توهمات مربوط به زبان انگلیسی لهجه و خزندگان منحرف کردن اذهان از ‘مانور جنون’

من همیشه یک مکنده برای لهجه انگلیسی ویلز بیش از حد. Michael Caine من وانمود عشق برای سال.

در حال حاضر در انزوا توهمات من را تبدیل به عجیب و غریب, عجیب و غریب تر از حد معمول برخی می گویند نگران کننده است.

من جذب Geico gecko, مارمولک. بسیار شایان ستایش است. او لهجه لرزش من. من فکر می کنم او ممکن است تیروئید مسائل. او به چشم امده است که اغلب یک نشانه است. من همیشه دوست داشتم رنگ سبز.

حتی پس از سبز نمی خواهد تحت تاثیر قرار من کشیده می شود به Kermit the Frog در این راه خوب به عنوان او است اما او بالا سخت تن به تن صدای یک turnoff.

برگشت به Geico مرد. FYI ما هرگز با هم مگر من تغییر اتومبیل شرکت های بیمه.

درک من ترجیح می دهم خرما که بلندتر از من به طور کلی و علاوه بر این من نه به عنوان قضاوت به عنوان این ممکن است به نظر می رسد به برخی از تاریخ مارمولک. شاید من ضربه زننده هم انتخاب کننده شما ممکن است فکر می کنم.

می تواند از آن من به سادگی باید یک نوع خاص من به کشیده شده است ؟ یک درمانگر ممکن است نتیجه گیری کرد که با من بودن تا جدا از واقعیت و انسان را لمس کنید شاید من باید در نظر بگیرید یک تغییر نام به… Senorita لولیتا Loco?

بیایید آن روبرو هستند. هر کس خود را به خصوصیات و تعصبات برای آنها داغ یا گرم نیست ، یکی از دوستان این است که با وسواس مردان متصل به خانه در هر راه. پس از رضایت بخش آخر هفته با یک مسکن موفق او تقسیم زمانی که در طول صمیمیت او نشان داد که او ترک کسب و کار و تحصیل به یک ماما.

یکی ساده و بی تکلف از دوستان گفت یک پسر او ملاقات آنلاین گفت که او می خواهم او را در سفر به جزیره ادویه و او هیجان زده شد. معلوم شد که آن را در آشپزخانه خود را که در کنار اتاق خواب خود را. نیازی به گفتن او فرار از صحنه سرقت برخی از سیر و نمک در راه است.

خوب شما می دانید این است که احمقانه به ستون. من تاریخ نیست که مارمولک یا هر کسی که در خانواده اش.

در حال حاضر شما باید آگاه باشید که مانند بسیاری از شما من در این خانه به تنهایی بیش از چهار ماه. من فاخته با مانور جنون. لطفا بی اعتنایی همه چیز را در بالا نوشته شده.

راستش من در شکل خوب پس من در حال حاضر در بیشتر رضایت واقعی در ارتباط است.

دوستان من اجازه می دهد به شما معرفی جدید من راحت بالش من به نام آقای Sean Connery.

Humorologist Jan مارشال, یک روستا ساکن است که نویسنده از طنز بقا کتاب. یک جریان است “Dancin’ Schmancin’ با زخم. پیدا کردن طنز بدون توجه به آنچه!”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*