RSS ممکن است تغییر برخی از pracharaks’ وظایف پس از بوپال دیدار

دهلی نو: نقش برخی از Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) دفتر حامل (pracharaks) ممکن است تغییر کند پس از سه روز نشست سازمان را بالا برنج آغاز شده است که در بوپال در روز چهارشنبه.

چندین کارمندان مشغول به کار در بیش از سه ده از آر اس اس را می توان مسئولیت های جدید بعد از جلسه.

گفته منابع جولای زمانی است که آر اس اس بایست مسئولیت جدید ‘pracharaks’ و این است دلیل که چرا برخی از حامل های منتقل شده از یک بال خود را به دیگری.

سه روز نشست RSS برگزار می شود در ماه جولای هر سال به ویژه در راه های بسیاری به عنوان Sangh وزرا انجام می دهد بسیاری از آن ‘pracharaks’ در وابسته به آن بال که حداقل 36 شماره — Seva Bharti, Aarogya Bharti سانسکریت Bharati به نام چند. این وابسته به بدن در حال اجرا تنها با داوطلبان از Sangh.

منابع RSS گفت که پس از این ماه ژوئیه دیدار برگزار شد که در آن رئیس موهان Bhagwat برخی از ‘pracharaks’ دیده می شود ممکن است در نقش های جدید.

Suresh Bhaiyyaji جوشی, Dattatreya Hosabale Dr گوپال کریشنا در میان دیگران در حال شرکت در این 3 روز جلسه برگزار شد در بوپال.

ناگپور را Sangh ایدئولوگ دیلیپ Deodhar گفت: سرپرستان که آر اس اس سه عمده جلسات هر سال است. این Akhil Bhartiya Pratinidhi سبها برگزار می شود در ماه مارس که در آن تصمیم گیری های مربوط به تغییرات در ساختار داخلی آن گرفته شده و تصمیمات قبلی در حال بررسی است.

در ماه جولای در جلسه Sangh تصمیم به تغییر نقش برخی از ‘pracharaks’ در ارتباط با آن 36 وابسته بال. در همان زمان توسعه شخصیت از داوطلبان مورد بحث است در سومین جلسه مهم برگزار می شود در اطراف دیوالی.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*