فرشتگان به افزایش Shohei Ohtani نقش پایین کشش این فصل

اوکلند — Shohei Ohtani بود که فرشتگان’ شماره 3 hitter وظیفه برای روز افتتاحیه در روز جمعه نمی تواند در صف در روز شنبه.

که او را به خاطر تبادل در روز یکشنبه.

فرشتگان هرگز منحرف از طرح خود را با استفاده از Ohtani به زمین یک بار در هفته و به او روز قبل و بعد از او رزین. اما دو نفر از فرشتگان’ کلید تصمیم گیرندگان در حال حاضر گفت: در روزهای متوالی است که می تواند شل به عنوان به زودی به عنوان این سال است.

“(تبادل) یک روز از این هفته ما در مورد آن صحبت ما میخوایم ماندن با آن و پس از آن زمانی که شما رسیدن به پلی آف, همه چیز می تواند تغییر” مدیر جو Maddon گفت: قبل از فرشتگان بازکن در روز جمعه. “من حتی می تواند فکر می کنم که آنها می تواند تغییر به سمت پایان فصل به عنوان شما را در شکار و سپس همه ناگهانی شما ممکن است نرم کردن چیز کمی نیست.

یک روز پیش مدیر کل بیلی Eppler گفته بود که او “روشنفکر” به شل شدن محدودیت های بعد از آن در سال بسته Ohtani را “بازیابی” و چگونه او احساس می کند.

Maddon همچنین پیشنهاد کرد که در سال آینده وجود خواهد داشت یک فرصت بهتر استفاده از Ohtani متفاوت است.

“من فکر می کنم ما رشد از این” Maddon گفت. “او آینده آسیب همه سازگاری او بنابراین امیدوارم در سال آینده خواهد بود یک سال من فکر می کنم واقعا با سلامت خوب است که شما می توانید شروع شاید کار به روش های مختلف.”

یکی دیگر از بیانیه

همه بازیکنان از هر دو تیم بود برای معرفی و پس از آن برگزار شد روبان سیاه و سفید نماد وحدت و مبارزه برای برابری.

زمانی که سرود ملی آغاز شد و پنج بازیکن kneeled. برایان گودوین و Keynan میدلتون kneeled با راست خود را مشت می برد. جاستین آپتون Andrelton سیمونز و Noe رامیرز همچنین kneeled. میدلتون آیا همان چیزی که در طول سرود روز دوشنبه قبل از نمایشگاه بازی در سن دیگو.

Maddon گفت: این تیم تا به حال بحث های متعددی را از طریق زوم کردن در مورد چگونه به مسئولیت رسیدگی به اظهارات در مورد برابری.

“ما صحبت در مورد سرود از نظر صحبت کردن به حقیقت خود” Maddon گفت. “هنگامی که سرود است که اگر کسی بخواهد به زانو زدن آنها زانو زدن. من صحبت کردم به من حقیقت بودن به ایستادگی بنابراین من فکر می کنم در حال حاضر بیشتر از همیشه فردیت مهم در رابطه با ابراز چگونه شما احساس می کنید در مورد همه چیز.”

بازی بدون رندن

آنتونی رندن که تنگی در او مايل رسما از دست رفته خود را در اولین روز افتتاحیه با فرشتگان هر چند امید وجود دارد که او را از دست ندهید بسیاری از.

رندن در زمان برخی از نوسانات و بازی گرفتن در روز جمعه با توجه به یک تیم می شود.

بدون سوم baseman, فرشتگان آغاز David Fletcher در سوم و Tommy La Stella در دوم. آنها می تواند مورد استفاده کسانی که در دو سمت مخالف اما Maddon گفت: با فرشتگان شروع چپ دست اندرو هینی او نمیفهمد وجود دارد ممکن است بیشتر زمین توپ را به سمت چپ و فلچر بهتر است مدافع.

همچنین

Albert Pujols پنجمین بازیکن در تاریخ لیگ را یک روز باز شروع در هر یک از 20 فصل پیوستن به پیت رز ادی موری فرانک رابینسون و کارل Yastrzemski. …

خولیو تهران برنامه ریزی شده بود به پرتاب دو زمین باز یافته شبیه سازی شده در بازی روز جمعه با فرشتگان ذخایر در لانگ بیچ. تهران که تست مثبت برای coronavirus در ماه ژوئن از دست رفته دو هفته اول از اردوگاه این ماه است. …

دیلن باندی است که برای فرشتگان خود را در اولین شنبه بعد از ظهر. اگر چه باندی را اعداد در بالتیمور زندگی نمی کنند تا انتظارات او تن به تن خوب در آموزش بهار و تابستان اردوگاه و او گفت: او را خوش بینانه است. “آره بهار آموزش. 2.0 رفت خوب,” او گفت:. “همه offspeed چیزهای در حال حرکت بود این راه من می خواستم به. من در محل مناسب و معقول. شما همیشه می توانید انجام دهید بهتر است در محل توپ به عنوان یک پارچ شروع, اما من بسیار هیجان زده هستم برای این فصل شروع و به خارج وجود دارد. اولین بار در قرمز خیلی باید هیجان انگیز است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*