جشنواره فیلم ونیز به افتخار Tilda Swinton, ان هوی

واشنگتن دی سی: بازیگر تیلدا سوینتون و هنگ کنگ فیلمساز Ann Hui خواهد بود افتخار جشنواره فیلم ونیز با شیرها طلایی برای حرفه ای دستاورد است.

با توجه به تنوع سوینتن و هوی هیچ غریبه ای به ونیز که در آن Hui “یک زندگی ساده” و “دوران طلایی” هر دو جهان برای اولین بار. سوینتن است ونیز کهنه.

59-ساله بازیگر سوینتن گفت: “این جشنواره بزرگ شده است و عزیز را به قلب من برای سه دهه: به افتخار او در این راه بسیار فروتنی.”

“برای آمدن به ونیز امسال از همه سال به جشن جاودانه سینما و مبارز بقا در مواجهه با تمام چالش هایی که تکامل ممکن است پرتاب در او — به عنوان ما تمام خواهد شد و من صادقانه شادی,” او اضافه شده است.

در حالی که هوی گفت: “من خیلی خوشحال هستم برای دریافت این اخبار و مفتخر به جایزه! خیلی خوشحال است که من احساس می کنم من می توانم پیدا کردن کلمات. من فقط امیدوارم که همه چیز در جهان تبدیل خواهد شد بهتر است به زودی و همه احساس می تواند دوباره به عنوان خوشحال که من در این لحظه است.”

کاملا به زودی در زندگی حرفه ای خود را در سال 1991 سوینتن دریافت جایزه برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در ونیز برای عملکرد خود را در “ادوارد دوم’ توسط مدیر Derek Jarman یکی از هفت فیلم آنها با هم ساخته شده.

به تازگی سوینتن شده در لیدو با Luca Guadagnino را “من عشق هستم” در سال 2009 و با Guadagnino را بزرگتر چلپ چلوپ,’ در سال 2015 و ‘Suspiria’ در سال 2018 است.

سوینتن بیشتر کار اخیر شامل وس اندرسون کن برچسب 2020 ‘فرانسه اعزام,’ نیز به عنوان بخش دوم از مدیر Joanna Hogg را ‘سوغات’ و همچنین ‘Memoria’ تایلندی مولف Apichatpong Weerasethakul.

سوئینتن در حال کار بر روی پروژه های با پدرو آلمودووار کسی که با او در حال تیر اندازی ‘صدای انسان” و استرالیا کارگردان جورج میلر ‘سه هزار سال از اشتیاق’ در کنار Idris Elba.

ونیز مدیر هنری آلبرتو باربرا در یک بیانیه ستایش سوینتون برای “او فرمانده و بی نظیر شخصیت غیر معمول تطبیق پذیری و توانایی عبور از رادیکال ترین هنر-خانه, سینما, به, بزرگ, هالیوود, محصولات, تا کنون که بدون او اجتناب ناپذیر نیاز را به زندگی unclassifiable و شخصیت های غیر معمول.”

سوینتن standout Hollywood شامل نقش او برنده جایزه اسکار عملکرد تونی گیلروی در تریلر ” مایکل کلیتون.’

هوی به عنوان یک رهبر هنگ کنگ موج جدید در سال 1980 پس اولین ویژگی ‘راز’ (1979) بازیگران سیلویا چانگ.

او در اوایل standout عناوین شامل پناهنده ویتنامی, درام, ‘قایق مردم’ (1982) و نیمه اتوبیوگرافیک ‘آهنگ تبعید” (1990) که هر دو متمایل در جشنواره کن, dramedy ‘تابستان برف’ (1995) و فعالیت های اجتماعی, درام, ‘عادی قهرمانان” (1999) که راه اندازی از برلین و درام اجتماعی “یک زندگی ساده’ (2011) و بزرگ بودجه biopic ‘عصر طلایی’ (2014) است که برای اولین بار در ونیز.

باربارا ستایش هوی به عنوان “یکی از آسیا بیشترین احترام پرکار و متنوع مدیران زمان ما” و اشاره کرد که “حرفه خود را از دهانه چهار دهه و لمس هر فیلم ژانر.”

نسخه 75 ونیز قرار است به اجرا سپتامبر 2-12. خط اعلام خواهد شد در تاریخ 28 ژوئیه.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*