کشیش ضربه سخت به عنوان درآمد خشک در میان COVID-19 بحران

کلکته: با چندین مراسم عروسی و توابع مذهبی بودن را در خود نگه دارد با توجه به COVID-19 گیر بسیاری از کشیش هندو در کلکته و مجاورت آن در تنگه وخیم برخی حتی به دنبال یک جایگزین منبع درآمد به پایان می رسد دیدار.

Sushanta چاکرابورتی, یک کشیش در Agarpara در حومه شمال شهر فروش سبزیجات در محل چیزی است که او گفت: “اجداد نمی توانست فکر بدون توجه به آنچه شرایط”.

“برخی از خانواده ها که من تا به حال شده است برای بازدید از چند دهه به انجام آداب و رسوم در مراسم فرخنده نمی خواهد مرا دعوت کنه. از ماه مارس, من شده اند بیکار نشسته. با چهار دهان خوراک — من سن پدر و مادر دختر و همسر من در نهایت تصمیم به فروش سبزیجات در یک سبد خرید.

“قبل از ماه مارس, من استفاده می شود برای به دست آوردن هر چیزی بین 35,000 تومان و 40,000 تومان در هر ماه است. در حال حاضر من به سختی مدیریت را به خانه 800 تومان در هر روز” چاکرابورتی گفت.

Vijay Upadhay یک کشیش در شهر Kestopur منطقه گرفته شده به Facebook به اصرار مردم که آنها مجاز به انجام خانوار آداب و رسوم.

“نارایان puja مراسم در حال حاضر در حال وقوع و بدون حضور یک کشیش در بسیاری از خانواده ها. من درخواست تجدید نظر به همه شما برای حذف سوء ظن و اجازه می دهد کشیش انجام مراسم” او گفت:.

Vinod Jha, یک عضو کمیته از هانومان معبد در کامارهاتی گفت: مدیریت تصمیم گرفته است برای حفظ تنها یکی از این سه کشیش در حقوق و دستمزد خود را.

“تعدادی از جانبازان کاهش یافته است و بنابراین باید درآمد. ما تصمیم گرفته اند به اجازه رفتن از دو کشیش و حفظ تنها یک برای انجام روزانه, آداب و رسوم” جها گفت.

Montu Chakroborty یک کشیش در جنوب کلکته را Chakraberia منطقه معتقد است که این وضعیت تغییر خواهد کرد برای بهتر طی Durga puja.

“برخی از Durga puja کمیته باید به من اطمینان داد که آنها را دعوت من. من سنجاق امید من بر روی آنها. درآمد در هر ماه به 6000 تومان از 11,000 تومان. اما من می دانم که Maa (دورگا) را مجموعه همه چیز درست است.”

منبع: PTI

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*