Gurugram پلیس صیفی جات رهبر برای پست های رسانه های اجتماعی

Gurugram: Gurugram پلیس دستگیر برجسته صیفی جات رهبر حوا سینگ Sangwan برای بحث برانگیز خود را پست در رسانه های اجتماعی در برابر آزادی جنگنده رائو تولا رم.

Sangwan به 73 سال کهنه صیفی جات رهبر دستگیر شده بود از مادری خود بیوانی. او ادعا می کند که او در حال حاضر حذف شده و متخلف پست از حساب رسانه های اجتماعی پس از ایرادات مطرح شده توسط برخی از بخش های.

FIR در این رابطه ثبت شده است در زیر بخش مربوطه از آن عمل در روز پنج شنبه در Kherki Dhaula ایستگاه پلیس و تحقیقات بیشتر است.

Subhash بوکان نرم افزار از Gurugram پلیس گفت: “Sangwan در پست خود نامیده می شوند رائو تولا Ram به عنوان فراری در طول مبارزه. او همچنین ساخته شده است اعتراض, اظهارات Yadav هنگ که این جامعه را به شدت اعتراض به”.

“به عنوان اعتراض به سخنان را اشاره در outraging خاص جامعه Gurugram کمیسر پلیس پس از شکایت به کارگردانی نگران ایستگاه پلیس به ثبت نام صنوبر و بیشتر قانونی” بوکان گفت.

صیفی جات و Yadav جوامع بزرگ سهام در سیاست Haryana. هر دو این جوامع قابل ملاحظه نقاط قوت در زمینه های مربوطه خود را. یاداو (Ahirwals) قوی در جنوب هاریانا مناطق مانند Gurugram Faridabad روری, مہندر گڑھ, پلول در حالی که قوم غالب در 16 منطقه از جمله Rohtak ژججر, Sonepat, بیوانی, جیند, Hisar, کیتهل, Kurukshetra, در میان دیگران.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*