شارژر دوباره فرانسیسکو پینتو, Adrian گارسیا-مارکز به رشد Latino پایه فن

فرانسیسکو پینتو و آدریان گارسیا-مارکز شده اند به عنوان لس آنجلس’ radio زن و شوهر چرا که آنها در حفظ و پیدا کردن راه خود را به هر یک از دیگر.

در روز پنج شنبه آنها پیوست برای بار سوم به یک سوم L. A. تیم حرفه ای که شارژر معرفی پینتو و گارسیا-مارکز به عنوان جدید به زبان اسپانیایی پخش رادیویی تیم. پینتو خواهد بود رنگ مفسر و گارسیا-مارکز را تحمل play-by-play تماس در Que بونا 105.5/94.3 FM.

آنها در همان نقش آنها تا به حال زمانی که آنها تحت پوشش این کهکشان در سال 2012 و لیکرز از 2012 تا 2018. برای کسانی که شش فصل با “لس لیکرز” پینتو و گارسیا-مارکز ساخته شده است یک اتصال با طرفداران تیم به عنوان تلویزیون صدای برای لیکرز ” اسپانیایی کانال که منشور ارتباطات تعطیل در ماه جولای سال 2018 است.

آدریان گارسیا مارکز چپ و فرانسیسکو پینتو دیده می شود قبل از لیکرز, بازی جدید خواهد بود به زبان اسپانیایی رادیو صدای برای شارژر در این فصل است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Adrian Garcia Marquez)

نه تنها آنها باید توجه لاتین لیکرز طرفداران آنها تا به حال آن را از ستاره های موسیقی راک به عنوان به خوبی دریافت تعارف از فلفل تند قرمز داغ و لو آدلر.

“به من بگویید که شما در حال دروغ گفتن نیست?” گارسیا مارکز به یاد می آورد گفتن کک و Anthony Kiedis از Red Hot Chili Peppers زمانی که آنها آگاهانه او آنها را تماشا سه ماهه چهارم از یک لیکرز بازی در اسپانیایی کانال. “آنها هر دو راننده سرشونو تکون دادن سر خود را به من بگویید بله. این یک سورئال لحظه. من عاشق فلفل تند قرمز داغ.”

احترام رقابت

شارژر استخدام پینتو 48 و گارسیا-مارکز 46 دلیل خود را در هوا شیمی است که باعث می شود طرفداران احساس می کنم بخشی از این تیم استقبال پرنیان که می تواند کمک به شارژر رشد پایه فن خود را به عنوان آنها سر خود را به فصل چهارم در لس آنجلس و در اولین فصل بازی در SoFi ورزشگاه.

پینتو بومی شیلی با اشاره به گارسیا-مارکز به عنوان یکی از بهترین دوستان خود را و همیشه تحسین کار خود را دوستیابی خود را در اوایل 2000s روز به رقابت ورزشی مجریان مختلف L. A. اسپانیایی شبکه.

“ما هرگز تو را دیدم هر یک از دیگر به عنوان دشمنان کار در ایستگاه های مختلف و تلاش برای به دست آوردن رأی و تمام است که گفت:” پینتو که در آن زمان کار می کرد برای Univision و گارسیا-مارکز در Telemundo.

گارسیا مارکز, بیشتر, پر انرژی, از, دو, دیدم آن متفاوت است.

“ما در مصاف با” گارسیا-مارکز گفت: قبل از اصلاح خود است. “رقبا است که احتمالا بهتر است کلمه, به دلیل این بود که مانند شارژر-اظهارات. ما واقعا از یکدیگر متنفر بود اما Univision در مقابل Telemundo. من آخر هفته های ورزشی ، او آخر هفته های ورزشی برای کانال 34. من در 52 و ما در نیمه رقابت در تعطیلات آخر هفته پس از آن ما هر دو رو معطوف به اخبار صبح.

“راستی من کردم بهترین او را در پایان دادن به عقب. آمدن ما قوی است. رأی خود را به پایین آمدن و ماست است.”

گارسیا-مارکز تغییر راه او مشاهده پینتو زمانی که او موفق به دریافت یک تماس تلفنی از او پس از بازگشت از پوشش المپیک تابستانی 2004 در آتن یونان است.

“من حتی نمی صحبت کردن با مرد” گارسیا-مارکز گفت: از پینتو. “او اولین و تنها تلفن تماس من زمانی که من در بازگشت از بازی های المپیک است. او تبریک من در کاری که من انجام داد. او تا به حال به تماشای هر بازی و از او ستایش من در آماده سازی است. او واقعا از آن لذت بردم. او می خواست به نکته کلاه خود. از آن روز دوستی آغاز شده و از فاصله دور.

“این سخن میزنند به من. چه کلاس و آن را به معنای زیادی. در این کسب و کار تعارف سخت به آمده است. هنگامی که شما در حال رقابت به خصوص در بازار مانند L. A آن معمول نیست برای یک شخص لنگر به خصوص یکی از شما در حال رقابت با ستایش شما.”

به آرامی پینتو رفت از رقیب به “Pancho” یک نام مستعار استفاده Latinos برای مردم به نام فرانسیسکو. پینتو نام میانی است Jose, که همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان “په په.”

