Coronavirus تاب جنوب کالیفرنیا مسکن: کمترین فروش و بالاترین قیمت

جنوب کالیفرنیا خانه شکارچیان به چالش کشیده شده توسط یک بیماری همه گیر خریداری بدترین خانه ها در هر ماه ژوئن ثبت شده در حالی که پایین ترین رکورد در نرخ وام مسکن کمک فشار متوسط قیمت فروش به تمام زمان بالا.

DQ اخبار/CoreLogic گزارش روز چهارشنبه 22 ژوئیه که خریداران بسته خرید 17,678 خوابگاه های موجود و به تازگی ساخته شده است در ماه ژوئن در شش شهرستان و منطقه است. که پایین 15 درصد در یک سال به فروش کاهش یافت و در سراسر شیراز. این کمترین فروش در ماه ژوئن در یک پایگاه داده که قدمت آن به سال 1988 و سوم متوالی ماهانه رکورد کم محلی homebuying.

سرسختانه بیکاری بالا با توجه به “در خانه ماندن” سفارشات طراحی شده برای محدود کردن coronavirus’ گسترش بوده است کشیدن در کل اقتصاد از جمله خانه-فروش کسب و کار. علاوه بر این بسیاری از صاحب خانه ها را انتخاب کرده اند و نه فروش — شاید ترس از ویروس و یا سرنوشت مالی خود را. به طور کلی که برش خانه شکارچی را انتخاب افسرده فروش و کمک به شناساندن تا قیمت.

در اینجا پنج چیز ما در مورد آموخته های محلی بازار مسکن در ماه ژوئن هنگامی که homebuying و قیمت رفت و در جهت مخالف …

1. ژوئن بالون

به عنوان کسب و کار محدودیت شد سست در سراسر بهار و صنعت املاک و مستغلات بهتر است متناسب با همه گیر محدودیت — ژوئن فروش بهبود 44 درصد از ممکن است.

که بزرگترین مارس به ماه ژوئن به دست آوردن رکورد و هشتم-بزرگترین ماه پرش برای هر ماه از سال 1988.

های اخیر در انتظار آمار فروش از Zillow نمایش تازه باز escrows در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای نزدیک به سال پیش سطح از ژوئیه 11, با اینلند امپایر تا 10 درصد است. این نشان می دهد بسته شدن می تواند بازگشت به سطح نرمال بعد از این تابستان.

“من می خواهم استدلال می کنند که ما در حال حاضر دیده می شود مقدار زیادی از مدارک و شواهد از یک جهش در فروش بسته سازگار با چشم انداز مثبت در انتظار فروش از اواسط ماه مارس گفت:” اردن Levine, کالیفرنیا انجمن از Realtors’ معاون اقتصاددان ارشد. “ما هنوز راه درازی برای رسیدن به بهبودی کامل اما بازار قطعا چیتی بازگشت بخش قابل توجهی از آوریل و مه را از دست داده و زمین است.”

2. رکورد قیمت

ژوئن موفق خریدار پرداخت می شود بیشتر به نفع چه بوده است پیدا نادر: خانه برای خرید.

در اواسط ماه جولای به عنوان مثال تعدادی از خانه های موجود برای فروش ذکر شده بود 27 درصد در یک سال در لس آنجلس و اورنج استان ها و پایین 26 درصد در ریورساید و سان برناردینو شهرستان با توجه به Zillow.

که کوتاه عرضه شد کلید همین دلیل این منطقه متوسط قیمت فروش یک ضربه تمام زمان بالا از $555,500 در ماه ژوئن با توجه به DQ اخبار — up 2.9% بیش از 12 ماه. که شکست مارس تمام زمان بالا از $550,000 به عنوان بالاترین رکورد نیز مجموعه ای در لس آنجلس و اورنج و سن دیگو شهرستان.

“این به احتمال زیاد درست است که بیکاری است نام برخی می-شود خریداران از اجرا میشه اما صفحه اصلی خریداران ترکیب بیش از یک مجموعه محدود از گزینه” گفت: Jeff تاکر یک Zillow اقتصاددان.

