Vinay Dubey تشکیل جبهه سوم

توسط وارث

Benaras: زنده تلویزیون لنگر راجش Agrari مصاحبه Vinay Dubey, Misra و دیگر اعضای گروه خود را. Dubey است که یک سیاستمدار و فعال اجتماعی کارگر. او اجرا می شود اوتار Bharatiya Mahapanchayat NGO در بمبئی.

Dubey آمد از بمبئی به بنارس با گروه خود را. وقتی پرسید که توسط لنگر چرا او به بنارس او پاسخ داد که او در واقع از بنارس و آمد به خصوص برای حمایت از دکتر Kafeel خان. او به بنارس پس از یک مدت زمان طولانی و می خواستم ببینم که آیا PM مودی واقعا توسعه یافته بنارس به عنوان کیوتو.

Benaras است که به نمایندگی از توخالی مباهات کلمات PM مودی

او گفت که او از اقامت در یکی از بهترین هتل ها بنارس. به عنوان به زودی به عنوان او پا را از هتل به یک نگاه در توسعه در همسایگی هتل و بنارس شهر او را درک آنچه که پیشرفت این شهر ساخته شده است. این شهر به نمایندگی از توخالی مباهات کلمات PM مودی که او در سخنرانی های خود را. او گفت: وجود امنیت در همه در بنارس. حتی در بنارس فرودگاه وجود دارد اقدامات مناسب برای بررسی کرونا ویروس. آنها چک کردن درجه حرارت بدن از راه دور با حرارتی ماشین – هیچ کس نمی دانست که آیا آن را در شرایط کار یا نه. او گفت که او در سفر از بمبئی است که بزرگترین مرکز کرونا ویروس. حتی اگر وجود دارد یک بیمار در پرواز او را به گسترش این ویروس در کل اوتار پرادش است. چک کردن امنیت و روند فقط یک تشریفات در فرودگاه. آنها [BJP] تقلب مردم را با کلمات خود را به عنوان آنها در گجرات. آنها در حال انجام همان در سراسر هند است و ما در مواجهه با عواقب.
او در ادامه گفت که اگر این در حال حاضر وضعیت کرونا ویروس و وضعیت بیمارستان ها در ادامه پس از 90 ٪ از جمعیت از اوتار پرادش تحت تاثیر قرار خواهد شد و آنها را مجبور به پرداخت قیمت.

Vinay Dubey می خواهد Dr Kafeel خان آزادی

Misra گفت که Vinay Dubey آمد در اینجا به خصوص برای Dr Kafeel خان به تلاش برای آزادی او و او رفت و به اللهآباد (هند) دادگاه عالی بیش از حد. اما با توجه به کرونا ویروس در این جلسه در مورد موکول شد. او در ادامه افزود که Vinay Dubey پس از آن تبدیل به بنارس او فکر کرد که او بیش از حد باید به بنارس با Vinay Dubey به حمایت از او به طوری که او می تواند تبدیل به صدای قوی از شمال سرخپوستان. Dubey می خواستم برای نشان دادن این واقعیت از بنارس است که تحریف توسط گرگ گجرات که نقاشی یک تصویر اشتباه از بنارس.

Dr Kafeel Khan

وزیر بهداشت دریافت نکرده کارگزاری

فرد دیگری از Dubey گروه اظهار داشت که سانتی متر Adityanath است دیوانه Dr Kafeel پس از تامین اکسیژن توسط قطع شد Madhukar شرکت خصوصی با مسئولیت محدود به Raghudas کالج پزشکی در گوراکپور. Bharatiya Janata Party وزیر بهداشت متوقف شد پرداخت به Madhukar شرکت به عنوان او دریافت نمی کارگزاری از آنها. به عنوان یک نتیجه از 60 -70 کودکان فوت کرده اند. Dr Kafeel آغاز شده واقعیت آشکار از این مسئله و مرتب سیلندر اکسیژن با پرداخت پول از همسرش حساب و نجات زندگی کودکان هندو. از آن پس دکتر Kafeel در نظر گرفته شد به عنوان یک فرشته. او گفت: “یک شعار پخش شد در بنارس در ستایش از دکتر Kafeel, ‘insaan k roop mein ek farishta hai,,,, Dr Kafeel خان jisne bachai hai هندو bachon ki jaan’ (Dr Kafeel خان است که فرشته ای در قالب یک انسان که زندگی را نجات داد هندو کودکان).

