Kangana Ranaut تیم واکنش نشان می دهد به Nagma مم تماس خود را ‘منافق

بمبئی: دیجیتال تیم از بازیگر Kangana Ranaut واکنش نشان داد به یک الگوی رفتاری به اشتراک گذاشته شده توسط بازیگر-سیاستمدار Nagma است که ایالات متحده در یک زبان-در-گونه شیوه چگونه Kangana حرفه ای کاملا تکیه شده است با قوم و خویش و تماس او یک منافق.

Nagma ارسال شده در الگوی رفتاری در او تایید حساب توییتر با اشاره به او را به عنوان “Kangana دیدی”.

در این پست آمده است: “Kangana دیدی کل حرفه ای ایستاده است در یک ستون از قوم و خویش. Kangana Ranaut معرفی شده در بالیوود by Aditya Pancholi. – پسر (قوم). 1st فیلم Gangster تولید شده توسط Mahesh Bhatt (قوم). 1st فیلم سرب نقش مخالف به Emraan Hashmi (قوم). دیدی حرفه ای بدبختانه پس از آن مجددا توسط Hrithik در بادبادک. دیدی حرفه ای دوباره بدبختانه دوباره مجددا توسط Hrithik در Krish 3 (قوم). دیدی استخدام خواهر او به عنوان یک مدیر (قوم). دیدی هرگز صحبت و یا کمک کرد قبل از Sushant مرگ اما ناگهان پس از مرگ او در حال مبارزه برای Sushant و یا در حال اجرا و تبلیغ علیه کسانی که او دارای یک مشکل با. دیدی یک منافق.”

Kangana دیجیتال تیمی که می رود به نام تیم Kangana Ranaut در تایید نشده حساب توییتر ارسال شده یک سری از توییت به عنوان یک واکنش به الگوی رفتاری.

توییت بخوانید: “Nagma جی, 1) Pancholi نبود او BF او روشن ساخته است بسیاری از بار است که در ابتدا به او وعده داده شده به مربی اما به زودی تبدیل به عذاب او استفاده می شود به ضرب و شتم او هر بار که او رفت و برای امتحانات ابتدائی و یا شاخه های فیلم بدون او نه معرفی او به Anurag باسو.”

“آقای باسو حتی نمی دانم او روشن ساخته است مقدار زیادی از بار 2) او به استماع گانگستر هیچ قوم و خویش وجود دارد 3) Kangana حرفه ای خراب شد پس از او کاهش می یابد به یک پس زمینه بازیگر در بادبادک که دلیل او نمی خواست به انجام Krish او مجبور به انجام آن است.”

“4) هیچ آژانس خواستند به استخدام Kangana چرا که او نمی خواهد به رقص در مراسم عروسی که در آن مردم پرتاب پول در شما و انصاف کرم بنابراین Rangoli جی شروع به رسیدگی فیلم خرما بیش از حد او به سختی می تواند صحبت می کنند زبان انگلیسی و تا به حال هیچ ایده abt biz پس از او هر چه خواهر انجام خواهد شد. متوقف كردن نهفته است.”

پس از مرگ Sushant Singh Rajput ماه گذشته, Kangana است به تازگی تبدیل به آواز یک بار دیگر مورد اتهام عمل خویش و قوم پرستی در صنعت فیلم. در حالی که او دریافت کرده است حمایت از بخش مشاهیر و مردم عادی این بازیگر نیز یک موضوع چرخش و الگوهای رفتاری در رسانه های اجتماعی.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*