کتاب بازسازی آنچه در جهان می داند به عنوان ‘شاهین باغ’

دهلی نو: هیچ رهبر یا حزب سیاسی. هیچ سوالات پرسیده شده که مردم می خواست برای پیوستن به. او می گوید: آن را تقریبا مانند بازدید از خانه کسی — محلی زنان بیرون آمدن با گرما و مهمان نوازی از نوع به ندرت دیده می شود در دهلی نو. سرپرستان صحبت کرد و به خبرنگار سیما مصطفی او به عنوان بازسازی وقایع است که برجسته جنبش توده ای برای ماه ها در پایتخت.

“و این بود که در خیابان لبخند اطمینان از با هم بودن, شجاعت… من فکر می کنم این واقعیت است که آن سیاسی بود و نه هیچ سیاستمداران پیشرو آن و مشارکت داوطلبانه و خودجوش ساخته شده این مرکز از اعتراض. این و عزم و حل و فصل از زنان نه به حرکت تا زمانی که تقاضای خود را برای شهروندی مواجه شد می گوید:” مصطفی که ویرایش شده است به تازگی منتشر شده ‘شاهین باغ و ایده هند‘ (صحبت کردن ببر کتاب).

این کتاب گلچینی از صدای زنان معترض در هسته اصلی تظاهرات; زمین, گزارش و عکس ها توسط روزنامه نگاران از جمله او Seemi پاشا Nazes Afroz مصطفی قریشی و Zeyad Masroor خان.

وجود دارد, مقالات توسط اندیشمندان و نویسندگان و وکلا و فعالان از جمله Nayantara Sahgal سخت فرمانده, Subhashini علی ناندیتا Haksar, زویا حسن Apoorvanand, Enakshi Ganguly, Renuka Viswanathan, شریک Laliwala, Sarover بیشتر Samprati Pani نظام پاشا و Anirban باتاچاریا.

ایده این کتاب از ناشران راوی سینگ و Renuka که مشتاق به سند جنبش و اولیه بحث صورت گرفت که شاهین باغ فعال بود.

“اولیه قصد داشت به سند و درک آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. بنابراین ما بسیاری از این مواد با هم در اوایل سال اما مستند تاخیر در این کتاب با چند ماه” سیما می گوید IANS.

“یکی از بزرگترین حرکات”

در حالی که این کتاب به خصوص مقالات, بررسی اهمیت شاهین باغ در معاصر سیاسی و اجتماعی, آب و هوا سیما می گوید که به عنوان یک روزنامه نگار از سال های بسیاری ایستاده بود یکی از بزرگترین حرکات او شاهد بود.

و اضافه کرد که از طریق یک سال به حال تحت پوشش چندین تظاهرات, تظاهرات در یک میزبان از مسائل مهم را با هند دموکراسی و قانون اساسی اما شاهین باغ و مرتبط با جنبش در سراسر هند شد به وضوح در سطح های مختلف.

“به عنوان یک روزنامه نگار و دانشجو معاصر, سیاست, من نیاز به مطالعه و درک آن چیزی است که من سعی کردم به انجام آن را به عنوان مهم بود و باقی خواهد ماند بنابراین با توجه به دلایل بسیاری از ما نویسندگان با اشاره به در کتاب” او می گوید.

“من آن را به عنوان یک جنبش فراگیر دموکراسی و احتمالا به عنوان اولین حرکت در حافظه زندگی که در آن اقلیت آمد یکهو به عموم در آغوش اساسی و پرچم هند و در نتیجه آن را روشن است که آنها به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از هند به عنوان هر نوع دیگر”, سیما می گوید.

“مدل”

برای سیما, اعتراض, ‘مدل’ یکی که نیست هر شاهد حوادث بزرگ از خشونت و موفق به ماشه جمعی شدند.

“عجیب است اما من را دیده اند است که اغلب یک حادثه پیش بینی نشده می شود یک کاتالیزور یا یک هسته ای است که خارج از غرفه. شاهین باغ که در آن گروهی از زنان را از خانه های خود به تحصن در اعتراض به تابعیت متمم قانون (CAA) بود یک چنین لحظه ای را که هند تخیل”, سیما می گوید.

“و آنچه که باید توسط همه شمارش باقی مانده کوچک موضعی اعتراض فقط به رشد عمده ای در اعتراض به از صلح و عشق و آرامش. دانشمندان و هنرمندان و نوازندگان جوان و پیر و برش در سراسر ادیان و کلاس فقط flocked به سایت هر شب” او می گوید.

شاهین باغ در پس همه گیر بار

بپرسید آنچه که او احساس می کند در مورد جنبش آینده در پست-همه گیر بار و سردبیر ادعا میکند: “این سخت است برای گفتن. دوباره اگر من با تجربه من فراموش نمی کنم آن را ادامه خواهد داد و در همان فرم است. ممکن است آن را با چیز دیگری جایگزین شود در دسترس نباشد و پیدا کردن یکی دیگر از بیان است.”

“اما نکته مهم این است که آیا آن را همچنان در آن شکل فیزیکی, اما اگر آن را قادر به ذخیره هند در هماهنگی و عشق” او می گوید.

صحبت کردن در مورد دولت دهلی نو نگرش نسبت به معترضان و آن ‘سکوت’ پست دهلی شورش سیما می گوید که در یکی از مرحله های او فکر می کردم که AAP آماده شد به یک بازیکن بزرگ در سیاست است. “در حال حاضر من نوعی فکر می کنم که Kejriwal دهکدهای از دست داد طرح در دسترس نباشد.”

در واکنش به دولت مرکزی بعد از اطمینان که NRC را اجرا نمی شود روزنامه نگار و نویسنده احساس می کند که آن را باید به دولت سیاست خود را به روشنی و قاطعانه آن را به درک و پذیرفته شده است.

“وجود دارد به یک صدا که روشن و چندین صدای که obfuscate” او آمده است.

به عنوان گفتگو veers نسبت به راه اعتراض شد و تحت پوشش رسانه ها, با رسانه های بسیاری از خانه های مصرف متفاوت ‘موقعیت’ کهنه روزنامه نگار می افزاید: “ما به عنوان روزنامه نگاران باید hitched ما واگن با ثروتمند و قدرتمند— و این شروع یک مدت طولانی قبل از بی جی پی به قدرت رسید.”

“از این رو چگونه می تواند ما را منصفانه و فقط? ما استادان به خدمت” او می گوید.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*