COVID بار آورد صبح عروسی

حیدرآباد: هندی, مراسم جشن, جشن ها و روابط اجتماعی که شامل گرد هم آمدن خانواده ها و همه بستگان و دوستان خود. آنها زرق و برق دار و بیش از حد بالا اغلب شامل اسراف اماکن در دور افتاده, مقصد, haute couture bridal wear آتش بازی و عجیب و غریب غذاهای تهیه شده توسط کارشناس سرآشپزها. آن را غیر معمول نیست برای کسانی که استطاعت آن را به استخدام فیل و اسب برای این رویداد پرواز بدنام هنرمندان و نوازندگان از خارج از کشور.

مراسم ازدواج که معمولا کشش راه شب را در حال حاضر تبدیل به یک صبح امر با حداقل جشن.

اعتباری برای این می رود به این بیماری همه گیر.

همه گیر گرفته بود بسیاری از ما را به پنج دهه از زمانی که عروسی بود صبح امر است. با فقط یک یا دو ظروف در این مراسم از خانواده های طبقه متوسط در حالی که ثروتمندان به حال سه تا چهار ظروف برای مهمان. محل بیشتر خواهد بود به خانه عروس یا داماد. هر چند دیگر لیست مهمان و dowries باقی مانده مداوم در طول سال.

با توجه به تایمر فقط چهار دهه پیش در تمام مراسم عروسی استفاده می شود برگزار می شود در طول روز. به عنوان بسیاری از مراسم عروسی در حال لغو و یا به تعویق افتاد با توجه به همه گیر حد 50 مهمانان مجبور است خانواده ها برای تکمیل عروسی مراسم در روز.

در ضمن اعمال شب مقررات منع رفت و آمد می کند و این اجازه نمی دهد.

حدود 50 سال پیش مراسم عروسی استفاده می شود پیچیده توسط 5 یا آخرین 6 pm. به دنبال این است که حتی امروز در روستاها. اما به عنوان زمان تغییر و مراسم عروسی شد عجیب معروف دکن عروسی کشیده به اواخر شب به پایان رسید و حداقل 3 هستم. اطلاع رسانی در مورد روند بازگشت به عقب Jameela یک septuagenarian مادر عروس گفت: “ما به انجام ازدواج در ژوئن 6, و آن را بیش از 5 ساعت; تنها با 60 نفر است. در حالی که محل خانه مان بود و ما تا به حال تمام ترتیبات انجام شده بر روی تراس.”

“من ازدواج کردم حدود 50 سال به عقب و آن را سازماندهی شده در روز. تمام مراسم عروسی بسیاری از اعضای خانواده برگزار شد در این روز اما عروسی خواهرش بود که در گذشته در خانواده و ازدواج در سال 1980 برگزار شد, در طول شب ساعت,” او اضافه شده است.

دلیل این توسعه در سبک عروسی می توان گفت به عنوان یک “آرزوی عجیب مراسم ازدواج’ به عنوان ازدواج باید زرق و برق دار و درخشان نور افکن عظیم کنوانسیون سالن بزرگ band baaja baraat با کراکر, گران, لباس, ویدئو, عکاسی و غیره. این تنها می افزاید: بیشتر نشاط به اواخر جشن.

در ضمن دانش آموزان از رفتن به مدارس و مردم در دفاتر کار و شرکت در کسب و کار در طول روز; این بود که یکی از این عامل برای شب عروسی تبدیل شدن به محبوب در اوایل.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*