و درمان در کوستا مسا. او دسترسی نیست برای نظر.

هنگامی که تعمق در چه مدت پلیس ادامه خواهد داد برای تماشای اسمیت, وکیل Loewenstein که این امر می تواند به عنوان طولانی به عنوان آنها به این منابع است.

“آنها نمی خواهند به آنهایی که او را از دست داد اگر او مرتکب یک جرم” او گفت:.

نویسنده کارکنان یونس والدز کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de