KTR تهداب دولت-اجرای Neera کافه

حیدرآباد: K. T. راما رائو,کار رئیس جمهور Telangana Rashtra Samithi گذاشته بنیاد Telangana اولین ‘Neera Cafe’ در گردنبند جاده ها در روز پنج شنبه. این رویداد انجام شد در یک مقیاس کوچکتر به دلیل COVID-19.

نوشیدنی Neera استخراج شده از toddy نخل. Neera استخراج به طور کلی انجام شده قبل از طلوع آفتاب. آن است که شیرین و شفاف در رنگ. آن را در معرض تخمیر طبیعی در درجه حرارت محیط در عرض چند ساعت از استخراج. هنگامی که تخمیر Neera می شود toddy.

در سخنرانی خود در افتتاحیه مراسم وزیر KT راما رائو پسر وزیر K چاندراسکار رائو گفت: “Neera کافه تنظیم شده است به آمده تا در بخش مرکزی حیدرآباد. آن را نمادی از هویت ادعا برای اعضای Goud جامعه (toddy tapper جامعه).”

“این Neera اصطبل مارس تومان هزینه 4 یا 5 کرور اما آنها نمادی از هویت… به اعتقاد من هنگامی که مردم طعم آن و درک آن فواید Neera را تبدیل به یک نوشیدنی محبوب و بسیاری از اصطبل خواهد آمد تا در دولت به نفع کارگران” KTR گفت.

پیشتر در ماه اکتبر Telangana دولت اعلام کرده بود که این امر به زودی باز Neera اصطبل در سراسر کشور با شروع حیدرآباد. مواد غذایی نیز به احتمال زیاد به فروش می رسد در اصطبل و بیشتر مانند اصطبل در انتظار هستند تا در امتداد جاده حلقه بیرونی.

رهبران تعدادی از Goud جامعه حضور داشتند در این مراسم است. این حرکت در نظر گرفته شده است نسبت به ارائه امرار معاش برای اعضای toddy tapper جوامع است. مجوز برای تولید و فروش Neera داده خواهد شد و به اعضای Goud جامعه به تنهایی.

در سخنرانی خود در این رویداد مالیات غیر مستقیم وزیر Srinivas Goud گفت که Neera کافه خواهد بود نمادی از غرور و اعتماد به نفس برای Goud یا toddy ضربه زدن به جامعه است. “پیش از این بسیاری از مردم از جامعه ما نمی قادر خواهد بود برای نشان دادن toddy مغازه ها به عنوان شغل به عنوان آن در نظر گرفته شد ارزان بنوشید. در حال حاضر مردم خواهد آمد در یک ماشین بنز به نوشیدن در این دیدنی غرفه” Srinivas Goud گفت. “مردم ممکن است تعجب اگر این می تواند کمک به Gouds در حال تبدیل شدن به میلیونرهای. اما این است که در مورد ثروت آن است که در مورد اعتماد به نفس,” او اضافه شده است.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*