حیدرآباد جشن Bonalu در رام توجه داشته باشید با توجه به COVID

حیدرآباد: این Bonalu جشنواره جشن گرفته شد در حیدرآباد روز یکشنبه در رام توجه داشته باشید با جانبازان محروم از بازدید از معابد در نظر Covid-19.

معروف لعل Darwaza Mahankali معبد و Akkanna Madanna Mahankali معبد در Haribowli شد خارج از محدوده برای جانبازان در نظر گرفتن محدودیت های اعمال شده توسط مقامات.

چند جانبازان دیده می شد در برخی از Mahankali معابد در شهرستان به عنوان دولت تا به حال به دادگاه تجدید نظر به مردم به جشن جشنواره در خانه خود را.

جاده های مهر و موم شده

تمام جاده های منتهی به معروف معابد در شهرستان مهر و موم شده بودند توسط پلیس برای جلوگیری از هر گونه جمع آوری است.

پلیس تا به حال ساخته شده استادانه درست شده ترتیبات امنیتی با استقرار در این شهر اقدام سریع نیروی به عنوان یک اقدام احتیاطی.

لعل Darwaza معبد

جشن در لعل Darwaza معبد آغاز شد در اوایل صبح با تنها معبد اعضای کمیته حضور در مراسم انجام شده توسط کشیش. وقف مقامات بخش ساخته شده ارائه از طرف دولت.

یک معبد رسمی گفت: “ماها Abhishekham’ برگزار شد در صبح در حالی که ‘Shanti Kalyanam’ انجام خواهد شد در این شب به دعا برای صلح جهانی.

هیچ صفوف

سنتی در صفوف منظم تزئین شده فیل حمل ‘ghatams’ الهه Mahankali از Akkanna Madanna معبد Haribowli گرفته نخواهد شد و در روز دوشنبه به پلیس داده اند و نه اجازه.

Potharaju برنامه و Rangam برگزار خواهد شد و به دنبال آن ghatam گرفته شده برای مراسم اختتامیه به معبد در رودخانه Musi. پنج نفر را ghatam در یک خودرو-ریکشا از معبد.

در جولای 12, جشنواره جشن گرفته شد پایین کلید در معروف Ujjaini Mahankali معبد در سکوندربد دوقلو شهر حیدرآباد.

نزدیک به یک ماهه از جشنواره آغاز شد و در ژوئن 25 با جشن و شادمانی در روپیه Jagadamba معبد در بالای تاریخی Golconda فورت.

این جشنواره محلی است که عمدتا جشن در شهرهای دوقلو منطقه در طول ماه ‘Ashada’. زنان ارائه شده در قالب مواد غذایی به الهه Mahankali در خصوص تزئین گلدان. در طول ماه جشنواره مردم نیز نگه rangam و یا پیش بینی آینده, سازمان کروبی و رویدادهای فرهنگی.

در طول جشنواره زنان ارائه Bonalu که متشکل از برنج پخته شده, jaggery خوری و زردچوبه آب انجام شده در جراحی و خاک رس گلدان بر روی سر خود را. جانبازان بر این باورند که سالانه جشنواره را دفع شر و طلیعه چیزی بودن در صلح است.

آن است که معمولا اعتقاد بر این است که این جشنواره برای اولین بار جشن بیش از 150 سال پیش پس از یک عمده شیوع وبا. مردم بر این باور بودند که این بیماری همه گیر شد و با توجه به خشم Mahankali و شروع به ارائه Bonalu برای جلب رضایت او.

پس از شکل گیری Telangana دولت در سال 2014 Telangana Rashtra Samithi (TRS) اعلام کرده بود Bonalu به عنوان دولت جشنواره است.

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*