اورنج کانتی ارائه می دهد واکنش به تاخیر در دبیرستان تقویم ورزشی دسامبر

اورنج کانتی high school sports جامعه واکنش نشان داد و با ترکیب احساسات دوشنبه به یک اطلاعیه توسط CIF دولت و CIF-جنوب بخش تقویم ورزشی خواهد بود به تاخیر افتاد تا ماه دسامبر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مربیان فوتبال تشویق شدند که کامل 10-بازی فصل به طور منظم ارائه شده است توسط این بخش برای شروع Jan. 8 و اجرا از طریق اواسط ماه آوریل است. آنها متوجه شدند از تنظیم تقویم پس از خود offseason تمرینات به تعویق افتاد دو هفته پیش به دلیل نگرانی های بهداشتی.

بوده است وجود دارد امید (قرار داده) در خارج وجود دارد” ویلا پارک مربی تیم فوتبال Dusan Ancich گفت. “برای من مهم نیست که بازی کنیم و من نمی مراقبت از فرمت. من هیجان زده بود که ما در حال رفتن به بازی فوتبال.

“ما تنظیم کنید. بچه ها انعطاف پذیر هستند. آنها انطباق با هر چیزی. … حداقل چیزی وجود دارد (با یک تاریخ جدید). این سختی بوده است در تابستان.”

CIF مقامات هشدار داد که این برنامه ها بر اساس شرایط بهداشتی بهبود و تصمیم گیری های محلی منطقه. مدارس انتظار می رود برای باز کردن در ماه اوت با فاصله و یا از راه دور یادگیری است.

“من فراتر از آن هیجان زده و می خواهید به فصل هستم و کاملا پمپ (اما) من فقط نمی دانم اگر این (برنامه) است بیش از حد خوش بینانه با داشتن چنین گسترش پیش فصل گفت:” غربی فوتبال دن دیویدسون که منطقه باز خواهد شد با آموزش از راه دور.

“ما نمی خواهید آن را به نگاه مانند آن را در بهار برای بیس بال که در آن شما بازی این فصل بازی … و شما نمی توانید به پایان فصل. اگر شما تمرکز آن در کمتر سفر و ماندن در لیگ خود را و شما یک مقدار زیادی شانس گرفتن را از طریق (فصل).”

میشن ویجو standout کارفرمایی پیتر Costelli گفت که او یک “کمی bummed” با تاخیر از فوتبال به خاطر او برنامه ریزی شده به تحصیلات تکمیلی و ثبت نام در یوتا در اوایل سال 2021. ارشد گفت: در حال حاضر وزن کالج اهداف با بازی با تیم دبیرستان.

“این قطعا سخت” Costelli گفت: از تصمیم خود. “اما همه دارای یک هدف است که آنها می خواهند برای رسیدن به, بنابراین من از نوع فقط در نگاه به اهداف و ببینید که چگونه همه چیز در حال پخش است و نوع تصمیم گیری از وجود دارد.

“و البته من می خواهم به بازی با هم تیمی های من. ما شده ایم ساخت یک پیوند. … ما آموزش ما ته کردن به آن را دریافت خواهید این سقوط است.”

مادر Dei کارفرمایی و USC مرتکب میلر خزه نیز مورد بحث فارغ التحصیل شدن زود است. اخیر انتقال از Alemany توییتی یک قلب شکسته از روز دوشنبه اعلام خواهد شد.

لاگونا هیلز ایمنی میچ Leigber های اخیر استنفورد متعهد نیز امیدوار به بازی در پاییز یافت اما روشن جانبی دوشنبه.

“من فقط خوشحالم که وجود دارد خواهد بود یک فصل” ارشد گفت. “من نمی توانم صبر کنید به عقب بر گردیم با این تیم است.”

ایجاد دو فصل ورزشی و همچنین مسائل مطرح شده برای مدیران ورزشی. پسران و دختران واترپلو و پسران و دختران والیبال برگزار خواهد شد در فصل پاییز با شروع در ماه دسامبر. هر دو جنس از گلف و تنیس برگزار خواهد شد در بهار.

برخی از ورزش باید همان مربی است.

“تا آنجا که به عنوان یک مدیر ورزشی است نگران و مربیان نگران هستند آن را برای رفتن به یک بیت از یک کابوس برنامه عاقلانه برای شیوه ها و بازی ها” ایروین متحد مدیر ورزشی علامت کانینگهام گفت.

“وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از بحث است. وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از خلاقیت است. وجود دارد رفتن به باید یک نگاه همه منابع ما به ما در دسترس در شهر ما و سعی کنید به استفاده از این امکانات است. اما یکی (مربی) نمی تواند در دو مکان است.”

CIF دولت نیز به طور موقت لغو این قانون که مانع دبیرستان بازیکنان از بازی برای یک باشگاه/سفر تیم در همان زمان به عنوان یک تیم دبیرستان.

که حکومت قطعا می تواند تاثیر فوتبال که شیفت به بهار (آوریل تا ژوئن) یا همان زمان به عنوان فصل.

“در بسیاری از دینامیک به آن است. از آن خواهد شد بسیار جالب” گفت: JSerra دختران و مربی فوتبال گرگ بیکر که همچنین مربیان با جنوب کالیفرنیا بلوز.

“از آن خواهد شد به طور بالقوه یک کشمکش قدرت بین باشگاه های بزرگ می خواهند این بازیکنان تمام وقت و دبيرستان مایل دقیق همان چیزی. … از آن خواهد شد جالب معضل به ببینید که در آن بازیکن را انتخاب کنید و بروید.”

اما کانینگهام می بیند یک اولویت است که نیاز به اتفاق می افتد برای اولین بار برای هر یک از این موضوع: دانش آموزان باید در کلاس.

“اگر شما نمی توانید با قرار دادن دانش آموزان به صورت چهره به چهره در دانشگاه شما نمی توانید آنها را در این زمینه به صورت چهره به چهره” او گفت:. “و دانشگاهیان می آید برای اولین بار.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*