امارات متحده عربی: هند ماموریت به باز باقی می ماند در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات عمومی

دبی: شروع اوت 1, سرکنسولگری هند در دبی باز باقی خواهد ماند در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات عمومی سرکنسول امان پوری گفت.

پوری رسما به عهده گرفت کنسولگری در روز یکشنبه و با توجه به شرایط فعلی با توجه به COVID-19 pandemic, خدمات, باز باقی خواهد ماند تمام روزهای هفته از جمله تعطیلات آخر هفته و تعطیلات عمومی.

“شروع اوت 1 تا 31 دسامبر کنسولگری باز خواهد ماند و از ساعت 8 صبح تا 10 صبح در تعطیلات. بر خلاف باز, خانه, خدمات کنسولی در دسترس خواهد بود برای کسانی که نیاز اضطراری مورد نیاز از قبیل تمدید گذرنامه اضطراری برای سفر و غیره,” او گفت: خلیج تایمز.

او گفت که این تصمیم نیز به موضوع نقد و بررسی با توجه به وضعیت.

“ما احساس می کنیم که در روزهای آینده می رویم به سختی می شود و مردم ممکن است به حمایت ما نیاز دارند. این چیزی جدید است. همکاران ما در پست ها و ماموریت های (هندی) همیشه جلو آمده و در حمایت از پریشان سرخپوستان. داده جامعه ما اینجا در دبی زیاد نیاز دارد در اینجا بزرگ نیز هست.”

پوری گفت: از آن باقی مانده است اولویت خود را به ادامه به ارائه پشتیبانی به سمت بازگشت از رشته سرخپوستان در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی).

“به عنوان یک اولویت ما همچنان به حمایت از این رشته سرخپوستان به دبی به بازگشت به خانه. تا کنون کنسولگری اتحاد عودت 170,000 سرخپوستان از دبی و شمال امارات” او دز از خلیج تایمز.

از 170,000 در مجموع 40,000 باید پرواز کردن در Vande بهارات ماموریت بازگشت پرواز و 130,000 استفاده کرده اند چارتر پرواز سازمان یافته توسط شرکت های خصوصی و گروه های اجتماعی.

پوری همچنین اطمینان داد که کنسولگری خود ادامه خواهد داد به پشتیبانی مضطرب سرخپوستان در هر راه ممکن است.

“نه فقط کسانی که به طور مستقیم توسط نهفته COVID-19 همه گیر اما حتی کسانی که دچار ناراحتی های اقتصادی با توجه به بحران جاری” او گفت:.

پوری جایگزین سابق سرکنسول Vipul که چپ دبی در ژوئیه 11.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*