ماهواره ای محل برگزاری موسیقی در دریاچه نقره ای در حال تبدیل شدن به یک رستوران

پس از سال ها از آوردن زندگی می کنند, موسیقی, نقره, دریاچه افسانه ای محل ماهواره ای است که مصرف کردن مرحله خود را برای خوب و رفتن به آن رستوران ریشه.

“به تمام ماهواره طرفداران خارج وجود دارد من معذرت می گویند که ما دیگر نمی خواهد انجام زندگی می کنند نشان می دهد و یا رقص ، ما می خواهم برای تشکر از شما برای همه حمایت شما به ما نشان داده اند در طول سال ها” یک پست در وب سایت باشگاه می خواند.

مانند دیگر موسیقی زنده سالن باشگاه بسته درهای خود را در ماه مارس به دلیل رمان شیوع کروناویروس و باقی مانده پس از توقیف.

“این واقعا ما ضربه سخت است. ما دیگر نمی توانیم صبر کنید برای به روز ما اجازه خواهد داشت که نشان می دهد دوباره. اگر ما انجام این کار, ما نمی خواهد که پول را به ادامه و خواهد بود مجبور به بستن برای همیشه” پست در ادامه اضافه کرد که در این مرحله حذف شده است و این باشگاه خواهد بود بازگشایی به عنوان یک رستوران و یک بار دیگر.

واقع در 1717 دریاچه نقره ای بلوار این باشگاه برای اولین بار باز به عنوان یک رستوران در سال 1968 قبل از تبدیل شدن به یک محل برگزاری موسیقی زنده در 1970s. از اواسط دهه 90 تا سال 2011 آن را به عنوان شناخته شده بود Spaceland.

کوچک صمیمی فضای میزبانی هر دو بالا و آینده باند و همچنین نام بزرگ عمل می کند از جمله لیدی گاگا Foo Fighters بک جواهر و Silversun Pickups.

با توجه به پست های رستوران ممکن است باز هر زمان به زودی با توجه به کمبود بودجه اما برنامه های تماس برای باز کردن پارکینگ برای مواد غذایی و نوشیدنی به عنوان به زودی به عنوان آشپزخانه آماده است و یا به آنها اجازه داده که در این شهر به استخدام یک کامیون مواد غذایی.

“ما امیدواریم که شما هنوز هم حمایت از ما در طول این دوران” پست خوانده شده.

این بیماری همه گیر است نابود جنوب کالیفرنیا زندگی می کنند صنعت موسیقی با گسترده لغو کنسرت ها و جشنواره های پس از ماه مارس است.

مروج شده اند به نوبه خود مجبور به اخراج و furloughs. Troubadour در غرب هالیوود راه اندازی یک کمپین جمع آوری کمک مالی در ماه مه به شناور باقی می ماند. هفته گذشته صاحبان سنت Rocke در Hermosa ساحل اعلام کرد که این محل برای فروش.

سالن های کنسرت تعطیل خواهد شد تا مرحله نهایی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را multiphase طرح که خواهد رسید که یک واکسن یا درمانی برای این ویروس و اقامت در خانه سفارش برداشته شده است.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*