درخواست راه اندازی شد Change.org برای جلوگیری از تخریب OGH

یونس Y. Lasania

حیدرآباد: نگران گروه از شهروندان از حیدرآباد راه اندازی یک درخواست برای نجات Osmania جنس بیمارستان (OGH), پیر میراث ساختار از تخریب. درخواست ایجاد شده است دو روز پس از Telangana دولت آموزش پزشکی مدیر پرسید: OGH مقامات به تخلیه ساختمان قدیمی و مهر و موم آن را بسته است.

دولت حرکت کرده است اضافه وزن به ترس در میان شهروندان نگران است که ساختمان میراث فرهنگی از OGH ممکن است به زودی تخریب می شود. این طومار که تا 4 بعد از ظهر تا به حال حدود 850 امضا شده است Change.org (لینک در پایان گزارش).

آن را می خواند: ‘گزارش های رسانه ها نشان می دهد دولت از Telangana در حال حرکت است به تخریب نمادین Osmania کلی بیمارستان (OGH) که یکی از قدیمی ترین بیمارستان در هند واقع در حیدرآباد. وزیر بهداشت Etala Rajender نقل شده است در یک بار از هند, گزارش, جولای 23, “دولت به ویران کردن ساختمان و بالا بردن برج های جدید.” بیماران در این ساختمان منتقل شده اند و فعالیت های در حال انجام به مهر و موم کل ساختمان.’

در آن طومار نگران گروه از شهروندان درخواست کرد به دولت برای حفاظت از حیدرآباد میراث و سلامت توسط بازگرداندن OGH ساختمان. آن را اظهار داشت که OGH واقع شده است در یک منطقه از 26.5 هکتار از آن ساختمان قدیمی نهفته است فقط در یک هکتار. آن را نیز اضافه شده است که بیمارستان ساختمان قدیمی است “II-B ساختمان میراث فرهنگی در حیدرآباد توسعه شهری انجمن (HMDA) مثال است و تحت حفاظت میراث مقررات HMDA.”

در این طومار همچنین با اشاره به این که آخرین حفاظت از میراث فرهنگی و کمیته (HCC) پاک کرده بود به پیشنهاد دولت برای ساخت و ساز از یک بلوک جدید در پشت ساختمان میراث فرهنگی. این یادآوری این است که بلوک های جدید بود که به ساخته شده است در شرایطی که ساختار میراث ترمیم و ساخت و ساز انجام می شود تحت نظارت حفاظت معمار و گزارش های دوره ای به HCC.

جدا از اینکه یک معماری مارول از حیدرآباد OGH مشهور است برای آن بسیار زیاد سهم خود به جامعه به عنوان برتر مرکز پزشکی از شهرستان. در حالی که دولت منظور در 22 ژوئیه اشاره نمی کند هر چیزی در مورد تخریب آن شده است به طور گسترده ای اعتقاد بر این در میان میراث فعالان و همچنین پزشکان شاغل در OGH که دولت را از بین بردن ساختمان به عنوان گام بعدی.

“دیروز آب وارد شده به جدید قلی قطب شاه ساختمان و همچنین در داخل OGH محل. آب باران است که هنوز هم ورود به مکان های دیگر. آنها فقط می خواهم یک دلیل برای تخریب ساختمان های قدیمی. اگر آب وارد OGH آن اتفاق افتاده است با توجه به تخمگذاری کردن جاده های جدید. آنها (دولت) می دانم که همه این چیزها. KTR جشن تولد خود را امروز. آنچه او توقف از توزیع مواد غذایی به فقیر بیماران در OGH?” سوال دکتر که تا به حال مشغول به کار در OGH و نمی خواهید به نقل از.

آن را ممکن است به یاد می آورد که یک 2015 INTACH گزارش ارائه شده پس از یک ساختاری ثبات و ایمنی مطالعه توسط کارشناسان خلاصه که حفاظت از بیمار بلوک و یا قدیمی ساختمان میراث فرهنگی باید ترمیم شود بر اساس حفاظت از میراث فرهنگی و اصول است. این مطالعه پس از یک طوفان در اعتراض به تصمیم دولت برای تخریب آن ،

تاریخ:

OGH تکمیل شد و در سال 1925 و پس از حیدرآباد مبتلا به طاعون در سراسر سال 1911. دولت شهرستان و سپس در زمان مراقبت از این موضوع زیر که پس از آن نظام عثمان علی خان (1911-48) راه اندازی شهر بهبود هیئت مدیره (CIB) در سال 1912 به بهبود حیدرآباد زیرساخت های. آن را طراحی شده توسط معمار وینسنت اسچ که همچنین طراحی یادبود ویکتوریا در کلکته.

این OGH ساختمان قدیمی است یک مثال خوب از Osmanian سبک یا هند و Saracenic نوع معماری است و بخشی جدایی ناپذیر از حیدرآباد 20th قرن riverscape و افق. CIB در زمان عثمان علی خان تبدیل کرده بود قرون وسطی شهر را به یک کلان شهر مدرن با زیرساخت های مانند دادگاه عالی راه آهن, ایستگاه, مدارس, و OGH.

لینک Change.org دادخواست: : https://bit.ly/30GRtY5

نویسنده حیدرآباد بر اساس روزنامه نگار است که با The New Indian Express, The Hindu و نعناع در گذشته است.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de