فراموش نکنید که پول ارزان است کمک به بازار مسکن. نرخ وام مسکن, تحت فشار قرار دادند پایین تر در تلاش برای تحریک افسرده اقتصاد کاهش یافته است از به طور متوسط 3.7 درصد در ماه دسامبر به 3.2 درصد در ماه ژوئن.

و در این ماه به 30 سال رای کاهش یافت و به زیر 3 ٪ برای اولین بار.

3. سازندگان سود

سازندگان محلی شانس نسبتا خوبی در ماه ژوئن فروش 1,692 خانه های جدید کاهش فقط 7 درصد در سال است. سازندگان کردم $558,000 قیمت متوسط — اساسا مسطح در یک سال است.

داشتن یک منبع unsold جدید صفحه اصلی موجودی افزایش سازندگان سهم فروش در این منطقه به 9.6 درصد در مقابل 8.7 درصد سال قبل است.

در ضمن بازار فروش مجدد برای خانه های موجود رنج می برد.

فروش خانه های تک خانواری بالغ بر 12,472 کاهش 15 ٪ در سال است. متوسط قیمت فروش $بود 590,000 — 3.7% افزایش بیش از 12 ماه. آپارتمانهای شانس بدتر با 3,514 فروش 18% بیش از 12 ماه. ماد? $470,000 — 2.8 درصد افزایش در یک سال است.

4. ساحلی چالش

فروش رکود قطعا عمیق تر با ساحل که در آن قیمت ها تمایل به بالاتر است.

لس آنجلس بود که در سخت ترین ضربه با 5,063 فروش پایین 24.3% بیش از 12 ماه. L. A. متوسط قیمت $643,000 تا 4 درصد در سال است. ونتورا شهرستان 781 فروش شد پایین 23.9%. ميانه $600,000 شد تا 3.5 درصد. اورنج کانتی 2,447 فروش بود را 22 درصد به عنوان قیمت متوسط افزایش 4 ٪ به $765,000.

شکستن این روند شد San Diego County است. آن 3,557 فروش شد فقط 2.4% منطقه کوچکترین شیب به عنوان متوسط آن از $600,250 شد تا 1.7%.

قیمت ها به شدت افزایش یافت در امپراتوری درون مرزی منطقه مسکن مقرون به صرفه.

San Bernardino County تا به حال دوم-کوچکترین homebuying کاهش: 2,501 فروش پایین 3 درصد است. آن شیراز را ارزان ترین نقطه با متوسط $365,000 — پس از 7.4 درصد افزایش یافته است. Riverside County بود 3,329 فروش پایین 12%. متوسط آن از $430,000 شد تا 7.8%.

5. سودای شک

اقدام سریع به نظر می رسد مشترک مشاوره در فصل تابستان بازار با محدود انتخاب و مردمی به دنبال پول نقد در در وام مسکن ارزان است.

از ژوئیه موجود L. A.-O. C. خانه رفت و پس از سپردن فقط 19 روز پس از لیست – نه روز سریع تر از زمان مشابه در سال گذشته. در امپراتوری درون مرزی آن زمان 21 روز — 11 روز سریع تر از زمان مشابه در سال گذشته.

اما این ویروس هنوز هم به آن می گویند در اقتصاد و اخیر افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر و دولت بعدی U-نوبه خود در کسب و کار reopenings — برگ های اتاق را برای شک.

“قطعا وجود دارد نگرانی در میان برخی از خریداران خانه بالقوه در مورد نتیجه COVID-19 بحران با این حال هنوز وجود دارد جامد خریدار تقاضا است که منعکس شده در فشار بیشتر از قیمت خانه گفت:” سلما Hepp معاون اقتصاددان ارشد در CoreLogic. شرکت او به تازگی پیش بینی چه خواهد بود اولین افت قیمت خانه محلی در هشت سال است.

“تجدید حیات از این بیماری همه گیر در جنوب کالیفرنیا منطقه به احتمال زیاد خواهد شد قرار دادن یک دمپر در آینده تقاضا خواهد شد و بیشتر باعث عدم اطمینان در میان خریداران,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*