با دیدن هلیکوپتر نظامی در حال عبور از? تفنگداران دریایی در حال آموزش بیش از کالیفرنیای جنوبی برای درگیری های آینده

تفنگداران دریایی با چند اسکادران از کمپ پندلتن و سپاه تفنگداران دریایی هوایی ایستگاه میرامار و یوما – آموزش در آسمان بیش از کالیفرنیای جنوبی است.

Ospreys مبارزه با هلیکوپتر تاکتیکی مبارزان و سنگین-آسانسور هلیکوپتر همه بخشی از ورزش به عنوان شناخته شده تابستان خشم و دیده شده است که چند روز گذشته در آسمان بیش از اورنج کانتی. بیش از 5000 تفنگداران دریایی در حال شرکت در این دوره آموزشی ،

تابستان خشم آغاز شد که در جولای 14 و اجرا خواهد شد و برای سه هفته به نمایش گذاشته تفنگداران دریایی توانایی مبارزه بر روی زمین و در هوا به عنوان یک واحد. در طول آموزش تفنگداران دریایی خواهد شد کار بر روی خدمه پرواز وری ساختمان در دیگر ساعت پرواز و گرفتن مدارک جدید. این ورزش شامل برنامه ریزان حمل و نقل هوایی مکانیک فرودگاه پرسنل و خلبانان.

آموزش سناریو به پایان خواهد رسید با برد بلند که در آن اعتصاب خلبانان و تفنگداران دریایی را در سوختگیری و دوباره مسلح کردن بال ثابت هواپیما از پیشرفته پایه مانند یک جزیره و یا در هر نقطه در خارج از کشور است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سرزمین عقاب یا Super Stallion هلیکوپتر که در واقعی استقرار خواهد کمک به گسترش طیف وسیعی است که در آن هواپیما می تواند حمله.

در تصور را دوباره از شرکت دریایی آغاز شده است که در سال گذشته شعبه است که با تمرکز بر بودن زیرک تر و قادر به اعزام از نقاط در سراسر جهان حتی یک کشتی و یا جزیره دور افتاده در اقیانوس به گسترش قابلیت های آن است.

“ما باید اطمینان حاصل شود ما تفنگداران دریایی باقی می ماند عملیاتی بسیار عالی در یک محیط مشخص می شود تغییر” گفت: مسلح ، مایکل Stremer عملیات افسر با 3 دریایی بال هواپیما. “این آموزش را فراهم می کند یک فرصت برای تصحیح ما تاکتیک ها تکنیک ها و روش برای درگیری های آینده.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*