توییتر حذف Islamophobic هشتگهای پس از cyber crimes متوجه

حیدرآباد: توییتر.Inc حذف توهین آمیز Islamophobic هشتگهای از پلت فرم آن پس از sleuths از CCS Cyber Crime sleuths فرستاده اند و توجه به آن را حذف زیر یک پیل در Telangana دادگاه عالی.

بزرگترین شبکه رسانه های اجتماعی برداشته التهابی مطالب مربوط به communalization از COVID-19 همه گیر از توییتر پلت فرم را شروع کرده اند و رسیدگی به آپلود محتوا است.

اقدام سریع توییتر, Inc. باید در پاسخ به cyber crimes اطلاع رسانی رسیدگی به اتهام روند و مسدود شده اند/برداشته هشت شناسه که گفته می شود درگیر در گسترش Islamophobic روند.

یک حیدرآباد بر اساس وکیل Khaja Aijazuddin تا به حال ثبت یک حکم تحت منافع عمومی دادخواهی (PIL) قبل از Telangana دادگاه عالی به دنبال اقدام علیه توییتر است که سایت های شبکه های اجتماعی. جدا از توییتر اتحادیه کابینه, دبیر, اتحادیه, خانه, منشی, DGP Telangana دولت کمیسر پلیس حیدرآباد شهرستان ساخته شده بود پاسخ دهندگان.

پس پیل به sleuths از جرایم سایبری است که مرجع صالح در برخورد با سایبر مسائل فرستاده اند توجه به توییتر, Inc. برای جلوگیری از این مطالب برای التهابی هش تگ ها مانند #Islamiccoronavirusjihad, #Coronajihad, #Tablighijamat, #Nizamuddinidiots, #TablighiJamatVirus.

پلیس باید در زمینه مقابله با استشهاد قبل از HC که در آن دولت پلیس اعتراف کرد که در روزهای اولیه از COVID-19 گسترش وجود دارد پایدار کمپین علیه مسلمانان به ویژه در رسانه های اجتماعی دنبال Tablighi Jamaat رویداد در دهلی نو در ماه مارس است.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*