تیم Kangana Ranaut مقابل Taapsee Pannu, Swara Bhasker

بمبئی: دیجیتال تیم Kangana Ranaut روز دوشنبه مشغول بود در یک نبرد مرموز توییتهای با Taapsee Pannu و Swara Bhasker. رسانه های اجتماعی جنگ به نظر می رسد به عنوان یک نتیجه از برخی از نظرات Kangana ساخته شده در اشاره به Taapsee و Swara در یک مصاحبه تلویزیونی.

تقسیم و حکومت سیاست

Taapsee توییتی به ادعا می کنند که “کسی” در تلاش است تا با استفاده از تقسیم-و-حکومت و سیاست در صنعت فیلم بدون در نظر گرفتن نام.

“قبل از این است که کسی که در تلاش برای استفاده از تقسیم n حکومت و سیاست در صنعت فیلم. بله تفاوت وجود دارد بین مردم دنیا با شجره n “غیر خودی” اما ما نمی مبارزه با یکدیگر ما در حال مبارزه برای یک سیستم بهتر برای شرکت وجود داشته باشد نه با کارتون n نام نبرید!” Taapsee توییتی از او حساب تایید شده در روز دوشنبه.

Taapsee را توییت می آید در پی Kangana مصاحبه با توجه به کانال های تلویزیونی بیش از آخر هفته که در آن او به نام Taapsee و Swara “B-grade هنرپیشه های زن” و “نیازمندان غیر خودی”.

توییت توسط Taapsee آمد و به عنوان یک پاسخ به netizen را صدای جیر جیر که می خواند: “تاریخ را به یاد داشته باشید @taapsee و @ReallySwara به عنوان افرادی که ایستاد در مقابل نفرت بدون اینکه نفرت. دو بازیگر که کرده اید می تواند به راحتی ماند سکوت مانند بسیاری از همکاران خود را در حالی که کشور خود بود که تقسیم یک دیکتاتور اما انتخاب کنند.”

روز دوشنبه نویسنده Kanika Dhillon توییتی از او حساب تایید شده: “Attagirl! @taapsee … N را فراموش نکنید… همانطور که در مقالات اخیر در حوزه عمومی-n I قول “آخرین 5 منتشر شده 352 cr’ در جعبه-دفتر – بیان او به عنوان d موفق ترین n شباهت بازیگر فیلم هندی, صنعت در سال گذشته!” به خوبی تعظیم! بنابراین افتخار o u!”

“من حدس می زنم که چه من واجد شرایط برای کلاس B” آمد Taapsee زبان-در-گونه پاسخ.

تیم Kangana Ranaut

Kangana دیجیتال تیمی که می رود به نام تیم Kangana Ranaut در تایید نشده حساب توییتر در زمان حفاری در هر دو Taapsee و Kanika.

“MissionM یا Badla آنها مرد فیلم @taapsee هرگز به یک ضربه در تمام زندگی @KanikaDhillon n کل چپ اکوسیستم تلاش برای سرپوش گذاشتن بر قتل SSR که شکایت در مورد قوم و خویش n قلدری شرم بر شما همه هیچ کس در دفاع از او اما دفاع از خود به قتل در حال حاضر ایم” تیم Kangana Ranaut.

واکنش Swara Bhasker

Swara Bhasker بود که همچنین به عنوان “کلاس B” و “نیازمند بیگانه” توسط Kangana در مصاحبه توییتی نظر او بیش از حد.

“خوب پس در حالی که در موضوع.. افشای کامل و اعتراف. من نیازمندان است. من نیاز به احترام عمومی تعامل است. من نیاز به عقلانیت و منطق در بحث است. من باید عاقل مدنی و مناسب و معقول گفتمان عمومی. من نیاز به حکومت قانون است. و من نیاز به حقایق! آنچه نیاز دارید ؟ #NeedyOutsider,” Swara توییتی از او حساب تایید شده در روز دوشنبه.

فقط چند دقیقه پس از Swara را صدای جیر جیر, تیم, Kangana Ranaut در پاسخ با این مرموز توییت از حساب تایید نشده: “Kangana pridicted این در مصاحبه کرکسهای خواهد بود برای او خون نیازمند حریص لیبرال ها با برچسب قیمت بر روی آنها و تلاش B grade موفق بازیگران که جاه طلبی های r فراتر از ارزش خود را n استعداد هستند و همه را به حمله به یک زن تنها که صدای خود را مطرح علیه مافیا.”

در ضمن سوناکشی سینها است در واکنش به مصاحبه Taapsee Pannu داد به یک پیشرو در روزانه.

به اشتراک گذاری یک تصویر از مصاحبه سوناکشی نوشت: در تایید Instagram account داستان: “افتخار از شما @taapsee. شأن و بلوغ و یکپارچگی است که با شما در پاسخ به من احترام بگذارند و من مطمئن هستم که بسیاری از دیگران بیش از حد. قدرت بیشتری به شما.”

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*