قوچ’ اندرو ضربه شارپی است با احتیاط خوش بینانه فوتبال را می توان

قوچ چپ مقابله با اندرو ضربه شارپی را NFL 15 اردوگاه آموزشی خواهد بود بر خلاف هر گونه دیگر شروع با کروناویروس آزمون است که همه بازیکنان باید قبل از اینکه آنها می توانند وارد تیم امکانات.

ضربه شارپی گفت: کسانی که آزمون و روزانه نمایش برنامه ریزی شده برای اولین بار دو هفته از کمپ, بزرگترین تغییرات تعیین شده توسط سازمان لیگ و بازیکنان NFL ارتباط زیرا آنها بازیکنان آزاد از نگرانی به عنوان آنها در مورد کسب و کار منظم از تمرین مطبوع و رقابت برای فهرستی از نقاط.

“من فکر می کنم کسانی که واقعا مهم است” Whitworth گفت: از آزمون.

خطرات ناشی از کوروناویروس آمار خانه برای ضربه شارپی که هفته گذشته اعلام کرد که او و چند نفر دیگر از اعضای خانواده اش COVID-19 و پدرش در بیمارستان بستری شد.

در روز سه شنبه Whitworth و همسرش ملیسا جزئیات اضافه شده به داستان در یک زوم تماس با لس آنجلس خبرنگاران از جمله شدت بیماری برای پدرش, Mike Clark, 66.

“او به پایان رسید تا تبدیل گوشه وجود دارد حدود 72 ساعت وجود دارد که در آن ما نمی دانیم که اگر ما او را دوباره ببینم” گفت: ملیسا ضربه شارپی که نبود اجازه دیدار با او را در طول پنج روز در مرکز پزشکی UCLA. “این واقعا سخت است.”

این Whitworths Westlake ساکنان این روستا گفت: آنها و چهار فرزند خود را گرفتار این ویروس از خود را به پرستار داد و آن را به ملیسا که پدر خانواده در سفر به زادگاهش لوئیزیانا و به کلرادو برای تعطیلات در ماه ژوئن.

آنها گفتند پرستار بچه قرارداد این ویروس زمانی که او رفت و به سن دیگو به حرکت به یک آپارتمان در آماده سازی برای شروع مدرسه قانون وجود دارد و برای متوقف ناهار با یک دوست در یک سن دیگو رستوران که در آن کارگران آزمایش مثبت برای ویروس.

اندرو و ملیسا علايم نسبتا خفیف به طول انجامید و چند روز. او آنچه او به عنوان “سینوس آلرژی” علائم و خستگی. او تا به حال به قطع سنگین تمرینات است که کمک کرده اند را به نگه داشتن دو بار تمام نرم افزار در NFL در سن 38.

آنها گفت: وجود یک درس در آنها شده است می خواهم با پوشیدن ماسک و تمرین های اجتماعی فاصله می افتاد تا با پرستار بچه, معصوم اشتباه است.

“فقط لحظه ای که شما احساس می کنید کمی از آزادی آن را بسیار مسری می توانید آن را به سرعت اتفاق می افتد,” اندرو گفت.

“شما باید آن را به طور جدی” ملیسا گفت.

همه بازیکنان NFL انتظار می رود که در اردوگاه های آموزشی در ژوئیه 28. مذاکرات همچنان بر سر برخی از مسائل مرتبط با این بیماری همه گیر. اما لیگ و اتحادیه بازیکنان موافقت کرده اند در تست های سخت رژیم به تشویق اقدامات اجتماعی فاصله یک دوره طولانی تر از مطبوع قبل از تماس با آموزش شروع و از بین بردن قبل از فصل بازی ها.

ضربه شارپی گفت: از آن خواهد شد یک چالش به رایگان undrafted عوامل و دیگر مرزی بازیکنان یک شانس برای برنده شدن فهرست نقاط بدون در بازی ابتدائی.

این چالش بزرگتر خواهد بود توقف این ویروس از ورود قوچ’ اردوگاه آموزشی در هزار اوکس. ضربه شارپی دوم قوچ بازیکن شناخته شده اند که آن را قرارداد. مرکز برایان آلن نشان داد در ماه آوریل که او آزمایش مثبت از 95 بازیکنان NFL شناخته شده است به انجام به طوری که از روز سه شنبه اعلام از بازیکنان NFL انجمن.

“در برخی از راه های آن (خانواده اش تجربه) را ندارد من لزوما نمی کنم این فصل می تواند رخ دهد. من هنوز مثبت – من فکر می کنم ما همه چیز ممکن است برای دریافت این چیزی رفتن” اندرو ضربه شارپی گفت. “(اما) هنگامی که شما در اتاق قفل و چگونه تنگ از یک فضای ما در حال صحبت کردن در مورد آن می توانید به سرعت در حال گسترش.”

گفت: ملیسا Whitworth: “شما می دانید فوتبال فصل برای یک زن به اندازه کافی سخت است. من واقعا علاقه مند به دیدن چگونه این نقش.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*