چگونه به نگه داشتن چمن سالم در گرمای تابستان

1. Irises رفتن خفته و ممکن است نگاه کمی رنجور این زمان از سال است. امکان استفاده از این واقعیت با تقسیم انبوهی از irises دوست دارید و گسترش زیبایی خود را به نقاط دیگر در باغ خود را. حفاری تا توده پشت برش برگ “طرفداران” به حدود سه اینچ طولانی است. جدا “لامپ” (آنها در واقع “ریزوم” که ریشه مانند گوشتی ساقه) وجود دارد تنها یک تا سه برگ طرفداران هر انبوه. Replant لامپ – هر دو خزان و چتری – در محل جدید خود موقعیت برگ طرفداران به صورت جهت شما می خواهید آنها را به رشد. آنها را شکوفه بهار آینده.

2. اگر شما کاشته شده, پیاز, سیر, سیب زمینی یا بادام زمینی در زمستان سال گذشته – احتمالا در ماه ژانویه یا فوریه – آنها در حال آماده برداشت زمانی که بالای گیاهان زرد و شروع به پژمردگی – هر زمان در حال حاضر. با دقت حفاری در اطراف گیاهان و خود را از زیرخاک در اوردن گنجینه های پنهان. اجازه دهید آنها را درمان در هوا باز اما از نور مستقیم خورشید به مدت حداقل چند ساعت و یا یک شبه به آنها را برای ذخیره سازی. و یا شما می توانید شروع به استفاده از آنها را حق دور.

3. در طول این آب و هوا بسیار گرم کنید تا آب سبزی باغ درختان میوه و چشم انداز بوته زار – از جمله گل رز – در شب تا رطوبت شانس بهتری برای نفوذ به زمین در طول سرد از شب به جای تبخیر شود. اما سعی کنید برای جلوگیری از آب از اسپری به طور مستقیم بر روی شاخ و برگ گل رز یا کدو گیاهان در شب از آنجا که می تواند ترویج کپک پودری.

4. در حالت ایده آل, چمن باید سیراب هر سه روز به مدت بیست دقیقه در یک زمان در صبح ساعت در طول روز گرم تابستان برای سلامت مطلوب و بهترین ظاهر. اما اگر شرایط شما جلوگیری از انجام این کار سعی کنید به آب چمن خود را حداقل دو بار در هفته به مدت دوازده دقیقه در هر زمان – در اوایل صبح و یا در شب. و دقت خود را بررسی کنید و بارانی سر به مطمئن شوید که آنها در حال کار به درستی آبیاری گیاهان و چمن اما نه در خیابان و یا پیاده رو.

5. توده یونجه یا کاه چمن خود را در ارتفاع دو یا سه اینچ طول گرمای تابستان. این را نگه می دارد ریشه های چمن سایه, جلوگیری از شوک و آفتاب سوختگی است. همچنین, نگه داشتن ماشین چمن زنی تیغه تیز. تیغه کسل کننده نه تنها نیاز به انرژی بیشتری برای انجام این کار, اما آنها همچنین پارگی تیغه و در نتیجه کمتر جذاب چمن. و اگر شما در حال رفتن به یک چمن آن نیز ممکن است نگاه خوب به عنوان ممکن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*