حیدرآباد فرودگاه می شود منحصر به فرد سرد دالی

حیدرآباد: GMR حیدرآباد فرودگاه بین المللی ramped تا محموله آن قابلیت كاركرد منحصر به فرد چند ULD (واحد بار دستگاه) خنک دالی برای حفظ ناگسستنی زنجیره سرد برای زمان و حساس به دما (TSS) حمل و نقل مانند داروسازی و شدنی.

چند ULD سرد دالی در حیدرآباد حمل و نقل هوایی شد و عملا راه اندازی شده در روز سه شنبه توسط Vandana Aggarwal (IES) ارشد مشاور اقتصادی وزارت حمل و نقل هوایی عمران (MoCA) در سوم وبینار “حمل و نقل هوایی-تغییر ابعاد” سازماندهی شده توسط GMR گروه به عنوان بخشی از آن در حال انجام وبینار سری در reposing ایمان در پرواز.

با چند ULD سرد دالی, حیدرآباد, فرودگاه بین المللی است که در حال حاضر آماده به خدمت به مشتریان خود را با یک بدون درز و کنترل محیط زیست در فرودگاه برای دست زدن به خود را مهم و بسیار حساس به دما کالا است.

متشکل از یک جراحی تریلر و آلومینیوم-عایق ظرف سرد دالی به عنوان یک تلفن همراه واحد ذخیره سازی از حمل و نقل هوایی ترمینال به هواپیما. آنها ارائه یک ناگسستنی زنجیره سرد برای تمام محموله های فاسد شدنی از دمای +20C to +80C و +150C به +250C و می تواند حدود 7 تن محموله در یک سفر می باشد.

صحبت در این توسعه Pradeep Panicker مدیر عامل شرکت GHIAL گفت: “ما به طور مداوم در تلاش برای ارائه به مشتریان ما با نوآوری و پایدار طراحی شده پردازش راه حل. سرد دالی بسیار مهم است علاوه بر ارزش به ناگسستنی زنجیره سرد در حیدرآباد فرودگاه بین المللی برای صرفه جویی در زندگی و حساس به دما محموله.”

“با بیش از 70 درصد از محموله بودن داروسازی سرد ما دالی افزایش یافته فرودگاه قابلیت های چند برابر در تلاش های ما برای ارائه به مشتریان حمل و نقل امن از ضروری باری مانند دارو و واکسن ها و میوه ها و سبزیجات و دیگر شدنی است.”

سرد Dollies مقابله با دشمن درجه حرارت و هموار تسهیل افزایش ترافیک حرارت حساس داروسازی و دیگر شدنی.

با وجود کوتاه انتقال بار از ساختمان ترمینال به هواپیما داغ باند فرودگاه در طول تابستان به طور جدی می تواند سازش اثر نجات بخش محصولات دارویی و عمر مفید دیگر شدنی. سرد دالی تضمین می کند که این بسیار حساس کالاها trans-در حمل و بدون درز و محیط کنترل شده در طول سفر خود را.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*