اورنج کانتی پرنده شکاری مرکز اتمام سریع پرواز به مرکز جدید

دکتر اسکات Weldy clasped دست خود را در اطراف طولانی زرد, پاهای, از cooper’s hawk داد و آن را یک نگاه نهایی. او به بررسی آن بال و دم بلند و نگاه سر آن است.

پرنده چند ماه پیدا شد سه هفته پیش در Saddleback منطقه دره زخمی پرواز به یک صفحه از پلکسی گلاس. در حال حاضر که آن ترومای بلانت صدمات شفا قهوه ای و سفید “کوسه با بال” آماده بود تا دوباره خود را در آن.

 • دکتر اسکات Weldy اورنج کانتی پرنده شکاری مرکز انتشار یک جغد انبار در نزدیکی دریاچه جنگل در پنج شنبه, 16 جولای سال 2020 است. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • به تازگی ساخته شده رپتور قفس در اورنج کانتی پرنده شکاری مرکز محل جدید در شهرستان زمین در نزدیکی دریاچه جنگل در پنج شنبه, 16 جولای سال 2020 است. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • به تازگی ساخته شده رپتور قفس در اورنج کانتی پرنده شکاری مرکز محل جدید در شهرستان زمین در نزدیکی دریاچه جنگل در پنج شنبه, 16 جولای سال 2020 است. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • دکتر اسکات Weldy اورنج کانتی پرنده شکاری مرکز انتشار cooper’s hawk در نزدیکی دریاچه جنگل در پنج شنبه, 16 جولای سال 2020 است. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • دکتر اسکات Weldy اورنج کانتی پرنده شکاری مرکز دارای یک cooper’s hawk فقط قبل از انتشار آن را در نزدیکی دریاچه جنگل در پنج شنبه, 16 جولای سال 2020 است. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • دکتر اسکات Weldy اورنج کانتی پرنده شکاری مرکز دارای یک انبار جغد فقط قبل از انتشار آن را در نزدیکی دریاچه جنگل در پنج شنبه, 16 جولای سال 2020 است. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • دکتر اسکات Weldy اورنج کانتی پرنده شکاری مرکز دارای یک انبار جغد فقط قبل از انتشار آن را در نزدیکی دریاچه جنگل در پنج شنبه, 16 جولای سال 2020 است. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • دکتر اسکات Weldy اورنج کانتی پرنده شکاری مرکز دارای یک cooper’s hawk فقط قبل از انتشار آن را در نزدیکی دریاچه جنگل در پنج شنبه, 16 جولای سال 2020 است. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

با همه چیز به دنبال کامل Weldy کاهش دست خود را و پس از آن رو به بالا از بین بردن او انداخت و نوجوانان رپتور بالا به آسمان. بدون پرش به ضرب و شتم, پرنده افزایش یافت و به غروب آفتاب به سمت کلیولند ملی جنگل.

پرنده آزادی یکی از سه انجام می شود به تازگی در یک روز در جدید 1.7 هکتار از اورنج کانتی پرنده شکاری مرکز.

مرکز شناخته شده برای درمان آن و بازسازی انواع رپتور پرندگان به حرکت در این ماه از محل سابق خود در سانتیاگو دره عمیق و باریک.

خانه جدید خود سابق مهد کودک است که تنها چند مایل دور در دریاچه جنگل و مرزهای کلیولند ملی جنگل. در واقع با کمک مسئولان شهرستان گرفته است این مرکز از دو سال به امن مجوز برای آنچه که انتظار می رود به یک بزرگتر تسهیلات برای rehabbing مجروح پرندگان.

تامین محل دائمی شده است یک رویای دیرین برای Weldy, دریاچه, جنگل دامپزشک که از سال 1990 برای مراقبت مجروح و بیمار پرندگان. هدف این است که برای ایجاد یک فرصت برای بازدید و دیدن پرندگان در حال بازسازی – یک فروشگاه و یک سالن آمفی تئاتر برای برنامه های آموزشی برنامه ریزی شده است.

مرکز مطرح کرده بود بیش از 300.000 دلار از یک انتظار 400.000 دلار برچسب قیمت جدید بزرگتر محل.

اما فقط به عنوان برنامه نهایی و جمع آوری کمک های مردمی در حال سقوط بودند به محل برای حرکت در ابتدا انتظار می رود اتفاق می افتد تا دسامبر. 31 مرکز مقامات آموخته شده در مارس آنها نیاز به تخلیه خود, پیر, نقطه پایان ماه جولای – و آن را در وسط یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر گرفته شده باد از درآمد.

“ما فشار بزرگ برای کمک های مالی شروع شد و در اواسط ماه مارس هنگامی که همه چیز را تعطیل گفت:” پگی تعقیب این مرکز مدیر اجرایی. “ما متوجه ما نمی تواند به ما معمول مکانهای مهم و کمک کننده در صنعت خودرو به ما اطلاع دهید آنها را برای به تعویق انداختن کمک مالی خود را.”

نه تنها اهدای منابع خشک اما آیا فرصت به نمایش گذاشتن پرندگان در مدارس, جامعه, رویدادهای و برنامه های جوانان.

