Riley Keough قلم پایین ادای احترام برای دیر برادر بنیامین

واشنگتن دی سی: بازیگر آمریکایی Riley Keough در شنبه ریخت و قلب او را در رسانه های اجتماعی به عنوان او اختصاص داده شده یک پست در حال حرکت برای برادر اواخر بنیامین.

با توجه به مجله مردم بنیامین Keough بود که پسر لیزا ماری پریسلی و نوه الویس پریسلی با خودکشی در 12 ژوئیه در سن 27 سالگی.

یک نماینده برای خواننده و ترانه سرا, ماری گفت: این مجله که ستاره “فراتر از آن را ویران کرد” بیش از مرگ پسرش که او با شوهر سابق دنی Keough.

خواهر بزرگتر خود را-بازیگر رایلی را به رسانه های اجتماعی برای اولین بار از بنیامین مرگ و به اشتراک گذاشته شده یک زن و شوهر از عکس ها در اواخر روز شنبه. ‘تسلیم’ بازیگر لقب او را به عنوان “دوقلو روح” و “بهترین دوست.”

“صبح ها سخت من فراموش کرده ام که تو رفته ای. من نمی توانم گریه چون از ترس که من هرگز متوقف خواهد شد. یک درد که به من,” او نوشت.

یادآوری او برادر 31 ساله بازیگر ادامه داد: “شما. وجود دارد هیچ کلمه ای برای شما. فرشته نزدیک من می توانم از فکر می کنم. نور خالص. برادر عزیزم. بهترین دوست. Wildman. فکری. شاهد زندگی من است. دوقلو روح. محافظ. بیش از حد حساس برای این دنیا سخت. من امیدوارم که شما به من قدرت تحمل غول سوراخ شما در سمت چپ در قلب من است. من امیدوارم که شما به من قدرت به خوردن. من امیدوارم که شما گهواره در عشق است. من امیدوارم که شما احساس می کنید عشق من. من امیدوارم که شما احساس می کنید خدا. شما یک خدا. من نمی توانم باور کنم که شما سمت چپ من است.”

“نه, شما, شیرین, بن بن, هر کسی ، من حدس می زنم این درست است دل شکستگی است. من امیدوارم که ما دوباره ملاقات” او به این نتیجه رسیدند این پست.

علاوه بر بنیامین, ‘لوگان خوش شانس’ ستاره 11 ساله دوقلو, خواهر, هارپر و فینلی که لیزا ماری سهام با شوهر سابق مایکل Lockwood.

منبع: ANI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de