سانتی متر Adityanath تهدید Dr Kafeel خان

که فرد افزود سانتی متر Adityanath بازدید Raghudas کالج پزشکی و خواسته Dr Kafeel ‘آیا شما دکتر Kafeel? می خواهید برای تبدیل شدن به یک قهرمان ؟ ما شما را درک می کنم.’
این فرد سوال ” چه اشتباه Dr Kafeel? او بیشتر مجرم از اوتار پرادش وزیر و مجرم در ؟ آیا کسی باید پاسخ است؟’ او در ادامه پرسید: چرا دادگاه است نه آزاد Dr Kafeel وثیقه?

Dubey گفت که هیچ ارتباط بين Dr Kafeel و امنیت ملی عمل می کنند (NSA) و گفت: “آنها [Vinay Dubey گروه] مورد آزار قرار گرفته BJP دولت و وزرا و NSA در اعمال Dr Kafeel. او انجام یک کار خوب برای مردم; فقط به انتقام او متهم شده بود با NSA. Dubey بیشتر اضافه شده است که گوراکپور شد یوگی Adityanath را constituency — 80 کودک در آنجا مرده و به دور از مادران آنها خالی است. او [یوگی Adityanath] نمی خواهم کسی برای بالا بردن صدا در برابر او. او می خواهد برای ایجاد ترس و می خواهد به یک مثال که اگر کسی صحبت می کند در برابر او خواهد بود متهم تحت NSA. او در ادامه افزود که جوانان امروز است و نه ترسو اجازه دهید آنها را [BJP] انجام هر کاری که آنها می توانند. او گفت که زمان به پایان رسیده است برای BJP. وجود دارد یک موج علیه آنها در سراسر شمال هند است.

200 Brahmins کشته در سه سال گذشته

Misra گفت که BJP آمده است به قدرت با در نظر گرفتن اکثریت آرا از Brahmins و در عرض یک ماه, 35 Brahmins کشته شدند و در سه سال گذشته 200 Brahmins کشته شده اند. چه کسی جوابگو است برای این قتل? خواسته Misra.

فرد دیگری در میان این گروه گفت که ارسال خواهد مردم مثل یوگی Adityanath و کلی وخیم به زندان است. او در ادامه افزود: کشور ما نخست وزیر است به طوری خودت; وقتی که آمد به بنارس برای اولین بار او گفت: هیچ کس از او دعوت کرد و او را در خود دارد. “Ma Ganga دعوت کرده است به من گفت:” مودی. هنگامی که پل سقوط کرد در بنارس و 60 نفر جان خود را از دست زیر آن ساعت از کشور ما بود و اسب و تجارت در کارناتاکا. ما نمی توانیم امید چیز خوبی از این همراهان. ما فقط می توانیم انتظار هندو-مسلمان شورش Jamat و اسلام مسائل از آنها و آنها نگران هستند که چگونه به زندان کسانی که صحبت می کنند در برابر آنها. او در ادامه گفت: satirically; ‘اگر یک کشور روزنامه حامل تبلیغات gutka در صفحه اول و سپس واضح است که تف می توان در داخل صفحات.

