آلوده خانه نیاز به اعلام به عنوان مهار خوشه

حیدرآباد: با COVID-19 موارد به سرعت در حال افزایش روز به روز و به بخش جنوبی شهر که آسیب دیده ترین مناطق آلوده خانه نیاز به ده اعلام کرد به عنوان مهار خوشه توسط GHMC.

با توجه به گزارش های GHMC Charminar (جنوبی) منطقه گزارش شده حدود 900 موارد مثبت. در حال حاضر در شهر پس از چند هفته حدود 20 مهار خوشه تشکیل شد و جاده های اصلی مانند Moghalpura سلطان شاهی هری بو لعل Darwaza, Shalibanda و غیره. کردم سنگر گرفتند.

پیش از این GHMC با استفاده از یک مانع در شعاع یک کیلومتر از بیاورد خانه. جنبش مردم محدود بود و در حال حاضر حتی یک خوشه خانه تشکیل شد که یا ‘COVID-19 بدون ورود به منطقه’ دشنه جا به جا متصل شده توسط GHMC. “مقامات باید حداقل چسباندن یک برچسب یا مانع آسیب دیده خانه طوری است که مردم را هشدار داده گفت:” محمد احمد TDP بیشتر حیدرآباد اقلیت معاون رئیس جمهور.

متعددی وجود دارد مانند خانه ها در مناطق شهر مانند شاه علی Banda, Bahadurpura, Yakutpura, Santosh ناگار Falaknuma, Chandrayanagutta و غیره.

موارد مثبت گزارش شد و نه حتی یک خانه است که خوشه.

“جالب توجه است, حدود سه روز پشت برخی از جاده های اصلی مانند Moghalpura سلطان شاهی لعل Darwaza و غیره. مناطق بودند سنگر و اعلام کرد به عنوان مهار مناطق. این Bonalu جشن نزدیکی و مقامات بالاتر ممکن است بازدید از هری بو و لعل Darwaza معبد برخی از جاده های اصلی بودند سنگر و اعلام کرد به عنوان مهار مناطق” او ادعا.

احمد گفته است که “جاده ها بودند مشخص برای نشان دادن به مقامات بالاتر که آنها امن نیست برای مردم. هیچ مقامات مستقر در منطقه.”

او گفت: چندین موارد مثبت گزارش شده در نزدیکی مناطق از جمله Talabkatta, Shalibanda, Shamsheerjung و غیره. هنوز هیچ یک از خانه های آسیب دیده در این مناطق مسدود شده احمد.

به عنوان وجود دارد بدون خوشه در اطراف خانه های مردم در این نزدیکی هست در حال رومینگ آزادانه به عنوان آنها می توانند شناسایی آسیب دیده ، Abdul Kaleem همسایه آسیب دیده خانه گفت که آنها آگاه بودند که در خانه در کنار خود را تحت تاثیر قرار شد. بعد پس از اکسیژن سیلندر بود که تحویل در خانه و سپس آنها آمد به می دانم. “حداقل رسمی باید نقطه آسیب دیده خانه به طوری که همسایه ها می توانند سالم و اجتناب از تماس با آنها. و مقامات باید ضد عفونی کننده منطقه روزانه,” او اضافه شده است.

فعال اجتماعی عبدالرحمان گفت که هیچ مهار خوشه در Yakutpura را بدست آورد. هفته گذشته پس از سه نفر از اعضای خانواده مثبت گزارش شدند در مهار بازار را بدست آورد او درخواست GHMC به خوشه خانه به طوری که ساکنان نزدیک به امن از گسترش ویروس.

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de