داوود طول می کشد پشت صندلی به عنوان یکی دیگر از همین بازدید سرفصل در کراچی

کراچی: زمانی که نخست وزیر پاکستان عمران خان آبی وزیر و علی حیدر زیدی در روز شنبه متهم به مخالفت وزیر سند از پناه یک کارتل مواد مخدر به آن نمی کردن کاف سیاسی بارب در بوتو ،

در یک صدای جیر جیر روز بعد زیدی متهم بلاول بوتو مردم پاکستان (حزب حاکم در استان سند) از درگیر شدن در “آدم ربایی, اخاذی, فساد…حتی قتل”.

برای هند و جهان, شهر بندری کراچی به نظر می رسد حکومت اموات به داود ابراهیم. اما در سند بسیاری مانند علی حیدر زیدی احساس می کنید که سازمان یافته باندهای جرم و جنایت شده اند به هر طریقی در پاکستان بزرگترین شهر توسط یک cenacolo وزیران در PPP حکومت استانی دولت است.

عزیر بلوچ

در واقع بوتو خانواده است که اغلب هدفمند با رقبای خود برای تشویق یکی از مخوف ترین اموات دون, عزیر بلوچ است که در کشتار بیش از 150 نفر است. عزیر در حال حاضر تسلیم در زندان مرکزی کراچی اما او در عمل خود را از پشت میله های زندان.

هند تحت تعقیب فراری داوود ابراهیم گزارش شده است که در اینجا ساکن در شیک Clifton منطقه و در ادامه به جدا کردن خود از محلی رقابت بیش از مواد مخدر و اخاذی و جرایمی مانند آدم ربایی برای باج.

د-شرکت

داوود بدنام D-شرکت تمرکز بیشتری بر روی بین المللی سندیکای جرم و حواله دادن عملیات. همانطور که در حال حاضر D-شرکت دشمنی با لیاری باندهای نه به نور آمده است. لیاری یک پرجمعیت کراچی قصبه است بدنام خود را برای باندهای جنایتکار بیشتر درگیر مواد مخدر و اسلحه در حال اجرا است.

Dawood Ibrahim

در حال حاضر لیاری باندهای وابسته به عزیر بلوچ (41) قانون جای شب بسر بردن در این شهر بندری که در آن اموات در درجه اول رشد در قاچاق مواد مخدر از افغانستان است.

عزیر شات به محل موردتوجه وتماشای عموم هنگامی که او به ضرب گلوله کشته رقیب اموات خداوند Pappu اشرف در سال 2013. با توجه به سوابق کراچی, پلیس, Uzair با حدود 20 مرد مسلح barged به یک خانه ییلاقی در پوش دفاع از منطقه مسکونی (DHA) و ربوده شده از اشرف را دو دستیاران و بعد آنها را کشته است.

تابعیت دوگانه

داشتن تابعیت دوگانه از پاکستان و ایران عزیر با استفاده از نفوذ سیاسی خود را در حالی که تغییر بین دو کشور. به اهلی مخوف گانگستر مقامات در سال 2017 تحویل داده عزیر به ارتش برای بررسی یک مورد از جاسوسی است.

در ضمن فدرال دریایی وزیر و علی حیدر زیدی مشترک با رسانه ها آشکار یک نامقدس nexus بین عزیر و خانواده بوتو. در تلاش برای افشای PPP آصف زرداری رئيس جمهور ویدئو حاوی یک بیانیه از خودی شناخته شده به عنوان Jan حبیب منتشر شد توسط Donia.

با توجه به Geo TV, Jan حبیب نشان داد که PPP را انتقال افسران پلیس در هوی و هوس عزیر. “این درست است. IG سند انتقال نیز انجام می شود و وزارت کشور مورد استفاده قرار گیرد برای ایستادن در (گانگستر’) درب در قالب رحمان مالک” Jan ادعا.

در این ویدئو Jan ادعا کرد که عزیر تا به حال شخصا ملاقات زرداری. Jan گفت: “زرداری ملاقات عزیر و آن را یک جلسه مهم است. عزیر به نام من و گفت: زرداری به نام او و خواست او را ملاقات کند و او را به رفتن (به جلسه) با قدیر پاتل. زرداری خواست خود را به اصطلاح ‘برادر’ (عزیر) به مسابقه انتخابات از لیاری.”

این اتهامات از عمران خان از نزدیکان زیدی بار دیگر منتقل تمرکز به اموات کراچی. گرما به طور عمده در لیاری باندهای اما بعدا می تواند بر D-شرکت که حفظ روابط نزدیک با رهبری سیاسی در پاکستان است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de