تیم برنامه دیدم 5 میلیارد دیدار با دقیقه در روز: Satya Nadella

دهلی نو: مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا گفته است که تیم های کاربران تولید شده بیش از 5 میلیارد جلسه در یک روز این سه ماهه و بیش از 150 میلیون دانش آموزان و معلمان در حال حاضر تکیه بر ابزار مانند تیم, جریان, OneNote به عنوان به خوبی به عنوان Flipgrid به اولویت بندی فعالیتهای دانشجویی و نتایج یادگیری است.

نادلا گفت که این شرکت شاهد افزایش شدت استفاده در سراسر پلت فرم به عنوان مردم ارتباط برقرار همکاری و co-نویسنده محتوا در تیم است.

“شصت و نه سازمان در حال حاضر بیش از 100 ، 000 کاربران از تیم و بیش از 1800 سازمان باید بیش از 10 ، 000 کاربران از تیم های نادلا مطلع در درآمد این شرکت تماس در روز چهارشنبه.

او گفت که مایکروسافت در حال کار بر کنار مربیان آنها به عنوان آماده سازی برای بیگانه ترکیبی و فرد در حالات این سقوط.

“ما جدید Microsoft Cloud برای بهداشت و درمان است که کمک به ارائه دهندگان برنامه مدیریت و انجام بازدید مجازی با استفاده از تیم ها و تعامل با بیماران با استفاده از دینامیک 365” او آگاه است.

مایکروسافت تیم های است که کمک به مردم بود و با هم حتی زمانی که آنها از هم جدا هستند.

“ما در حال reimagining هر جنبه ای از جلسات تجربه با قابلیت های جدید به همراه حالت و مرحله پویا برای کمک به مردم بیشتر احساس متصل و کاهش بار شناختی” گفت: نادلا.

مایکروسافت گسترش یافته گالری مشاهده در تیم به طوری که مردم می دیدن و ارتباط برقرار کردن با تا 49 شرکت کنندگان در یک زمان برک آوت اتاق زندگی می کنند و واکنش های مردم کمک خواهد کرد ساخت سرمایه اجتماعی در دنیای مجازی.

“تیم های است که به سرعت در حال تبدیل شدن به ستون فقرات ارتباطات به عنوان مشتریان سرعت در حال حرکت صدای خود را به ابر. و ما در حال گسترش تیم فراتر از محل کار ساخت آن آسان برای اضافه کردن شخصی تیم حساب تلفن همراه, به طوری که شما می توانید همیشه در ارتباط ماندن با دوستان و خانواده در سراسر کار و همچنین زندگی شما”

مطلع نادلا.

مایکروسافت اعلام کرده است ویژگی های جدید هیجان انگیز در آن ویدئو کنفرانس برنامه تیم از جمله هم حالت است که با استفاده از هوش مصنوعی (AI) به صورت دیجیتالی محل شرکت کنندگان در یک پس زمینه به عنوان اگر آنها در حال نشسته و در همان اتاق با هر کس دیگری در این جلسه یا کلاس.

هم حالت خواهد بود به طور کلی در دسترس در ماه اوت است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*