گارسیا-مارکز تبدیل فرانسیسکو خوزه پینتو به Pancho په په پینتو.

“من می خواهم به تماس او سه گانه P” گارسیا-مارکز گفت. “Lavar توپ سه گانه B (Big Baller گروه). من سه گانه P. Pancho ندارد که نام.”

که چه راحت دو تبدیل شده اند با یکدیگر اگر چه پینتو نمی کند استفاده از نام مستعار. اما آرام و جمع آوری رنگ تحلیلگر مقدار زیادی از چیزهای خوبی برای گفتن در مورد گارسیا مارکز. دو نفر اول شد همکاران زمانی که گارسیا مارکز پیوست Univision در سال 2010.

“این سخت است برای قرار دادن به کلمات” پینتو گفت: در مورد کار با شارژر. “این واقعیت که من آن را انجام می دهند با آدریان باعث می شود آن را بسیار شیرین تر است.”

تحقق رویاهای

زمانی که پینتو چپ شیلی برای ایالات متحده در سال 1995 او نمی دانم زیادی در مورد فوتبال آمریکایی. او با حضور استاد دانشگاه در حال حاضر شناخته شده به عنوان استاد دانشگاه در سانتا کلاریتا به بازی فوتبال و کسب مدرک به عنوان یک مربی ورزشی.

او برنامه ریزی شده برای بازگشت به شیلی اما او پس از آن اقدام به پخش روزنامه نگاری و در زمان کار در مدستو. شیلی خانواده او را دعوت به حضور در اظهارات بازی در اوکلند سالن بزرگ در برابر Denver Broncos در اواسط 1990s. به تماشای جان Elway و اطراف پرشور اظهارات طرفداران چیزی است که آغاز شده پینتو شور و شوق برای فوتبال است.

NFL بازی نیست در تلویزیون وقتی پینتو در حال رشد بود تا در شیلی, اما این ورزش گرفتار است. پینتو برادرزاده که نقش فوتبال آمریکایی در شیلی هیجان زده بود برای یادگیری در مورد عموی خود کار جدید با شارژر.

برای گارسیا-مارکز آن را یک رویای دوران کودکی به صدای شارژر. او به قول خود نگه داشته به افسانه ای سان دیگو ورزشی لنگر جک سفید.

“جک سفید دعوت شد تا به مدرسه ما گفت:” گارسیا مارکز, یک سان Diego منطقه بومی و مادام العمر شارژر و Padres فن. “به او گفتم: ‘من می خواهم به بازی در مرکز میدان برای Padres چون من می خواهم به بازی بعدی به پسر تونی سمت چپ و سپس بازی فوتبال و کارفرمایی برای شارژر و سپس وقتی که من انجام بازی من تاریخ پخش برای هر دو تیم است.’ جک سفید ساخته شده من را انتخاب کنید یک تیم به تماس ها برای. من به او قول دادم که خواهید بود صدای شارژر.”

گارسیا-مارکز نیز به عنوان اصل play-by-play صدای FOX Deportes’ پوشش NFL لیگ قهرمانان بوکس, MLB, فوتبال کالج ها و Liga MX پخش. پینتو باقی مانده است با لیکرز و ادامه خواهد داد به رنگ مفسر خود را به زبان اسپانیایی پخش برنامه های رادیویی.

گارسیا-مارکز و پینتو انجام بسیاری از شاهکارهای خود نامی فرصتهای شغلی بسیاری از آنها را به عنوان همکاران. در حال حاضر آنها در به چالش بعدی خود را برای کمک به شارژر اجرای چشم انداز خود را از رشد پایه فن خود را با تمرکز بر Latinos.

آدریان گارسیا مارکز چپ و فرانسیسکو پینتو جدید خواهد بود به زبان اسپانیایی رادیو صدای برای شارژر در این فصل است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Adrian Garcia Marquez)

این دو را به حضور در EstrellaTV 62 لس آنجلس (شارژر’ گل سرسبد Spanish-language television station) این تیم را رسانه های دیجیتال, سیستم عامل و در انتخاب جامعه حوادث.

“یکی از چیزهایی که گرفتار من در مورد شارژر پیشنهاد کار است که چشم انداز آنها” پینتو گفت. “آنها در واقع یک برنامه خاص در اینجا. این نه فقط کلمات و ایده ها همه جا. این بچه ها باید یک برنامه و یک چشم انداز برای رسیدن به آن جامعه است. که برای من مهم است.”

گارسیا-مارکز نیست فقط می خواهید برای رسیدن به Latinos و لس آنجلس بومی. او می خواهد سن دیگو و باخا کالیفرنیا فن به پایگاه بازگشت. این شارژر در سمت چپ سن دیگو در سال 2017 پس از تماس با خانه شهر برای بیش از 50 سال و بسیاری از طرفداران از این منطقه متوقف شد و پس از تیم.

“ما سعی خواهد کرد که به ارمغان می آورد که” گارسیا-مارکز گفت. “ما قادر به اتصال و نه فقط با هیسپانیک اما با همه بطریقی به نحوی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net