چین دستور بسته شدن کنسولگری آمریکا در چنگدو

پکن: وزارت خارجه چین روز جمعه به اطلاع سفارت آمریکا در چین از تصمیم خود برای خروج رضایت خود را برای ایجاد و بهره برداری از آمریکا کنسولگری در چنگدو به عنوان یک حرکت تلافی جویانه در برابر واشنگتن به غول های آسیایی ماموریت در هوستون.

در بیانیه این وزارتخانه همچنین الزامات خاص بر توقف تمام عملیات ها و حوادث توسط سرکنسولگری شین هوا اخبار آژانس گزارش شده است.

کنسولگری آمریکا در چنگدو

جمعه را توسعه می آید رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز سه شنبه دستور بسته شدن چین ماموریت در هوستون گفت: آن درگیر بود در سرقت مالکیت معنوی.

“آمریکا’ حرکت جدی نقض قوانین بین المللی پایه هنجارهای روابط بین المللی و شرایط چین و آمریکا کنسولی کنوانسیون. آن را به شدت آزار چین و آمریکا. روابط”

این وزارتخانه در بیانیه ای گفت:.

آن را توجیه چین تصمیم به عنوان “مشروع و پاسخ لازم را به عمل غیر قابل توجیه توسط ما”.

“وضعیت کنونی در چین-روابط ایالات متحده چیزی است که چین بخواهد به دیدن و ما را مسئول این همه.

ما یک بار دیگر مصرانه از ایالات متحده بلافاصله پس از جمع شدن آن تصمیم اشتباه و ایجاد شرایط لازم برای آوردن روابط دو جانبه در مسیر بازگشت”

در این بیانیه اضافه شده است.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به چین 72 ساعت به نزدیک کنسولگری “برای محافظت از آمریکایی مالکیت معنوی و آمریکایی ها اطلاعات خصوصی”.

کنسولگری یکی از پنج در ایالات متحده شمارش نیست سفارت در واشنگتن است.

قبل از اعلام گزارش نیویورک پست گفت: پلیس هوستون دریافت کرده بود گزارش می دهد که مقامات چینی بودند سوزاندن اسناد در کنسولگری در شب سه شنبه.

یک خبرنگار را تصویری نشان داد چند نفر اطراف چند سطل زباله با اسناد و مدارک بر آتش سوزی در کنسولگری حیاط.

هوستون آتش نشانان و پلیس, نیویورک پست گفت, واکنش به آتش سوزی در کنسولگری اما آیا این قدرت برای دسترسی به ساختمان.

رابطه بین آمریکا و چین شده است در یک مارپیچ رو به پایین همیشه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت renegotiated شرایط جدید برای تجارت دوجانبه با رؤسای دولت است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*