Vikas Dubey برخورد

Vinay Dubey به عنوان مثال از Vikas Dubey که کشته شد در روبرو می شوند. او گفت که او از کشتن جنایتکاران از هر طبقه یا مذهب. اما او مورد سوال است که اگر Vikas Dubey تسلیم خود را چرا که او سعی کنید اجرا میشه ؟ ؟ ؟ اگر چه او خوشحال است در مورد Vikas Dubey برخورد او به عنوان یک مرد خوب, او یک سؤال دیگر مطرح است که چرا همسر Amar Dubey (شریک Vikas Dubey) دستگیر و زندانی تنها سه روز پس از ازدواج است. او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این مورد و او متعلق به یک خانواده فقیر و پدر و مادر او در حال گریه. او گفت: دولت یک کینه نگرش آنها اذیت و آزار من و شما. دولت می تواند از بین بردن خانه های ما و برخورد ما. دولت هیچ پاسخ هنگامی که آن را پرسید که چگونه کسی که 60 فیرث در برابر او می تواند آزادانه پرسه زدن. دولت ندارد پاسخ به این سوال است که چرا آنها کشتن افراد در برخورد و یا قرار دادن آنها در زندان.

PMCares صندوق

او در ادامه سوال که در آن پول صرف بودن از PMCares صندوق. دولت نه کمک به فقیر یا ترتیب آموزش برای کار با این پول. آنها را صرف این پول برای تقویت دولت خود را به خرید و اعضای پارلمان (مجلس). آنها این شجاعت چرا که نمایندگان مجلس که ما را انتخاب کرده اند در حال ارزان همراهان که فروش خود را به عنوان سبزیجات در بازار است. در غیر این صورت بی جی پی می توانید چیزی را انجام دهید. بنابراین مردم باید فکر می کنم دو بار قبل از آنها خود را انتخاب کنند MP.

یوگی Adtiyanath بود گریه در مجلس

یک فرد از Vinay Dubey گروه گفت که یک 16-year-old boy کشته در برخورد و جنایی حاکم است با تبدیل شدن به یک وزیر [یوگی Adityanath] او در ادامه افزود:
‘من افتخار می کنم از یک Brahmin که در زمان گلوله در قفسه سینه خود را در غیر این صورت من را دیده اند راجپوت گریه در مجلس. یوگی Adtiyanath است او فراموش کرده که او گریه در مجلس التماس برای زندگی خود را به ذخیره شود در غیر این صورت پلیس به کشتن او’.

او در ادامه افزود: زمانی که یک جنایتکار قوانین; واضح است که او راه را برای جنایات.

تشکیل جبهه سوم

Misra اضافه شده است که به منظور فاش کردن جنایات و بی عدالتی از ساعت, Narendra Modi, یوگی Adityanath و آمیت شاه را ساخته اند که به داد جوانان از بمبئی بیهار و به بالا و در حال تلاش برای تشکیل یک جبهه سوم. با برکت بابا Vishwanath ما را برنده بی رحمانه BJP.

مودی در حال انجام کسب و کار با ما Tiranga

یک فرد از این گروه گفت: از PMCares صندوق آنها را خریداری کرده اند نمایندگان مجلس از راجستان به Bihar. او در ادامه افزود که اگر او [ساعت مودی] است که صحبت از تحریم چین که چرا او نمی دید پایین 110 شرکت های چینی است که هنوز هم در حال اجرا در گجرات? او گفت که در طول تصدی خود به عنوان گجرات سانتی متر مودی رفته بود به چین 5 برابر. و از چینی podia او اعلام کرد: بسیار واضح است که در هر راه چین را دوست دارد پیشرفت گجرات را در همان راه — بازتاب خود را دو برابر استاندارد. او در ادامه افزود: BJP همیشه انجام کسب و کار; او به یاد می آورد زمانی که مودی خود گفت: در این مرحله است که او یک گجراتی و کسب و کار است که در خون خود. در حال حاضر او در حال انجام کسب و کار با ما Tiranga [پرچم هند]. “شما نمی خواهد به مانند یک نخست وزیر که به فروش می رسد پرچم ملی ما. او است که مصرف کشور به سمت فاجعه” او گفت:. او در ادامه با اشاره به موضوع راه آهن در دیزل لوکوموتیو آثار بنارس (DLW) زمین مودی گفته بود که هیچ کس نمی داند راه آهن بهتر از او را به عنوان او متولد و در راه آهن به فروش می رسد و چای بر روی سیستم عامل. هیچ کس نمی داند که آیا او به فروش چای در راه آهن سیستم عامل یا نه اما یک چیز مطمئن است که او سرقت جواهرات از خانه خود و فرار کرد. او در ادامه افزود: مودی گفت: هر چه پول دریافت شده از آهن آن صرف خواهد شد در توسعه راه آهن. در حال حاضر او به بخش خصوصی واگذار آهن. او گفت که امروز در رسانه ها, سوالات ابداع و بازی با. چگونه Amitabh Bachan است که آورده در محل موردتوجه وتماشای عموم در پنهان بودن مبتلا به کرونا ویروس در حالی که چهار هزار کرور رسوایی پنجاب بانک ملی شد و پنهان از مردم در زیر این شایعه. وجود رسوایی های سراسر کشور اما آنها در حال پنهان توسط Godi رسانه ها و دلال رسانه ها.

