OCBE را بازگشایی رای است که به شدت غیر مسئولانه: دیو حداقل

یک بار دیگر اورنج کانتی است اخبار بین المللی نه به خاطر ما به سواحل زیبا یا ما اقتصاد قوی اما از آنجا که ما رهبران سیاسی اصرار بر اتخاذ بی پروا ضد علم سیاست در پاسخ به COVID-19.

روشن, Orange County هیئت مدیره آموزش و پرورش (OCBE) رای به رزومه فرد آموزش را بسیار محدود تاثیر استفاده از تنها به حدود 3500 دانش آموزان آن را به طور مستقیم نظارت. تصمیم به اینکه آیا یا نه به رزومه فرد در آموزش و تحت چه شرایطی است که ساخته خواهد شد توسط هر فرد منطقه مدرسه.

که می شود گفت این نمادین رای است که هنوز هم به شدت غیر مسئولانه است. به عنوان یک پدر و مادر از بچه های جوان در مکان عمومی, مدرسه, من معتقدم که ما می تواند و باید یک بحث در مورد چگونه و تحت چه شرایطی ما باید رزومه فرد در آموزش. اما به تماس برای بازگشایی به عنوان ما در حال تجربه افزایش COVID-19 عفونت های اجتماعی فاصله و یا ماسک مورد نیاز دیوانگی است.

وجود اجماع رو به رشد که در فضاهای محدود با دیگران برای مدت طولانی از زمان است که آنچه در کلاس های درس طراحی شده است برای انجام دهید این است—یک راه اصلی COVID-19 گسترش می یابد. اجتماعی فاصله و ماسک مورد نیاز ثابت به کاهش COVID-19 انتقال به همین دلیل است که بسیاری از جهان موظف است این.

بنابراین نادیده گرفتن OCBE خبر روابط عمومی شیرین کاری زمانی و چگونه باید بازگشایی? من می خواهم به ارائه برخی از دستورالعمل اولیه, با این نکته که این باید موضوع را به تجدید نظر بر اساس علم و اطلاعات.

اولین فرد در آموزش هر مقیاس قابل توجه باید تنها زمانی رخ می دهد که جامعه محلی را کاهش داده است COVID-19 به سطوح قابل کنترل به عنوان تعیین شده توسط متخصصان بهداشت عمومی و سیاستمداران نیست. به عنوان تجربه اخیر اسرائیل (که بازگشایی کلیه مدارس خود در ماه مه با محدود احتیاطی و مجبور شد خود را تعطیل, مدارس مدت کوتاهی پس از آن) نشان می دهد بازگشایی مدارس در حالی که COVID-19 هنوز به طور گسترده ای شایع در جامعه محلی منجر به فاجعه است.

دوم در فرد آموزش باید اجرا شود با اجباری اجتماعی فاصله و ماسک مورد نیاز با منابع کافی برای اطمینان از این شرایط به دنبال آن هستند (از جمله کمتر دانش آموزان در هر کلاس درس و امکان نصب و راه اندازی شفاف پارتیشن بندی برای جلوگیری از ذرات آئروسل بین دانش آموزان و معلمان).

سوم در فرد آموزش باید مرحله به مرحله در شروع با دانش آموزان جوان. در حالی که این آمار هنوز قطعی نیست, به نظر می رسد کودکان کمتر مستعد ابتلا (اما نه ایمنی بدن) به ابتلا یا انتقال COVID-19. اما آنها هنوز هم می تواند گرفتن و گسترش این بیماری به خانواده خود را به عنوان اتفاق افتاده در اسرائیل, بنابراین ما باید محتاط باشند. مرحله به مرحله بازگشایی فیزیکی کلاس های درس را به ما اجازه می دهد برای بهتر ارزیابی خطرات و پاسخ درآمده است.

چهارم سرگیری فرد در آموزش باید “انتخاب کردن در.” پدر و مادر نباید مورد نیاز به فرستادن فرزندان خود به فیزیکی در کلاس های درس و با توجه به خطرات بالا از سرایت هر گونه تصمیم گیری برای حرکت به فرد در آموزش باید در مشورت و همکاری با معلمان و دیگر کارکنان مدرسه. آنها هستند که در خط مقدم خطر سلامت خود و ما باید ارزش نهادن به ورودی خود را.

همه ما باید با نگرش های مختلف نسبت به خطر. اما کسانی که محتاط تر هستند نباید مورد نیاز به افشای خودمان بچه های ما و خانواده ما به سطوح بالاتر از خطر تر از ما هستند راحت با.

پنجم و در ادامه, آنلاین, آموزشی, گزینه, باید همچنان در دسترس برای هر دو معلمان و والدین برای هم بودن. منابع باید به سمت کمک به معلمان بهتر انطباق با آنلاین آموزش از جمله آموزش بهترین شیوه و به اطمینان حاصل شود که آنها لازم سخت افزار و نرم افزار و اتصال به اینترنت.

با سه تا از بچه ها با سن کمتر از 10 باور من وقتی که من می گویند من مشتاق برای بازگشت به طور منظم در کلاس های درس. اما اگر ما واقعا می خواهید به بازگشت به حالت عادی ما باید برای اولین بار از ضرب و شتم به COVID-19 همه گیر است و نیاز به احتیاط و سیاست های هوشمند نه فقط افکار واهی و پوچ با تکیه بر علم بد.

دیو حداقل یک UC Irvine, قانون استاد و دموکراتیک نامزد برای سنا ایالتی کالیفرنیا در ماه نوامبر انتخابات برای مجلس سنا منطقه 37

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*