اورنج کانتی می افزاید: coronavirus تماس با ردیاب قطار برای رسیدن به جوامع مختلف

پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را در سطح ایالت در تماس ممکن است به بسیج 20,000 تماس با ردیاب – وظیفه با تماس با افراد مبتلا به کروناویروس و ردیابی که آنها ممکن است با گسترش آن به اورنج کانتی بیش از دو برابر اندازه آن نیروی خود از بیماری کارآگاه.

توسط چهار شنبه, جولای 23, شهرستان, بهداشت, مراقبت از آژانس و گزارش آن را به حال 185 کارکنان اختصاص داده شده به آن coronavirus پاسخ از جمله محققان که نقشه حرکات حامل ویروس.

و هفته آینده ردیابی بهداشت عمومی بررسی شرکت این شهرستان دارای قرارداد با اضافه خواهد شد 33 از آن بیماری کارآگاهان به مخلوط با گزینه ای را برای بیشتر به عنوان مورد نیاز, دکتر کلیتون Chau این شهرستان موقت بهداشت عمومی افسر پنج شنبه اعلام کرد.

در مجموع مراقبت های بهداشتی آژانس 568 آن کارکنان آموزش دیده در تماس با ردیابی اما بسیاری از آنها هنوز هم کار خود را شغل معمولی برای نگه داشتن دیگر خدمات بهداشت عمومی, رفتن, سازمان, سخنگوی جسیکا خوب گفت.

برای تماس با ردیابی شبکه های موثر در برابر جزر و مد رو به افزایش از COVID-19 موارد وجود دارد به اندازه کافی محققان برای اورنج کانتی 3.2 میلیون نفر از ساکنان و مردم در جوامع تبدیل شده اند که coronavirus نقاط داغ در حال چپ خارج از حلقه و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند.

در مارس, انجمن ملی شهرستان و شهر مقامات بهداشت تخمین زده می شود که 30 عوامل مورد نیاز خواهد بود به ازای هر 100,000 ساکنان ایالات متحده برای رسیدگی به بیماری همه گیر.

Newsom را درخواست اولیه برای 20,000 تماس با ردیاب ایالت را داده کالیفرنیا حدود 50 نمایندگی در هر 100000 نفر است اما دولت و وزارت بهداشت در نهایت خواسته است که استان ها باید حداقل 15 آثار در هر 100 ، 000.

اورنج کانتی نیروی مورد 218 عوامل اختصاصی از جمله کسانی که از ردیابی می کند برای هفت تماس با ردیاب در هر 100 ، 000 نفر. اگر همه 568 کارکنان آموزش دیده در COVID-19 کارآگاه کار بودند reassigned به نیروی فردا, شهرستان نسبت افزایش خواهد یافت و به 19 عوامل در هر 100 ، 000.

اما اورنج کانتی نیست فقط باید بیشتر تماس با ردیاب آن نیز نیاز به اتصال و برقراری ارتباط بهتر با آن درآمد و غیر سفید جوامع گفت: Daniel پارکر استادیار بهداشت عمومی در دانشگاه ارواین.

پارکر است که کارگردانی یک تماس ردیابی کارگاه در این ماه در همکاری با آژانس مراقبت های بهداشتی به آموزش 500 نفر در طول ماه آینده از جمله 30 آژانس بهداشت کارگران و ده ها تن از UCI دانش آموزان در مورد چگونه به طور موثر تر از اورنج کانتی متنوع جمعیت.

“ما می خواهیم به هدف قرار دادن مکان هایی که بیشتر تحت تاثیر این بیماری برای اولین بار” پارکر گفت. دو زمان نقاط داغ در حال کاهش درآمد و عمدتا لاتین در محله سانتا آنا و آناهایم. “ویروس نمی تمایز بین پول و قومیت اما از آن است که خوشه بندی در آن جوامع است.”

شرکت کنندگان در کارگاه شامل کارکنان از گروه های اجتماعی مانند لاتینی, سلامت, دسترسی سانتا-Ana بر اساس غیر انتفاعی است که متصل درآمد و بیمه مردم به خدمات بهداشتی و برنامه های آموزشی.

سازمان هایی هستند مورد اعتماد و فرستادگان پارکر گفت: با کارگران که بهترین می دانم که چگونه به تماس و برقراری ارتباط با افرادی که ممکن است برای دیگر تماس ردیاب برای رسیدن به. نیز وجود دارد که موانع زبانی را در نظر بگیرید.

ردیابی مریلند بر اساس پیمانکار نیز می تواند کمک به پل شکاف ارتباطی خوب گفت.

اثری است که میله میله برای رسیدگی به حدود 600 coronavirus موارد در هر روز, او گفت:, و شرکت کارکنان که صحبت می کنند زبان های متعدد است که به توجه ویژه اورنج کانتی را آسیب پذیر جوامع است.

این شرکت قرارداد از طریق پایان سال در یک پایه هزینه 1.3 میلیون گفت: Marc Meulman اقدام آژانس مدیر بهداشت و درمان سازمان خدمات بهداشت عمومی.

تماس با ردیاب می تواند کمک به یک فرد است که نیاز به جداسازی مواد غذایی و دارو در این دوره است. این عامل همچنین نمودار زمانی که بیمار شروع به نشان دادن COVID-19 علائم تب و سرفه و تنگی نفس و کامپایل یک لیست از کسانی که آنها ممکن است در معرض.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تعریف “تماس نزدیک” به عنوان کسی که در ظرف شش پا را از یک فرد آلوده به مدت حداقل 15 دقیقه از دو روز قبل از آنها شروع به احساس بیمار تا زمانی که آنها شروع به جدا خود.

تحت فدرال و ایالتی دستورالعمل های مردم در تماس با ردیاب هستند و تنها گفت که آنها ممکن است در معرض coronavirus و توصیه در مورد آنچه انجام; آنها گفته اند که ممکن است در معرض آنها.

این سوال دقیقا چگونه بسیاری از تماس با ردیاب به اندازه کافی پیچیده است پارکر گفت: به دلیل آن بستگی دارد که چگونه بسیاری از coronavirus موارد در منطقه و دشوار است که چگونه افراد آلوده و کسانی که آنها شده اند در اطراف برای رسیدن به.

برای اورنج کانتی “در شماره های ما از موارد ما نیاز به مقدار زیادی از تماس با ردیاب” پارکر گفت.

او تشبیه اهمیت تماس ردیابی برای مبارزه با آتش سوزی جنگل: نقاط داغ باید توجه ویژه ای شده و یا آنها شعله ور شدن و گسترش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*