LWP طرح شبیه به غیر قانونی lay-off: هوایی هند اتحادیه های کارگری

دهلی نو: اتحادیه های کارگری از حامل های ملی هوایی هند در روز دوشنبه نامیده هواپیمایی جدید را بدون پرداخت’ طرح به عنوان شبیه به غیر قانونی و غیر روحانی کردن.

اقدام مشترک فروم هوایی هند اتحادیه های کارگری در مخالفت با طرح جدید

بر این اساس اقدام مشترک فروم هوایی هند اتحادیه های کارگری به شدت مخالف این طرح جدید در یک نامه به هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری.

“ما در واقع شوکه شده که مدیریت هوایی هند می تواند در تهیه و تدوین و فرموله کردن یک طرح به صورت اجباری فرستادن کارگران در مرخصی بدون حقوق است که شبیه به یک قانونی وضع کردن زیر لباس ترک بدون پرداخت که از قضا افزونگی در واقع نهفته در رده های بالای مدیریت و نه با فروتن کارگران هوایی هند که slogged به شرکت هواپیمایی گنج در آن است” در این نامه گفت.

“آن را باید به ذکر است که از 11,000 دائمی کارکنان مدیریت ما را اشغال تقریبا 25 درصد به عنوان کادر اجرایی’ با کمی و یا بدون پاسخگویی. تنها در میان “نخبگان مدیریت کادر اند 121 بالا افسران رتبه بندی از DGMS GMs EDs به عملکرد مدیران بسیاری از آنها یا انجام کار تکراری توابع و یا در واقع کار برکنار شده و نه به ذکر است بازنشسته آثار خدمت به عنوان مشاوران و همچنین مدیران مختلف شرکت های تابعه” آن اضافه شده است.

طبق این نامه که بررسی شده است توسط سرپرستان این فروم گفت که اگر “ما نمی خواهید به رفع اشکالات و یا مرخصی اجباری بدون پرداخت هزینه طرح اگر هر در همه به اعمال می شود تنها به این مدیران بیشتر از آن زمانی که آنها حتی نمی باید حفاظت از قوانین کار و یا دیوان عالی کشور سفارشات”.

هیچ جلسه مذاکره برگزار شد

این فروم گفت که هیچ جلسه یا مذاکره برگزار شده است با هر یک از اتحادیه های کارگری محرومیت که از خلبانان بیش از این مسائل است.

“ما یک بار دیگر از شما درخواست برای مداخله و توقف این ناپسند مرخصی اجباری طرح و اعطای ما یک جلسه با خود به بحث در مورد راه پیش رو برای همه ما با هم” در این نامه گفت.

در این نامه همچنین با اشاره به موضوع کاهش دستمزد.

“ما باید جلب توجه شما است که هیچ کارگری نامیده شده اند و این کاهش دستمزد کشیده ترین خون از پایین ترین سطح تاج رزمندگان ما Vande بهارات ماموریت” ، ” نامه گفت.

“عجیب بالاترین ‘اجرایی شرکت کادر و پشت اتاق ژنرال را نجات داد و خود از تبر از کاهش دستمزد با فدا کردن یک piffling از چند بزرگ در حالی که خط مقدم رزمندگان از پرواز خدمه کابین و مهندسین و کارکنان زمین و غیره. باید برن بزرگترین ضربه سر” آن اضافه شده است.

هفته گذشته شرکت هواپیمایی اشاره به چالش کشیدن وضعیت مالی برای اجرای LWP طرح.

LWP طرح

“این طرح در درجه اول کارکنان را قادر می سازد به سود منافع اقدام در مرخصی بدون حقوق به صورت داوطلبانه است. این LWP طرح معرفی شده برای اعطای مرخصی بدون حقوق و کمک هزینه به صورت دائمی کارکنان برای یک دوره شش ماه یا دو سال است که قابل تمدید تا 5 سال” هوایی هند در بیانیه ای گفت:.

“هوایی هند آورده بود از طرح مشابه قبلی… چند صد نفر از کارکنان در گذشته availed LWP طرح” به آن اضافه شده است.

به هر هواپیمایی گفته است در پی جاری Covid-19 همه گیر ممکن است کارکنان که قادر به حضور در وظایف اداری خود در فرد در حساب از دلایل شخصی.

“LWP طرح کارکنان را قادر به گرفتن یک استراحت از دفتر خود مسئولیت برای یک دوره مشخص از زمان با تایید مدیریت در حالی که حفظ اشتغال خود با شرکت” در این بیانیه افزود: “آنها همچنان به سود امکانات مانند عبور پزشکی و مسکن در نرخ مشخص.”

در نتیجه LWP طرح فراهم می کند فرصت را به کارکنان را جایگزین اشتغال با تایید مدیریت در طول دوره گفت: ترک های هواپیمایی گفت.

“تنها علاوه بر این در این طرح نسبت به قبل از آن LWP طرح است که مدیریت می تواند با تصویب یک سفارش نیاز به کارکنان به مرخصی بروید برای یک دوره شش ماه یا دو سال (قابل تمدید تا 5 سال) اجباری با توجه به مناسب بودن بهره وری و شایستگی و کیفیت عملکرد, سلامت, غیر دسترس بودن کارکنان و افزونگی” بیانیه ای گفت:.

هوایی هند گفت که این حکم معرفی شده برای استفاده از “بسیار کم است” با نظر به اطمینان حاصل شود که بازده کلی سازمان را بهبود می بخشد.

گفت: ارائه مجوز از CMD به تصویب یک سفارش از طرف و به نام شرکت به موجب آن یک کارمند می تواند فرستاده شده در مرخصی به مدت شش ماه و یا برای مدت دو سال قابل تمدید تا پنج سال.

به عنوان در هر هوایی هند PIM سند به عنوان در تاریخ 1 نوامبر سال 2019 شرکت هواپیمایی بر اساس مستقل (بدون تابعه) تا به حال حدود 14,000 کارکنان از جمله ثابت اصطلاح قراردادی کارکنان.

توسعه می آید به عنوان مرکز اتحاد دوباره آغاز هواپیمایی سرمایه گذاری طرح با هنجارهای جدید.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*