AMC Theatres تاخیر در بازگشایی پس از تغییر در ‘شعار’ تاریخ انتشار

واشنگتن دی سی: بزرگترین غرفه – AMC Theatres – باید با تاخیر برنامه ای برای بازگشایی آن سالن سینما با کروناویروس موارد بالا رفتن سرسام آور در ایالات متحده است.

با توجه به تنوع این شرکت که به عنوان بزرگترین کشور تئاتر فیلم های زنجیره ای خواهد شد و در حال حاضر پرتاب باز کردن درب های خود را در اطراف اواسط تا اواخر ماه اوت است.
AMC تصمیم به تغییر تاریخ بازگشایی فیلم سالن به عنوان برخی از عمده فیلم های پرفروش هالیوود از جمله کریستوفر نولان را “شعار” و دیزنی ‘Mulan’ را به عقب رانده تاریخ برای خود تئاتر اولین.

تئاتر زنجیره قبلا گفت که این امر باز کردن درب برای علاقمندان به سینما از جولای 15 بود که پس از آن به تعویق افتاد و به تاریخ 30 ژوئیه. پس از این برادران وارنر اعلام کرد که انتشار بسیار در انتظار sci-fi, thriller, ‘شعار’ شده است به تعویق افتاد برای بعد از این سال.

“جدید زمان بندی نشان دهنده در حال حاضر انتظار می رود تاریخ انتشار برای مقدار پیش بینی فیلم های پرفروش مانند برادران وارنر’ ‘شعار’ و دیزنی ‘Mulan’ و همچنین تاریخ انتشار چندین جدید دیگر فیلم” تنوع ” به نقل از آزادی مطبوعات از AMC theatres.

کسب و کار, سینما و صنعت سرگرمی در ادامه به آمار COVID ناشی از خاموش کردن.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*