سان جوان کاپیسترانو عمارت صحنه Sachs دو قتل به فروش می رساند برای $3.8 میلیون

پس از روشن و خاموش کردن بازار برای چهار سال گذشته بدنام سان جوان کاپیسترانو عمارت دارای یک خریدار برای $3.75 میلیون پایین فقط بیش از 34 درصد از اولیه درخواست قیمت.

در ماه ژوئن سال 2016 به خانه تا به حال ذکر شده است در $5.695 میلیون. آن کاهش یافته است که در ماه جولای به $4.995 میلیون و در ادامه به سقوط. توسط مه سال 2020 آن ذکر شده بود در $3.999 میلیون.

خانه اتحادش را تغییر مالکیت دو بار پس از اشتون ساکس ضرب گلوله کشته شد پدر و مادر خود را و چپ خود را پس از آن 8 سال برادر فلج آنها به عنوان خواب یک شب در ماه فوریه 2014.

ساکس یکی از پنج کودکان در بافت خانواده نیز اقدام به شلیک خود را پس از 17 سال ، او در حال حاضر در خدمت زندگی در زندان را برای حمله در خانواده اش خانه سابق.

نشسته بر روی یک تپه در Peppertree خم, جامعه, خانه ساخته شده بود در سال 1982 و به طور گسترده بازسازی توسط صاحب قبلی SB بهار, LLC. سرمایه گذار پرداخت می شود $2.995 میلیون دلار برای آن در نوامبر 2015, ملک سوابق نشان می دهد.

این 9,200 فوت مربع اقامت آشکار در سراسر یک تراس 1 هکتار شیب. آن را دارای شش اتاق خواب و هفت حمام و بارهای از سرگرم کننده فضا — فکر می کنم یک اتاق ناهار خوری رسمی خانه تئاتر و مرطوب نوار.

در آشپزخانه سفید کابینت و کانتر های تجاری درجه لوازم و مرکز جزیره با صندلی ساز و برگ این منطقه است. در نزدیکی یک صبحانه قطعه زمین پیش امده.

این خانه دارای یک درجه حرارت-کنترل انبار شراب, سالن بدنسازی, سونا و اتاق بخار.

“درست به مدرنیسم طراحی” لیست آمده است: “این سایت متشکل از متفاوت cubist ساختار تشکیل شده از فولاد و شیشه در آوردن فراوانی از نور و ارائه یک داخل سالن/فضای باز را تجربه کنند.”

پنجره های سقفی و بیش از اندازه پر کردن ویندوز اصلی خانه را با نور طبیعی و قاب انداز کوه و اقیانوس آرام است.

خارج از امکانات شامل استخر آبگرم, آبشار, patios و poolhouse با فضای اداری.

Sean Stanfield از اقیانوس آرام Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول به کار گرفته شده هر دو طرف معامله است اما به نظر در فروش. ست نلسون از اقیانوس آرام Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول شرکت که در لیست اموال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*