Pompeo می خواستم به لرزش دست. دیپلمات های خارجی ارائه شانه pats و آرنج ضربه به جای.

مصمم Pompeo سعی کردم دوباره با وزیر امور خارجه از جزایر فارو, که همچنین کاهش یافته است.

بار سوم بود نه کاملا جذابیت: Pompeo و وزیر امور خارجه از گرینلند با موفقیت پیمایش آرنج دست انداز.

این دیپلمات در سوال تمام شد در نزدیکی به یکدیگر و به تبادل برخی از شانه pats.

ماسک-پوشیدن در دانمارک است نه اجباری و نه مشترک. این کشور شامل شیوع آن با موفقیت نسبی مورد تایید 13,000 عفونت و 611 مرگ و میر مربوط به بیماری همه گیر.

رئیس جمهور تهمت به حال بارها و بارها خوار پذیرفته مزایای پوشیدن ماسک و حاضر به همین یکی ، روز دوشنبه او توییتی عکس خود را با پوشیدن ماسک در اوایل سفر به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی و به نام ماسک پوشیدن “وطن پرست” در یک تغییر قابل توجه در پیام.

تحت تهمت رهبری ماسک-پوشیدن در ایالات متحده تبدیل شده سیاسی مسئله است. در سراسر جهان بیشتر و بیشتر کشور در حال ساخت ماسک های اجباری و بسیاری از کشورها که خیلی زود باید شانس بهتر از آن است که نیست.

برخی از رهبران جهان و مقامات بالا باید تلاش برای پیروی از قوانین و توصیه هایی به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus. در دو هفته قبل از اینکه او برای اولین بار گزارش coronavirus علائم در جولای 5, رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که آزمایش مثبت برای این ویروس به طور مداوم مسخره بهداشت و درمان توصیه های واشنگتن پست یافت می شود. پیش از آن در گیر چند مقامات بریتانیا به استقبال جدال با سفر در داخل کشور زمانی که دولت درخواست مردم برای ماندن در خانه.

Pompeo سفر به دانمارک بخشی از سفر است که همچنین شامل یک توقف در لندن, علائم اولین سفر خود را به این کشور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن باعث دیپلماتیک تف سال گذشته حاکی از تمایل خود برای خرید گرینلند که منجر به لغو یک دیدار دولتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*