اپل قصد دارد تا 100 درصد کربن خنثی برای کل biz تا سال 2030

کوپرتینو (کالیفرنیا): اپل در روز سه شنبه رونمایی از طرح خود برای تبدیل شدن به 100 درصد کربن خنثی در سراسر کل آن کسب و کار و تولید و زنجیره تامین و چرخه عمر محصول تا سال 2030 گفت که در یک دهه تمام دستگاه های خود را (اپل ، iPads مک و اپل ساعت) را خالص صفر آب و هوا تاثیر است.

تمام دستگاه های اپل منتشر شد در سال گذشته ساخته شد و با محتوای بازیافتی از جمله 100 درصد قابل بازیافت عناصر نادر خاکی در آی فون Taptic Engine — برای اولین بار در اپل و برای هر گوشی های هوشمند.

در آن ‘2020 محیط زیست گزارش پیشرفت’ اپل دقیق برنامه های خود را برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای توسط 75 درصد تا سال 2030 در حالی که در حال توسعه نوآورانه کربن حذف راه حل های باقی مانده 25 درصد از جامع آن رد پای.

“کسب و کار عمیقی فرصت برای کمک به ایجاد یک آینده پایدار یک دنیا از ما نگرانی های مشترک برای سیاره ما به اشتراک بگذارید” گفت: مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک.

“آب و هوا عمل می تواند پایه و اساس یک عصر جدید نوآورانه پتانسیل ایجاد شغل و رشد اقتصادی با دوام. با تعهد ما به کربن بی طرفی ما امیدواریم که به یک موج دار شدن در حوضچه که یک مقدار بزرگتر تغییر” طبخ اضافه شده است.

اپل گفته است که ایجاد یک تاثیر شتاب دهنده’ است که تمرکز بر سرمایه گذاری در اقلیت متعلق به کسب و کار است که نتایج مثبت آن در زنجیره تامین و در جوامع است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر خطرات زیست محیطی.

این شتاب دهنده بخشی از اپل به تازگی اعلام کرد 100 میلیون دلار نژادی عدالت و عدالت ابتکار متمرکز در تلاش است که آدرس آموزش و پرورش, اقتصادی, برابری, عدالت کیفری و اصلاحات.

10 سال اپل نقشه راه را کاهش انتشار گازهای گلخانه ای با یک سری از اقدامات نوآورانه.

اپل گفت: آن را ادامه خواهد داد به افزایش استفاده از کربن پایین و بازیافت مواد در محصولات خود نوآوری در محصول بازیافت و طراحی محصولات به عنوان انرژی کارآمد به عنوان امکان پذیر است.

اپل آخرین نوآوری بازیافت — ربات این شرکت تماس “دیو” — پرس این Taptic Engine از آیفون بهتر بازیابی کلید مواد مانند آهنرباهای خاکی کمیاب و تنگستن در حالی که همچنین قادر می سازد بهبودی از جراحی, گام بعدی زیر خط خود را از “دیزی” آیفون جداسازی قطعات روبات.

شرکت مواد آزمایشگاه بازیابی در آستین تگزاس است که با تمرکز بر نوآورانه الکترونیک بازیافت فناوری با همکاری دانشگاه کارنگی ملون برای توسعه بیشتر راه حل های مهندسی.

اپل گفت: این کاهش ردپای کربن خود را با 4.3 میلیون متریک تن در سال 2019 از طریق طراحی و محتوای بازیافت خلاقیت و نوآوری در محصولات خود است.

بیش از 11 سال گذشته اپل کاهش متوسط انرژی مورد نیاز برای استفاده از محصول توسط 73 درصد است.

از طریق یک همکاری جدید با اپل ایالات متحده-چین سبز صندوق سرمایه گذاری 100 میلیون دلار در تسریع پروژه های بهره وری انرژی برای تامین کنندگان اپل.

“تعدادی از امکانات شرکت در اپل تامین کننده انرژی بهره وری برنامه رشد به 92 در سال 2019; این امکانات اجتناب شود بیش از 779,000 annualised متریک تن از زنجیره تامین کربن تولید گازهای گلخانه ای” مطلع شده این شرکت است.

در سال گذشته اپل سرمایه گذاری در بهره وری انرژی ارتقاء به بیش از 6.4 میلیون فوت مربع از ساختمان های موجود و جدید کاهش نیاز برق نزدیک به یک پنجم و صرفه جویی در این شرکت $27 میلیون.

اپل گفت: این تعهدات از بیش از 70 کنندگان به استفاده از 100 درصد انرژی های تجدید پذیر برای تولید — معادل تقریبا 8 گیگاوات در تعهدات به قدرت تولید محصولات خود است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de