این مرکز بودجه برای روز به عملیات روز می آید از این توسعه آموزشی حوادث که در آن داوطلبان استفاده سفیر پرندگان به آموزش عمومی. سفرای هستند یک بار مجروح رپتورز که دیگر نمی تواند زندگی در طبیعت و آموزش دیده برای ارتباط برقرار کردن ، شش پرندگان در حال حاضر از جمله زن قرمز دم بازها, بزرگ شاخدار جغد غربی screech owl and an American kestrel.

رپتورز در حال شناسایی توسط خود بتواند با تیز چنگال خود گرفتار فوقانی منقار و چشم با چشم انداز بگردید. این پرندگان کمک به حفظ تعادل در طبیعت با تغذیه از جوندگان و خزندگان و حشرات و دیگر طعمه. دولت و قوانین فدرال حفاظت از آنها.

“کل بودجه مواد غذایی از دست داده است و بدون برنامه آموزش و پرورش گفت: Weldy. “این یک فاجعه بزرگ برای ما به دلیل COVID. در حال حاضر ما در حال حفر به عملیاتی بودجه و این وحشتناک است.”

مراقبت از پرندگان ارزان نیست. رپتورز مصرف حدود 3000 به 5000 مرده منجمد موش و جوجه در سه هفته. این هزینه در حدود $1,000 برای بازسازی هر پرنده است.

و از دست دادن درآمد مناسب در این مرکز شلوغ ترین فصل در ماه مارس آوریل و مه. به طور معمول, مرکز مراقبت برای حدود 150 پرندگان در سال است.

بیمار و مجروح پرندگان برای اولین بار در حال ترياژ شده برای مراقبت در Weldy را Serrano حیوانات و پرنده بیمارستان. کنترل حیوانات افسران پیدا کردن آنها را در جوامع همسایه و آنها را رها کردن.

در حدود 95% در آمده با تروما و صدمات دیگران جوجه اغلب بر روی زمین توسط افرادی که فکر می کنم آنها در حال صرفه جویی در آنها را.

آنها صرف بین یک تا سه هفته در بیمارستان و سپس در حال نقل مکان به مرکز توانبخشی.

“سخت ترین چیز در مورد درمان حیات وحش است که در آن حیوانات هستند نه عادت به بودن در اسارت” Weldy گفت. “آنها نمی انطباق خوبی برای آن است. برخی از پرندگان زنده نمی روند توانبخشی.”

در این مرکز محل جدید Weldy با اشاره به قفس در حال حاضر در محل برای سفیر پرندگان. قدیمی ریخته و پس از برنامه ریزی برای نوسازی باید به کافی به عنوان ذخیره سازی موقت و برای داوطلبان. هنوز هم مورد نیاز هستند توانبخشی قفس بزرگ پرواز در قفس و در مورد $60,000.

این مرکز دارای بدست برخی از کمک از یک زیست شناس محلی است که وام خود را در زمینه محوطه به خانه تقریبی 50 پرندگان در حال حاضر در توانبخشی.

“ما در حال گرفتن حیوانات به مسکن مناسب است, اما از آن خواهد شد بسیار سخت تر بر روی داوطلبان” چیس گفت که 36 بیشتر رپتورز شد منتشر شده در جولای 18. “پرندگان در حال رفتن به فقط خوب است. آن را فقط می تواند خشن در افراد اهدا وقت و انرژی خود را.”

هنوز هم تعقیب دریافت کرده است کلمه که یک منبع برای توسعه آموزشی باز کرده است ، مزرعه در لاگونا بیچ توچال واقع در آلیسو و چوب و دره اعلام کرد که حرکت خود را محبوب برداشت رستوران خارج بر روی یک پاسیو بزرگ بعدی به آن زمین گلف.

“من یک تماس و گفتند: این پرندگان می توانید به عقب می آیند,’,” او گفت:.

این خبر خوبی برای مرکز, اما آن را نیز یک پیروزی برای مرتع پرورش احشام.

“این یک چیز سرد” مارک کریستی که عمل رفت و آمد مکرر مورد گفت: داشتن پرندگان مراجعه کنید. “من نمی تواند متوقف شود اما مسخ شده توسط این بچه ها کمی. بچه ها کاملا شیفته آن هستند و بنابراین پدر و مادر خود را. این یکی از محبوب ترین چیزهایی که ما انجام می دهیم.”

پرندگان و داوطلبان که آنها را اسکورت شده اند ثابت در مزرعه حدود سه سال است. آنها شده اند موضوع selfies برای افراد مشهور و دیگران آمده است که برای دیدن آنها زندگی می کنند در روزهای شنبه. کریستی گفت که او به طور منظم خود را می بیند راهنمایی کوزه پر شده به عنوان مرکز داوطلبان نشان دادن پرندگان.

“مردم که خود اشتیاق مسری است و عشق واقعی است,” او گفت:. “شما نمی تواند کمک کند اما کمک کند. این یک هدیه واقعی برای ما به آنها. ما قرار داده و آنها را در جلو و مرکز.”

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد اورنج کانتی پرنده شکاری در مرکز ocbpc.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*