Coronavirus fallout: از دست رفته پرداخت وام مسکن در جنوب کالیفرنیا

Coronavirus مرتبط با کسب و کار خاموش شدن ناگهانی به بیش از دو برابر تعداد جنوب کالیفرنیا صاحب خانه که از دست رفته پرداخت وام مسکن.

CoreLogic گزارش 6 ٪ از وام گیرندگان در لس آنجلس و اورنج شهرستان در مارس دیر شد 30 روز یا بیشتر با پرداخت وام مسکن خود در مقابل 2.3% متخلف یک سال پیش از آن. در امپراتوری درون مرزی 7.1 درصد از وام گیرندگان حداقل تا 30 روز دیر در مقابل 3.5% در ماه آوریل 2019.

“در خانه ماندن” دستور شروع به گرفتن گلوگاه اقتصاد در اواخر زمستان مجبور بسیاری از کارفرمایان به شغل را کاهش دهد. جنوب کالیفرنیا بیکاری 17 درصد در ماه مه.

این فقط یک محلی موج الحسین پرداخت. در سراسر کشور از 30 روز بزهکاری نرخ افزایش یافت و پس از 27 ماه متوالی از کاهش به 6.1 درصد از وام های مسکن که بالاترین سطح از ژانویه 2016.

“شیراز است که هنوز هم مراتب نسبتا بهتر از برخی از نقاط کشور که در آن تخلفات مشخصی به بیش از 10% در ماه آوریل گفت:” سلما Hepp, CoreLogic معاون اقتصاددان ارشد. “با این وجود آینده سیر وام مسکن تخلفات خواهد شد بستگی دارد در مسیر COVID-19 بحران است. اخیر سنبله در موارد جدید خواهد تاثیر بر اقتصاد محلی نتایج و توانایی بیکار به بازگشت به کار.”

با تشکر تاریخی کم نرخ وام مسکن و محرک اقتصادی دولت تلاش اوایل تابستان homebuying سرعت در منطقه است به نزدیکی 2019 سطوح.

املاک و مستغلات یک تقویت به عنوان وام دهندگان وام مسکن مورد نیاز بود با اقدامات دولت به اجازه از وام گیرندگان بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر تاخیر در پرداخت وام مسکن خود را. از جمله “تحمل” برنامه های تا کنون مانع سیل سلب حق مالکیت و فعالیت است.

Hepp اضافه شده است که “صنعت وام مسکن آموخته بسیاری از بحران گذشته و حال بسیار فعال در تضمین این که سلب حق اقامه دعوی است نه نتیجه نهایی. سلب حق اقامه دعوی است که به طور کلی گران ترین گزینه برای ارائه دهندگان وام مسکن. همچنین داده ها نشان می دهد که تقریبا 50 ٪ از وام در تحمل هستند و در حال حاضر در یک فرمت اولیه زیر شکیبایی.”

جدید تجربی, اداره آمار نظرسنجی آغاز شده و در طول همه گیر می دهد یک تصویر مخلوط از چه محلی وام گیرندگان مراتب بیشتر شده است.

در جولای 7, 10 درصد از L. A.-O. C. صاحب خانه با وام مسکن گفت: آنها رد شده و یا معوق در ماه گذشته را پرداخت خانه بهبود از 12 درصد در پایان ماه آوریل است. در امپراتوری درون مرزی 22 درصد گفت: آنها به تازگی اواخر در مقابل 14 درصد در ماه آوریل است. در سراسر کشور 13 درصد از وام گیرندگان گفت: آنها از دست رفته پرداخت و در مقابل 11 درصد در ماه آوریل است.

و همه چیز نگاه تنها اندکی بهتر از زمانی که وام گیرندگان خواسته شد در مورد شانس است که آنها را به خانه فعلی پرداخت. همه گیر اخیر تجدید حیات است, که منجر به عقب نشینی از کالیفرنیا “بازگشایی” ممکن است spooked مالکان است.

سرشماری یافت 9 ٪ از L. A.-O. C. وام گیرندگان را تسلیم و یا “عدم اعتماد” آنها می توانند خود را به پرداخت وام مسکن در مقابل 21 درصد در شهرستان ریورساید و سان برناردینو و 7.5% در سراسر کشور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*