BJP نامزدها و رهبران خواهد بود مورد ضرب و شتم مثل سگ

Vinay Dubey افزود که کمیسیون انتخابات را درب به درب مجوز برای مبارزه در غیر این صورت بی جی پی نامزدها و رهبران خواهد بود مورد ضرب و شتم مانند سگ در خیابان. او گفت: در این مستند وجود خواهد داشت مجازی تظاهرات و مبارزات و انتخابات انجام خواهد شد. او در ادامه گفت که زمانی که او شروع به جنبش در بمبئی وجود دارد تنها کنگره و Shivsena وجود دارد هیچ مودی یا یوگی پس چرا مردم از او بپرسید که چرا او همیشه در برابر بی جی پی از او می پرسد. او گفت که زمانی که او مطرح کارگر, آیا ماهاراشترا دولت بود به جیره به کار درستی یا نه BJP تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن. آنها در حال اجرا هستند یک کمپین علیه او در رسانه های اجتماعی است که او در برابر BJP. Vinay Dubey می پرسد سوال در برابر سیاست های حاکم دولت چون دولت حاکم است کسی جوابگو است نه مخالفان.

بی فایده PM متولد شده در این کشور در هفتاد سال

Vinay Dubey بیشتر افزود: پس از اخذ تاییدیه آمده است به قدرت آنها آغاز یک حرکت برای از بین بردن مسلمانان به طور کامل و به تدریج آنها را از بین ببرد هندوها بیش از حد. به جای اهمیت دادن به آموزش و پرورش و امکانات پزشکی آنها در حال غفلت از این مسائل و انحراف عمومی به هندو-مسلمان اختلاف است. او می گوید آنها باید روش کار پشت این یعنی آنها نیاز به رای بانک. آنها فکر می کنند که اگر آنها می گویند زندانی Shree Ram, رای خود بانک افزایش خواهد یافت. اما آنها فراموش کرده است که یک مرد باید زنده می گویند زندانی Shree Ram. اگر یک مرد است نه در همه زنده از جایی که آنها خواهد شد آرا به نام Jai Shree Ram. مردم درک کرده است همه این سیاست ها و در حال حاضر عمومی است که متوجه می شوند که آنها را ساخته اند یک قبر اشتباه است. در هفتاد سال چنین بی فایده PM متولد شده در این کشور که با نام شناخته شده است نارندرا گفت: Vinay Dubey.

هدف از اوتار Bharatiya Mahapanchayat

Misra اضافه شده است که آنها ملاقات کرده بود در بنارس به بحث در مورد چگونه آنها می رویم به شروع حرکت خود را و چگونه آنها می تواند مقابله با این موضوع از Dr Kafeel برای آزادی او. آنها همچنین قصد دارم به بحث در مورد حرکت خود را در کشورهای دیگر مانند Bihar, West Bengal, Telangana کرالا و, Madhya Pradesh. او گفت: BJP دولت کاملا شکست خورده در دست زدن به نیروی کار مهاجر را مشکل. Vikas Dubey بود که صحبت با دولت برای ارسال این کارگران مهاجر به مقصد خود را در هزینه های خود را ساخته شده است که این دولت بی جی پی برده است ، از آنجا که این, Vikas Dubey تا به حال به صرف بیش از یک ماه در زندان ماهاراشترا.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*