O. C. رهبران می گویند اوایل زندانی آزاد می تواند فشار تعلیقی منابع بخطر انداختن امنیت عمومی

اورنج کانتی رهبران نگرانی پنجشنبه است که انتظار می رود در اوایل آزادی هزاران نفر از زندانیان زندان ایالتی در میان coronavirus همه گیر می تواند فشار محلی مشروط منابع و امنیت عمومی را به خطر اندازد.

نارنجی شهرستان است که انتظار می رود برای دریافت حداقل 176 و به احتمال زیاد بیشتر از حدود 8000 زندانیان با توجه به اوایل منتشر شده در سراسر کالیفرنیا اما نشده است اختصاص بیشتر منابع دولتی برای مقابله با هجوم استیو Sentman این شهرستان رئیس افسر عفو مشروط اعلام کرد در طول یک هفته county کنفرانس مطبوعاتی.

شهرستان مشروط مقامات در سال های اخیر گرفته اند در افزایش مسئولیت نظارت بر مجرم پس از آزادی خود را از حالت قفل ، تحت این برنامه می دانم که پس از انتشار جامعه نظارت اورنج کانتی مشروط مقامات در حال حاضر دریافت حدود 70 نفر در ماه Sentman گفت.

California Department of Corrections و توانبخشی مقامات امیدوار به جلوگیری از گسترش سریع coronavirus در شلوغ زندانها باید داده های اولیه آزادی مشروط به بیش از 10 ، 000 زندانیان پس از مارس. مقامات زندان به تازگی اعلام کرد که انتظار می رود در اوایل انتشار 8,000 اضافی زندانیان متمرکز تا حد زیادی در غیر خشونت آمیز و غیر مجرم جنسی نزدیک شدن به پایان زمان خود را پشت میله های زندان.

اورنج کانتی هیئت ناظران معاون میشل جراحی گفت که او نگران بود که مقامات دولتی تا به حال فکر می کردم از طریق محلی تاثیر اوایل انتشار برنامه.

جراحی اذعان کرد که زندانیان را در نهایت تبدیل به شهرستان مشروط نظارت اما گفت: بخش عمده ای از آزادی در یک دوره کوتاه از زمان را به چالش نه تنها مشروط بلکه سازمان های اجرای قانون محلی خواهد بود که باید برای مقابله با پتانسیل مجدد مجرمین است.

“من درخواست دولت لطفا به لغو این تصمیم” فولاد گفت.

جراحی اشاره کرد که آخرین آزادی طرح به شرح زیر قبلی دولت در تلاش است که جلب محلی نگرانی از جمله “صفر وثیقه” طرح در طول روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

مشروط مقامات در مجاور رودخانه شهرستان ابراز نگرانی های مشابه در مورد برنامه ریزی اولیه انتشار برنامه. ریورساید مشروط مقامات تخمین زده است که آنها را دریافت حدود 500 parolees گفت: نیاز به بودجه اضافی برای مقابله با آنها.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*