اپل ‘مونتاژ شده در هند’ آیفون 11s رسیدن به فروشگاه های خرده فروشی

دهلی نو: تجارت و صنایع وزیر Piyush Goyal روز جمعه گفت که اپل شروع به تولید بالاترین-فروش مدل آی فون 11 در هند است که در یک افزایش قابل توجهی را برای ساخت در هند ابتکار.

در یک توییت گفت: “افزایش قابل توجهی را در هند! اپل شروع به تولید آی فون 11 در هند آوردن top-of-the-line مدل برای اولین بار در کشور”.

خرده فروشی منابع گفت: سرپرستان روز جمعه که وجود دارد ‘مونتاژ شده در هند’ واحد رسیده اند که فروشگاه خود را. به گفته آنها مستند به تاخیر افتاد مونتاژ آی فون 11 واحد برای ورود به بازار اما در حال حاضر شده است وجود دارد افزایش در عرضه است.

با وجود کاهش قیمت و MRP در محلی مونتاژ آیفون 11s باقی می ماند همان است که قبلا به آنها اضافه شده است.

در حال حاضر آی فون XR و آی فون 11 در حال مونتاژ توسط Foxconn در آن چنای کارخانه در حالی که Wistron است ساخت آیفون 7 در بنگلور.

Wistron مونتاژ آی فون اصلی SE و آیفون 6s اما کسانی بودند قطع در سال 2019.

اپل همچنین بنا به گزارش برنامه ریزی برای جمع آوری خود را آی فون جدید SE در هند. آی فون ساز در حال حاضر خواسته یکی از تامین کنندگان خود را در چین شروع به حمل و نقل قطعات یدکی برای آی فون SE 2020 به ساخت آن شریک Wistron در هند به گزارش AppleInsider.

مونتاژ اپل تحت ” را در هند طرح کمک خواهد کرد این شرکت جلوگیری از 22 درصد مالیات بر آن وارد گوشی به عنوان در هر محلی هنجارهای تولید.

این خبر در یک زمان می آید زمانی که دولت هند نیز آغاز شده و ابتکار عمل را به افزایش تولید در کشور است.

اپل گزارش شده است که به دنبال تغییر تقریبا یک پنجم موجود چین مبتنی بر خروجی به هند است.

Foxconn نیز برنامه ریزی برای سرمایه گذاری 1 میلیارد دلار برای گسترش آن در هند ،

Pegatron دوم-بزرگترین آی فون اسمبلر پس از Foxconn نیز گزارش برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در کشور است.

اتحادیه الکترونیک و فناوری اطلاعات وزیر راوی شانکار پراساد به تازگی ترغیب صنعت الکترونیک برای کشف فرصت های جدید هستند که ناشی از سختی و کشور جهانی hub الکترونیک ساخت.

در دیدار با صنعت الکترونیک, انجمن, اتاق و برجسته صنعت بازیکنان پراساد خواسته صنعت الکترونیک را به استفاده از فرصت ها و طرح های جدید مطلع وزارت, جذب سرمایه گذاری جهانی و تقویت این بخش است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de