است بازگشایی مدارس و کالج ها بهترین راه برای رسیدن به گله ایمنی ؟

دهلی نو: این COVID-19 همه گیر تبدیل شده و دنیای ما وارونه است. به منظور حفاظت خود در برابر ویروس هنجارهای مانند, فیزیکی, فاصله, اقامت در خانه مطابق با اصول بهداشتی از زمان به زمان با استفاده از یک N95 ماسک در خارج از منزل را تبدیل به ضرورت اساسی است.

در حالی که کشورهای سراسر جهان در یک مسابقه به کشف واکسن و یا یک راه حل است که می تواند کارها را به پیش COVID جهان است. در حالی که تحقیق و آزمایش هستند در نوسان کامل دانشمندان بیش از همه نیز باز به آزمایش با تاکتیک های است که ممکن است کمک به عمومی شدن سیستم ایمنی بدن به ویروس.

مفهوم گله ایمنی’ یکی از گزینه; این یک شکل غیر مستقیم حفاظت از بیماری های عفونی است که تضمین می کند یک درصد زیادی از جمعیت می شود سیستم ایمنی بدن به عفونت یا از طریق واکسیناسیون و یا عفونت های قبلی.

یکی از روش های دستیابی به گله ایمنی خواهد بود به آزمایش با بازگشایی مدارس و کالج ها در نهایت. توضیح در این, دکتر Amitav بانرجی استاد & سر جامعه پزشکی دکتر DY Patil Medical College, Pune اظهار داشت: “اگر ما را انتخاب کنید برای باز کردن مدارس و کالج ها هنگامی که منحنی تثبیت وجود دارد بسیار قوی شانس است که ما قادر خواهد بود برای رسیدن به گله ایمنی. کودکان و بزرگسالان جوان را تازه ایمنی است که باعث می شود آنها بهتر آماده برای مبارزه با عفونت. آن را به یک اثر چند برابر – اگر ما توسعه آن ما می تواند محافظت از بسیاری از مردم است. اگر ما مطالعه آمریکا, اطلاعات, 24 منطقه در ایالات متحده آمریکا لازم نیست که تک فرزند مرگ و میر.”

و اضافه میکند: “ميانگين سنی و شاخص توده بدن (BMI) شده است یک عامل مهم در تعداد مرگ و میر. اخیر CDC به روز رسانی اشاره به این که چاقی یک عامل خطر عمده برای مرگ و میر از Covid-19 ویروس. ژاپن تا به حال هرگز یک مستند و با وجود داشتن بالاتر ميانگين سنی وجود دارد تعداد بسیار کمی از مرگ و میر که مجددا CDC یافته” دکتر نوری اضافه شده است.

ایده پشت دستیابی به گله ایمنی به عنوان ساده به عنوان آن ممکن است صدای است که در واقع بسیار پیچیده از نظر دستاورد است. توضیح میدهد که چگونه دقیقا گله ایمنی است و زمانی دکتر سانجی K. Rai, استاد, مرکز جامعه پزشکی AIIMS دهلی نو شفافی, “وجود دارد دو راه اساسی برای دستیابی به گله ایمنی – توسعه یک واکسن و قرار گرفتن در معرض عفونت است. از آنجا که هیچ راه ممکن است از دانستن زمانی که ما می توانیم پیدا کردن واکسن و چگونه موثر از آن خواهد شد تنها جایگزین دیگر این است که از طریق عفونت است.”

افتتاح مدارس و کالج ها در حال حاضر به نظر می رسد عجیب و غریب ایده است که تنها آینده کشور در خطر است. در این وضعیت تاریک دکتر رای می یابد یک پوشش نقره ای “اگر مدارس و کالج ها بازگشت به عملکرد در نوسان کامل در ذهن نگه داشتن فاصله و مایع هنجارهای این احتمال وجود دارد که دیر یا زود همه را در معرض دریافت کنید. کودکان را تازه ایمنی و آنها را می توان عمده همکاران به ما در دستیابی به گله ایمنی. این فرایند بسیار پیچیده است هر چند دقیق تفسیر و افزایش در آزمایش حیاتی برای آن شود.”

دکتر Chandrakant S Pandav سابق HoD, مرکز جامعه پزشکی گفت: “مستند ممکن است راه حل نهایی برای مبارزه با COVID 19. این تاخیر ممکن است عفونت نیست و برای محافظت از ما برای همیشه لطفا برای. وجود چند بیماری واکسن برای آن باقی می ماند گریزان & اگر که اتفاق می افتد با COVID 19 گله ایمنی است و ما تنها راه حل برای پایان دادن به این بیماری همه گیر.”

دکتر Swadeep Srivastava, موسس, درمان بنیاد گفت: “کارشناسان به ارائه یک دیدگاه جدید در مورد ایمنی در مقیاس بزرگ است. محدود فعالیت و قرار گرفتن در معرض نور خورشید اثر منفی بر ایمنی یک فرد است. مدارس منتقل کرده اند به کلاس های آنلاین و اکثر شرکت ها پذیرفته اند که کار از خانه فرهنگ و تغییراتی که قرار است برای نجات مردم از COVID شاید آنها را در معرض عفونت با توجه به کاهش ایمنی. با یقین در اطراف واکسن گله ایمنی به نظر می رسد تنها گزینه و باز شدن مدارس و کالج ها می تواند منطقی تماس بگیرید.”

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*