بیشتر رستوران های محلی نزدیک به دلیل COVID نگرانی

رستوران ها همچنان به نبرد COVID-19 عفونت در میان کارکنان با برخی از بسته شدن برای مبارزه با مشکل دیگران تمیز و بهداشتی یک شبه و یا در ساعات کسب و کار.

تعطیلی مربوط به COVID-19 معمولا به نور هنگامی که رستوران هشدار به مشتریان خود را در رسانه های اجتماعی در مورد تمیز کردن عمیق و یا بیمار و کارکنان. جنوب کالیفرنیا, شهرستان, ادارات بهداشت اضافه کردن اطلاعات در مورد کارکنان عفونت به گزارش بازرسی های معمول و یا کسانی که تحریک COVID شکایات اما مراقبت درمانی اورنج کانتی نیست.

در اینجا یک لیست از رستوران ها با رمان coronavirus نگرانی همراه چند که باید خطاب به این موضوع و بازگشایی شد.

ماهی در یک بطری سرو: بسته به طور موقت پس از آن اعلام کرد در Facebook که مالک و یک کارمند تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. آن را پس از بازگشایی شد. fishinabottle.net.

Hammamori, Costa Mesa: لذیذ رستوران سوشی در ساحل جنوبی پلازا اعلام کرد در Facebook در روز پنج شنبه, جولای 16 که این امر می تواند بسته های بهداشتی و تست بعد از یک کارمند آلوده شد با COVID-19. هیچ بازگشایی تاریخ تعیین شده است. hamamorisushi.com.

گیاهی, کوره, Laguna Niguel: تا به حال یک مورد از COVID عفونت اما نشد رستوران. “از آنجا که این مورد در Laguna Niguel محل گزارش شده فروشگاه ادامه داد: برای تمیز کردن و پاکسازی زیر سخت CDC استاندارد. ما همچنین به روز رسانی مورد نیاز ما عبارتند از ارتباطات به همه اعضای تیم و نه فقط کسانی که در تماس نزدیک با بیمار عضو تیم, در حالی که همچنین حفظ حریم خصوصی از همه طرف های درگیر” گیاهی کوره در بیانیه ای گفت: ارائه به ثبت نام. veggiegrill.com.

تمام غذاهای هانتینگتون بیچ: یک مدیر تایید کرد که این فروشگاه تا به حال بیش از یک مورد از COVID-19 در میان کارکنان اما گفت که او مجاز به گفتن هر بیشتر در مورد اینکه آیا فروشگاه بسته و یا انجام آزمایش های بیشتری. wholefoodsmarket.com.

25 درجه هانتینگتون بیچ: بسته پس از 30 ژوئن اعلام Facebook که یک کارمند آزمایش مثبت است. آن را پس از بازگشایی شد. 25degreeshb.com.

درشکه چهار چرخه, دونات, کوستا مسا: بسته دوشنبه 13 ژوئیه پس از ارسال در Facebook که یک کارمند COVID-19 دوباره شنبه, جولای 20. sidecardoughnuts.com/costa-mesa.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*