INTACH اعضای تمنایی برای ترمیم Osmania ساختمان میراث فرهنگی

حیدرآباد: هند اعتماد ملی برای هنر و میراث فرهنگی (INTACH) تقاضا بازسازی تاریخی Osmania بیمارستان ساختمان میراث فرهنگی است که تنها در یک منطقه از یک هکتار.

ترک یک هکتار زمین از Osmania ساختمان میراث فرهنگی بقیه منطقه 25.5 هکتار از بیشتر ویران سازه که باید مورد استفاده قرار گیرد برای ساخت یک بیمارستان جدید گفت: اعضای.

INTACH اعضا گفت: “ما نمی هر گونه اعتراض در تخریب همه به جز این میراث است که در یک هکتار تنها.”

Osmania است برنامه ریزی شده در سطح جهانی امکانات در یک منطقه از 26.5 هکتار با 11 محیطی بیمارستان.

در حالی که این کمیته همچنین ادعا “سقوط گچ است که به دلیل غفلت نگرش از سال 1985 بدون رنگ آمیزی زیرا آنها می خواهند برای تغییر این بیمارستان دور و فروش این زمین است. خصوصی و شرکت های بزرگ در بیمارستان های اجرا شده توسط سیاستمداران و پزشکی تجار و بازرگانان در سراسر دور و نزدیک نمی خواهید این بیمارستان وجود داشته باشد.”

اعضای این کمیته همچنین از دولت خواست به گمراه کردن توده ها که میراث حامیان اجازه می دهد برای ایجاد یک ساختار جدید است. از آنها خواسته به پیش بروید ساخت ساختمان جدید در دیگر 25.5 هکتار از محوطه.

“در این COVID بحران در سراسر جهان در حال افزایش میزان تخت و باز کردن امکانات بیمارستان. این Telangana دولت بسته است و آب بندی Osmania یک مرکز که دارای 3000 تخت با اکسیژن پورتال عملیات تئاتر با ایجاد یک ترس کاذب است که آن را سقوط خواهد کرد. مسدود آب باران تخلیه نمی تواند آسیب ساختمان است که گواهی به 200 سال اخير توسط INTACH” آنها اضافه شده است.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*