کنگره در خانه تیم دست زدن به Rahul را نرم و صاف کردن ویدئوها

دهلی نو: به عنوان رهبر کنگره راهول گاندی پا کرده است تا حملات خود را در مودی دولت در مسائل مختلف حزب اضافه شده است یکی دیگر از مهمات به زرادخانه خود را — نرم و صاف کردن کلیپ های تصویری — جدا از FB و توییتر در پست.

کنگره در روز دوشنبه منتشر شد 2.39 دقیقه ویدئو کلیپ جایی که او ادعا کرد که نخست وزیر نارندرا و ساخت “جعلی” قدرتمند تصویر برای رسیدن به قدرت و در حال حاضر بزرگترین قدرت است “هند بزرگترین ضعف”.

پارتی, منابع گفت که تصویری — دوم در سری تولید شده توسط یک تیم در خانه همراه با رسانه های اجتماعی برای سربازان شامل در مجموع از پنج به هفت نفر است. اولین تصویری بود که روز جمعه منتشر خواهد شد.

این منابع گفتند این بود که “تلاش” که منجر به تولید فیلم های خوب و بدون هر گونه کمک از خارج. به خوبی گردد ویدئو منتشر شده در دوشنبه, incorporated تصاویر و اخبار بریده به غیر از زیرنویس در فیلم هندی و جلوه های ویژه.

هنگامی که فیلم منتشر شده در سایت های مختلف رسانه های اجتماعی سیستم عامل متن چه تمام راهول گاندی گفت: پیش نویس شد و گردش به رسانه های مختلف خانه است.

پرسید: در مورد رسیدن به این ویدئوها این منبع گفت: “این ویدئو برای اولین بار دریافت میلیون ها نفر از نمایش ها در سراسر اجتماعی و رسانه های جریان اصلی سیستم عامل, از جمله بیش از 2.5 میلیون بازدید در راهول گاندی توییتر رسیدگی به تنهایی.”

هنگامی که با اشاره به این که راهول گاندی گرفتن trolled کنگره رهبر اظهار داشت: این به آن معنی محبوبیت خود بود و در ظهور و BJP شد لرزاند.

یکی از اولین واکنش ها نسبت به روز دوشنبه تصویری از آمد BJP جمهور JP Nadda که گفت: “ما شاهد دیگری (شکست خورده) نسخه از ‘پروژه RG Relaunch’ امروز. راهول گاندی جی بود طبق معمول ضعیف بر حقایق و قوی در mudslinging….”

کنگره رهبر Randeep سینگ Surjewala را تلافی به Nadda بود: “غم انگیز است که Nadda جی صدایی بیشتر و بیشتر شبیه به ترول نسخه Bhakts.”

منبع: IANS

عضویت ما در The Siasat Daily - Google News

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

مرکز

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*