هتل بهداشت و درمان کارگران در اعتراض به عدم ادعایی COVID-19 حمایت

کارگران از جنوب کالیفرنیا هتل و صنایع بهداشتی برگزار شد تظاهرات روز شنبه خواستار افزایش تدابیر به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به سطح شیب دار بالا.

هتل کارگران بسیاری از آنها به نمایندگی متحد اینجا محلی 11 صحنه یک ماشین کاروان در لس آنجلس هیئت ناظران’ در غرب معبد و خیابان است. فعالان درخواست هیئت مدیره بلافاصله پس از توقف بازگشایی هتل ها.

آزمون مثبت و قرنطينه

این اتحادیه گفت: آن را آموخته است از حداقل 85 هتل کارکنان و مهمانان که آزمایش مثبت یا تحت قرنطینه پس از بازگشایی بخش هتل به گردشگران و اوقات فراغت مهمان در ژوئن 12.

متحد در اینجا معتقد است که تعداد به احتمال زیاد بالاتر از کارگران تمایلی به گزارش علائم خود را و یا تشخیص و چون هتل ها نتوانسته اند به اندازه کافی ردیابی مهمانان و کارکنان که تا به حال در تماس با کسانی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

لوز Rizo, یک خانه دار در عرض لس آنجلس غرب بورلی هیلز, هتل, نگران است.

“یکی از بزرگترین نگرانی های بیمار شدن و آوردن آن به خانه به خانواده من” 55 ساله در لس آنجلس مقیم گفت. “من آزمایش به طور معمول فقط به امن و من شستن دست من و انجام تمام اقدامات احتیاطی. اما من فکر نمی کنم این هتل ها باید بازگشایی نشده است.”

Rizo که بدست آورده $22 یک ساعت کار نکرده پس مارس 13. هتل تعطیل بعد از آن که در ماه بیش از COVID-19 نگرانی و هنوز به بازگشایی شده است. Rizo گفت: بهداشت و درمان تحت پوشش خود باقی خواهد ماند تا سپتامبر.

پیوستن نزدیک به CDC توصیه های

در بیانیه صادر شده در اوایل این ماه در هتل Association of Los Angeles است که نشان دهنده بیش از منطقه 1,300 هتل ها گفت: آن را رعایت نزدیک به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه کرد و با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دفتر خدمات اورژانس و وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی به منظور توسعه و افزایش سلامت استانداردهای ایمنی است که “بیش از هر صنعت دیگری کوتاه, از بیمارستان و, برای بازگشایی هتل ها.”

هنوز هم کارگران محرمانه هتل ها شکست خورده اند به اطلاع مهمانان هنگامی که یک کارمند یا همکار مهمان دارای آزمایش مثبت بوده یا مجبور به قرنطینه. یک متحد در اینجا بررسی انجام شده در اوایل این ماه در میان حدود 2,300 هتل کارگران دریافتند که 75% باور نمی هتل آماده بازگشایی شده است.

بهداشت و درمان اعتراض

در سراسر شهر و پرستاران و کمک پرستاران و درمانگران تنفسی در قوم و خویشی در بیمارستان وست مینستر برگزار شد دو ساعت اعتراض روز شنبه به تقاضا است که مدیریت حفاظت بهتر از آنها و بیماران خود را از بیشتر عفونت در داخل 109-تخت دراز مدت مراقبت در بیمارستان.

هفت تن از نزدیک به 80 نفر وجود دارد COVID مثبت و 16 کارگران آزمایش مثبت — از جمله شش که در حال حاضر در مرخصی پزشکی و دیگری چهار که قرنطینه — کارکنان گفت.

“ما باید بیشتر کارگران در هر شیفت بیشتر تجهیزات حفاظتی و یک واحد اختصاص داده شده به خانه ما COVID-19 بیماران,” قوم و خویشی پرستار پل چانگ گفت.

قوم و خویشی در خدمت بسیاری از بیماران مسن انتقال از بخش مراقبت های تنظیمات. بیمارستان اذعان COVID مثبت بیماران منتقل شده از حاد در بیمارستان مراقبت و همچنین غیر COVID بیمارانی که علائم ایمنی خطر بیافتد و در معرض خطر بالاتری برای بیماری شدید یا مرگ از coronavirus.

کارگران خواستار قوی تر پروتکل های ایمنی برای جلوگیری از آنچه اتفاق افتاده در نزدیکی یک قوم و خویشی بیمارستان در تیخوانا, جایی که آنها ادعا می کنند یک COVID شیوع چپ بیش از 40 درصد از بیماران آلوده و همچنین 27 مراقبان یکی از آنها فوت کرد از ویروس.

در بیانیه صادر شده چهار شرکت مادر قوم و خویشی بهداشت و درمان گفت که پس از پذیرش تمام بیماران که قبلا آزمایش مثبت برای COVID-19 تست شده به منظور می دانم که وضعیت خود را و مراقبت از آنها مناسب است.

این شرکت گفت: در آن نگهداری کافی نیروی انسانی برای پاسخگویی به نیازهای بیمار است و “عرضه فراوان” از تجهیزات حفاظت شخصی برای همه کارکنان.

“در واقع هر عضو هیات کسی که وارد اتاق بیمار ارائه شده است یک N-95 ماسک به عنوان یک اضافی احتیاط ایمنی” قوم و خویشی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*