آندرا سانتی متر گسترش می یابد کابینه دو وزیر ونزوئلا در

Amaravati: آندرا پرادش وزیر Y. S. Jagan موهان ردی در یکشنبه گسترده کابینه خود را با كاركرد دو وزیر و بالا Dharmana Krishnadas به عنوان معاون خود را.

رئیس جمهوری نیز چند تغییر در پرتفوی از یک زن و شوهر از وزیران.

C. Srinivasa Venugopala کریشنا و Seediri Appalaraju در زمان سوگند و پنهان کاری در یک مراسم برگزار شده در راج Bhavan. فرماندار Biswabhushan Harichandan اداره سوگند به آنها در 1.29 بعد از ظهر

وزیر چند کابینه اش را از همکاران مجلس سخنران T. Seetharam و چند مقامات با حضور در مراسم مختصر. وجود دارد تنها چند مدعوین در نظر Covid-19 پروتکل.

هر دو وزرای متعلق به عقب کلاس و برای اولین بار MLAs.

رئیس جمهوری اختصاص داده شده به عقب کلاس رفاه نمونه کارها به Venugopala کریشنا و دامداری و لبنی توسعه و شیلات به Appalaraju.

با این وزیر پر کرده است تا دو جای خالی به وجود آمد که با استعفای معاون وزیر Pilli Subhas چاندرا بوز و وزیر Mopidevi Venkataramana زیر انتخاباتی خود را به Rajya سبها به تازگی.

Subhas چاندرا بوز و Venkatramna بودند که برگزاری درآمد و دامداری اوراق بهادار به ترتيب از اعضای شورای قانونگذاری.

Jagan موهان ردی نامزد آنها به Rajya سبها پس از تصمیم به لغو مجلس از دولت به قوه مقننه.

Venugopala کریشنا است که قانونگذار از Ramachandrapuram در East Godavari منطقه و متعلق به همان Setti Balija جامعه ارائه شده توسط Subhas چاندرا بوز.

56 سال قبل به عنوان Zilla Parishad رئیس در East Godavari منطقه. ترک کنگره برای پیوستن به YSRCP در سال 2013 او رقابت ناموفق از کاکینادا شهری حوزه در سال 2014. در سال گذشته YSRCP به میدان فرستاد تا او را از Ramchandrapuram و او انتخاب می شوند.

Appalaraju نشان دهنده پلسا حوزه در سریککولم منطقه و متعلق به ماهیگیران جامعه مانند Venkatramna.

Appalarju یک دکتر حرفه ای. 40 ساله بود که یک دولت ranker در کلاس 10 آیا او MD در پزشکی عمومی از آندرا کالج پزشکی در سال 2007. یک پزشک تمرین او وارد دنیای سیاست در سال 2017 در دعوت از YSR کنگره حزب است.

این اولین بار بود که پس از گسترش Jagan موهان ردی القاء 25 وزیران در ماه ژوئن سال گذشته است. پنج تن از آنها ساخته شد معاون وزیران.

در ضمن او بالا کابینه همکار Krishnadas به عنوان معاون وزیر در محل Subhas چاندرا بوز.

Krishnadas که تا کنون شده است برگزاری مجموعه ای از جاده ها و ساختمان ها واگذار شده است, درآمد, ثبت نام و تمبر. جاده ها و ساختمان ها نمونه کارها در حال حاضر برگزار شود توسط M. Sankarnarayana بود که تا کنون به دنبال پس از عقب کلاس رفاه.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*